Jump to content
BulForum.com

Локомотив-Ботев


Tedo1912

Recommended Posts

мача не беше от най-добрите,но на трибуните ние бяхме много по на ниво от буферите...втората част тотално ги надвикахме и с делтапланера ги разбихме...яд ме е че изпуснахме победата....за пореден път :(

 

 

ПЛОВДИВ Е САМО НАШ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply
Background info: Ботев - президент-локомотивец, който не е купил нито един футболист, не знам откъде се предполага да има пари за мачове... Кмет на Пловдив (щото и такъв слух имаше :D ) - локомотивец. Кой точно, деба, е уредил мача? И защо все ремитата са уредени, а победите ви, в които има засади на 5 човека и игра с ръка на вратаря 5м извън наказателното са чисти и неуредени? Локо не се напъваха, защото НЯМАТ за какво, а Ботев да не се напъваха... не бих казал. Колкото до спорните положения - нямаше такива. Съдията свири перфектно, 50:50.

 

@Dulgia - "нападателите" ни са следните: Какалов - крило, Г. Андонов - халф и Стефан Костадинов - протеже на баща си. А, и Гриша Иванов - младо момче, доста скарано с краката. Що нямаме други ли? Президент, кво да го правиш...

 

Онова с делтапланера беше определено яко :)

Абе май друг мач си гледал :lol: Всяко докосване се свиреше за Локото

В среща от 27-я кръг на "А" футболна група, Локомотив и Ботев завършиха при нулево равенство в 82-ото дерби на Пловдив. Пред около 10 000 зрители на стадиона в парк "Лаута" двата отбора пропуснаха изгодни положения, като особено фрапантни бяха тези на Георги Какалов за "жълто-черните". Към края на срещата пък, делтапланер прелетя с черен надпис на жълт фон "Пловдив е наш". Закачка между феновете имаше и часове преди градското дерби, когато част от двете агитки си размениха крошета около Сточна гара.

 

"Не знам каква е логиката да бъде уреден мача. Между тези два отбора никога не може да стане договорка. Това са празни приказки. Виж колко публика имаше на стадиона и тя подкрепяше двата отбора", коментира собственикът на Локомотив (Пд) Емил Наков.

 

Бившата легенда на клуба Христо Бонев също категорично опроверга слуховете, че Локомотив е подарил точка на Ботев. "Всеки друг мач в България може да бъде уреден, но не и това дерби. Въобще не ме вълнува фактът, че съперникът може да изпадне", категоричен бе Бонев.

 

Мачът изгледаха собствениците на двата клуба Емил Наков - Локомотив, Димитър Христолов - Ботев и кметът на Пловдив Иван Чомаков. На трибуните бе и финансовият благодетел на Локо (Пловдив) Александър Тотев.

 

Локомотивци започнаха по-настъпателно, но първи можеха да вкарат гол футболистите на Ботев. В 10 мин. Какалов уцели напречната греда след удар от 20 м. Последва натиск на "черно-белите", но пропуски направиха Златинов (32) и Еламе в (39).

 

След почивката отново локомотивци нападаха повече, а ботевци разчитаха на контраатаки. В последната минута Какалов би с глава, но вратарят В.Камбуров хвана топката.

 

Две минути по-рано Златинов уцели напречната греда след опит за центриране. Най-чисто положение за Ботев изпусна Какалов в 52 мин., когато сам срещу Камбуров би фал. Локомотивци продължиха да нападат повече, но в 63 мин. Езе с глава пропусна от близо да вкара гол. В 82 мин. на стадиона прелетя делта планер с надпис "Пловдив е само наш". Това окуражи феновете и футболистите на Ботев, които успяха да запазят благоприятното за тях нулево равенство до края на мача.

хахаха разцепвам се, даже и името са му объркали :lol: :lol: :lol:

http://sportni.bg/?tid=40&oid=888400

Link to comment
Share on other sites

Смешни сте...Даваме ви мача, неможете да си го вземете и съдията бил крив.Без коментар.Мене ме е срам от тоя мач...Да даваш точка на кръвния враг...А вие се кефите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Смешни сте...Даваме ви мача, неможете да си го вземете и съдията бил крив.Без коментар.Мене ме е срам от тоя мач...Да даваш точка на кръвния враг...А вие се кефите :lol:

И как реши, че сте ни дали точка?

Link to comment
Share on other sites

Най-чисто положение за Ботев изпусна Какалов в 52 мин., когато сам срещу Камбуров би фал.

хаха

 

Феновете на Локомотив изглеждаха малко комично. Един човек се чуваше как пее с високоговорител и нищо друго. Просто голям смях вкарваха. Ами поне да бяха вкарали и оркестър да свири кючеци :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чест прави на феновете на Локото,че изобщо подкрепяха отбора,въпреки,че още след първия съдииски сигнал на всички стана ясно,че мача е хикс.То само как тичаха тези футболисти.После пък се контуzи Стоян Колев,второto полувреме извадиха Златинов,а Димитър Илиев 80 минути не направи едно свястно подаване.

