Jump to content
BulForum.com

Локомотив-Ботев


Tedo1912

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply
май и ти не си вярваш на приказките :laughing:

 

Еми безплатен обяд няма.

Нестига,че бихме преките ви конкуренти ми и точка ви дадохме!

Айде,ако се спасите догодина ще върнете жеста. ;)

Тогава ще си говорим отново.

Link to comment
Share on other sites

стига сте говорили глупости, че мачът бил уреден!!!!!!!!! ботев можеше да си уреди доста по-лесни мачове от този и да си осигури оставането :excl: чомаков, президента, извънземните са ви виновни на вас. явно не можете да приемете, че колкото и зле да сме, като дойде мача с локо се надъхват играчите и играят като за последно. и ще ви кажа защо се получи това нулево развенство - защото играхме много добре тактически и с преса в нашата половина не ви позволихме да правите кой знае какво. нашите 3-4 положения си бяха протоколни както във всеки мач си имаме такива. бахти когато ви подпираха съдиите нищо не казахте, че било наредено, а ся станахте много взискателни?! направо се чудя как не ни дадоха някой друг червен картон пак :angry1 тук е мястото да кажа, че към съдията нямам някакви кой знае какви забележки за 1ви път от няколко години насам.

Link to comment
Share on other sites

стига сте говорили глупости, че мачът бил уреден!!!!!!!!! ботев можеше да си уреди доста по-лесни мачове от този и да си осигури оставането :excl: чомаков, президента, извънземните са ви виновни на вас. явно не можете да приемете, че колкото и зле да сме, като дойде мача с локо се надъхват играчите и играят като за последно. и ще ви кажа защо се получи това нулево развенство - защото играхме много добре тактически и с преса в нашата половина не ви позволихме да правите кой знае какво. нашите 3-4 положения си бяха протоколни както във всеки мач си имаме такива. бахти когато ви подпираха съдиите нищо не казахте, че било наредено, а ся станахте много взискателни?! направо се чудя как не ни дадоха някой друг червен картон пак :angry1 тук е мястото да кажа, че към съдията нямам някакви кой знае какви забележки за 1ви път от няколко години насам.

 

Никога несъм писал в тея теми ама след тази бляскава реч немога да не напиша нещо!

Още от сега се извинявам за грубата ми реч.

Абе груйо ти кой мач гледа ле?

Вместо да кажеш едно благодаря,ти почна да правиш разбор на мача!

Много бързо забрви кой би родопа и нафтата а?

Що четирима титуляри ги няма?(не е заради мача Барселона VS Арсенал)

Неща дави обиждам ама вие срам нямате :angry1 :angry1

И накрая;

 

ЛОКО ПЛОВДИВ И ВОДКА ДО ГРОБ

Link to comment
Share on other sites

да знаеш, че аз съм те репортнал ;) аз не се обиждам, а пък и нямам настроение да се занимавам с простаци, така че мога да ти пожелая лека вечер . преди няколко години се опитахте да ни завлечете с вас в "б" група ся ша ми говориш колко сте добри, че сте ни дали 1 точка :lol:

Link to comment
Share on other sites

ai da mu e.a maikata stiga ste govorili prostotii we maina sme6ni ste deiba

1viq polusezon pak li be6e ureden 6ibaniq ma4 i svur6i X we

onq mangal kato ne vkara sled korner naro4no li go naprai we

tfa 4e mitko iliev i zlatinov ne znaeha kude se namirat ne zna4i 4e ste pusnali vij kak igrae6e robert za sqka topka se bore6e pisna mi ot prostotii 4esno

tfa 4e nie igrahme stabilno otzad i ne mojahte a napravite ni6to ne zna4i 4e ste ni pusnali kato nqkoi ot va6te "super" napadateli stane nacional togava 6e igrae vs. domakinov i bojkov... hahaha domakina mai 1 topka ne vi dade uff tfa sig. 6toto be6e ureden ma4a ina4e mitko iliev 6te6e da nakove 20gola ai stiga sme6ki we

kvi ste vie 4e 6te ni davate ne moga da razbera kruvniq vrag da dade to4ka ai molq vi se drugata godina ako vi biem 6te kajete 4e sme kupili ma4a nali ai kanariii a za teq izmislici nqma kvo pove4e da kaja

 

bilo vi sram ot ma43a haha kvi ste vie 4e 6te vi e sram we ... da ne ste barca ili real 4e 6te vi e sram tctc za koi se mislite 4e 6te vi e sram 4e ste napravili X ... 1viq polusezon pak vi be6e sram sigurno ili 6to ne vi be6e sram sled poslednite vi 2 izmisleni pobedi v koito sudiqta be6e ne 12 4ovek mi 4oveka otbor a ? ai 6a gi e sram ... mn. golemi stanahte ... samo za drazna kato 4eta

....032

 

tool otbor kato botev nqma kak da stane satelit na kak se kazva6e ne6to se velb.. ili lo li mai lokomotiv da botev satelit e bil po vremeto na drugarq jivkov ... tfa za satelita me ubi napravo mom4e 4esno ako si vqrva6 si bolen 2 puti pove4e trofei imame ot vas satelit ... yeah yeah as you say...da preveda li ?

 

awe 4eta 4eta i kato se zamislq dosta tupi postove imat fenovete na lokoto s izkliu4enie da kajem na dulgiq i lokomotiv4o koito pone pi6at s nekva ideq drugite i te ne znaqt kvo pravqt ... Inteligenciqta vladee

Link to comment
Share on other sites

Кой е смешен бе дон антон? Ти голям разбирач се извъди-еми нормално взехте точка на Локото в най-истинското пловдивско дерби,което някоха се е играло под тепетата.Мачът се развиваше динамично от първата до последната минута,беше изпълнен с мъжка борба и футболистите на двата отбора се раздадоха докрай.Аз съм левскар от както се помня,но това не ми пречи да се опитвам да гледам реално на нещата-нещо,което е невъзможно за такива като теб.Мачът беше яко джогинг и чесане на топките от страна на двата отбора.Орловски и Фугата все едно,че носеха жълти фланелки на гърбовете си като разиграваха трайно и доста рисковано пред наказателното на Локото.Димитър Илиев не