Link to comment
Share on other sites

хаха

 

Феновете на Локомотив изглеждаха малко комично. Един човек се чуваше как пее с високоговорител и нищо друго. Просто голям смях вкарваха. Ами поне да бяха вкарали и оркестър да свири кючеци :laughing:

а забелязахте ли как преди мача по тонколоните бяха пуснали некви песни щото иначе агитката на ботев щеше да надвика локото?

Link to comment
Share on other sites

Чест прави на феновете на Локото,че изобщо подкрепяха отбора,въпреки,че още след първия съдииски сигнал на всички стана ясно,че мача е хикс.То само как тичаха тези футболисти.После пък се контуzи Стоян Колев,второto полувреме извадиха Златинов,а Димитър Илиев 80 минути не направи едно свястно подаване.

А не допускаш ли, че Локото толкова си могат? Или че просто не са играли добре този мач? Има такива мачове. Аз не казвам, че е нямало договорка, просто разсъждавам. Интересно, ако беше влезнала гредата на Веско в края на мача, какви щяха да са коментарите? Все пак с евентуални 3 точки оставахме 90% в групата:)

Link to comment
Share on other sites

Абе,Dulgia, ами вашите 2 греди нарочно ли ги ударихте, за да не вкарате :lol:

Ми не знам ти колко мачове си гледал, но обикновенно като е уреден мача футболистите не седят в центъра без да мърдат до последния сигнал.Прави се зрелищен обрат и публиката е доволна...Примерно ти говоря ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми какво да ти кажа-бях на мача и беше супер смях да гледаш как футболистите на Локото,които биха Цска с 10 човека,не могат да вържат 2 паса на кръст и тичат като 130 килогрaмови чичковци.Или второто полувреме имаше 2-3 положения в наказателното на Ботев,когато футболисти на локото можеха да стрелят необезпокоявани и си подаваха топката извън наказателното.Не ме разбирай погрешно искам Ботев да останат в А група,но мамка му защо се подиграха със хората на стадиона двата отбора. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам ти колко мачове си гледал, но обикновенно като е уреден мача футболистите не седят в центъра без да мърдат до последния сигнал.Прави се зрелищен обрат и публиката е доволна...Примерно ти говоря ;)

Противоречиш си-хем мачът бил "договорен".хем не било зрелищно както уж трябвало...Ти не се ли сещаш, че тази кирлива точко изобщо не ни остава в групата.Като е договорен,що трите точки не потеглиха за Христо Ботев...на вас за какво са ви тизи точки!?

Link to comment
Share on other sites

някой ще ми обяснли ли ква е ползата тоя мач да се урежда, щото сте направо смешни с тея изказвания :lol:

Веднага ти обеснявам - Чомака и общината искат да има 2 пловдивски отбора в А група, а на нас ни предстои да вземем стадиона на концесия. Уговорката е, че ако не ви пуснем поне Х, общината няма да ни даде стадиона на концесия. Просто и ясно ;) Спорни ситуации не мисля, че имаше много. Съдията беше добър (но не само за Локо, както намного хора тук ви се иска). Като цяло - 2 строхтни публики с изключителна хореография и 2 слаби отбора без идеи, които чакаха да минат 90 мин. възможно по-бързо. За съжаление това дерби не ми донесе такава наслада и емоции както предишните... от това губи само Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Веднага ти обеснявам - Чомака и общината искат да има 2 пловдивски отбора в А група, а на нас ни предстои да вземем стадиона на концесия. Уговорката е, че ако не ви пуснем поне Х, общината няма да ни даде стадиона на концесия. Просто и ясно ;) Спорни ситуации не мисля, че имаше много. Съдията беше добър (но не само за Локо, както намного хора тук ви се иска). Като цяло - 2 строхтни публики с изключителна хореография и 2 слаби отбора без идеи, които чакаха да минат 90 мин. възможно по-бързо. За съжаление това дерби не ми донесе такава наслада и емоции както предишните... от това губи само Пловдив

Айде пак теории на вероятностите.АЗ продължавам да питам за какво ни е тая кирлива точица при положение, че имаме мачове с Левски, Нафтекс(навън) и Пирин(решаващ) :excl: Що не ни дадохте 3 тогава...или щеше да е много съмнително ако ви бяхме били?

Link to comment
Share on other sites

Абе не разбрахте ли - само победите на Локо са чисти, а победите на Ботев и ремитата са купени :D И радвам се, че ви успокоява, че отборът ви е уредил мач. Ако стигна дотам, че да се успокоявам, че отборът ми е цирк... не вярвам да съм от него още.

 

Интересно ако беше свършил 1:0 за Локо какво щеше да стане тук. "Разцепихме ви", "жълтури, точка няя си фанетеееее", "локо не играе задкулисни игри" и подобни ;) А сега има цяла конспирация, поддържаща отбора ни, начело с президента-локомотивец Сельо :lol: Предполагам е и един от 13-те евреи, които управляват света :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде пак теории на вероятностите.АЗ продължавам да питам за какво ни е тая кирлива точица при положение, че имаме мачове с Левски, Нафтекс(навън) и Пирин(решаващ) :excl: Що не ни дадохте 3 тогава...или щеше да е много съмнително ако ви бяхме били?

Нафата ми се струва, че ще се спасят по някъв извънземен начин. Пирин ще ги биете и по този начин и вие ще се спасите, а ще изпаднат Пирин и Родопа. Не можахме да ви дадем 3 точки, защото представи си какво е да паднете от нас на вашата 100 годишнина примерно...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че мача се игра и по едни други форуми писах, че при резултат различен от 1 ще се започне с невероятни оправдания, че мача е продаден.

 

Днес просто ви превъзхождахме на терена (просто играхте слабо, приемете го, не търсете под вола теле), смазахме по трибуните и затапихме с планера...иии точка :punk

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха...Явно са ви много специални жълто-черните очила.Аз пак казвам че ме е срам от тоя мач.Футболът е за публиката, неска се подиграха с нея.Ботев цял сезон спаха, ся чакат да им дадем точица.Кво да говорим.Все пак както винаги знаем кои са моралните победители :) Ай живи и здрави до есента.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха...Явно са ви много специални жълто-черните очила.Аз пак казвам че ме е срам от тоя мач.Футболът е за публиката, неска се подиграха с нея.Ботев цял сезон спаха, ся чакат да им дадем точица.Кво да говорим.Все пак както винаги знаем кои са моралните победители :) Ай живи и здрави до есента.

Е като бяхме в Б група и за купата ви направихме Х сигурно мача пак е бил уговорен, Ботев винаги играе добре срещу Локото

Link to comment
Share on other sites

Е като бяхме в Б група и за купата ви направихме Х сигурно мача пак е бил уговорен, Ботев винаги играе добре срещу Локото

da taka e

Link to comment
Share on other sites

Чест прави на феновете на Локото,че изобщо подкрепяха отбора,въпреки,че още след първия съдииски сигнал на всички стана ясно,че мача е хикс.То само как тичаха тези футболисти.После пък се контуzи Стоян Колев,второto полувреме извадиха Златинов,а Димитър Илиев 80 минути не направи едно свястно подаване.

 

Ми,че то Фугата им направи половината положения то не бяха извеждащи то не бяха идиотщини.

КОгато направим атака и някой може да напредне и да бие следва директен шут от далече.

Никакви единоборства,направо тичаха като 130 килограмови.

Как така точно за дербито да немогат да се мобилизират?!

 

Еми какво да ти кажа-бях на мача и беше супер смях да гледаш как футболистите на Локото,които биха Цска с 10 човека,не могат да вържат 2 паса на кръст и тичат като 130 килогрaмови чичковци.Или второто полувреме имаше 2-3 положения в наказателното на Ботев,когато футболисти на локото можеха да стрелят необезпокоявани и си подаваха топката извън наказателното.Не ме разбирай погрешно искам Ботев да останат в А група,но мамка му защо се подиграха със хората на стадиона двата отбора. :angry1

 

Именно.

Ама тая точка ще им преседне догодина!

Май ще ни станат сателитче. :D

 

Противоречиш си-хем мачът бил "договорен".хем не било зрелищно както уж трябвало...Ти не се ли сещаш, че тази кирлива точко изобщо не ни остава в групата.Като е договорен,що трите точки не потеглиха за Христо Ботев...на вас за какво са ви тизи точки!?

 

Ми на нас верно не ни трябват тия точки,ама кой да очаква,че точно на вас няма да се хвърлим.

Позор!!!!!!!!!!!!!!!!!

А иначе как си представяш да паднем от вас и то на 70г. както някой вече каза?!

Още повече,че всяка точка е ценна за вас,така че недей да говориш глупости,че не била от значение.

Още следващия кръг ще си проличи като прословутите К**** Славия пуснат и на Пирин

както днес на Нафтата и ще сте с равни точки.

 

Айде пак теории на вероятностите.АЗ продължавам да питам за какво ни е тая кирлива точица при положение, че имаме мачове с Левски, Нафтекс(навън) и Пирин(решаващ) :excl: Що не ни дадохте 3 тогава...или щеше да е много съмнително ако ви бяхме били?

 

За Пирин е ясно,а от Нафтата?!

Какво ще правите там?

От Левски какво очаквате?

Да не се окаже,че ние сме ви най големите приятели.

Особенно както преди мача Садъков каза,че без вас в "А" група ще е скучно. :bgrin: :laughing:

А кмета реве да ви пуснем,както и стана де.

Кметът моли Локомотив да пусне на Ботев

Link to comment
Share on other sites

Абе явно пак се считате за "морални победители" :D Браво вие сте най-големите хахаха :) Аре честита ви точка щом толква си мислите, че сте я заслужили... живи и здрави до есента... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...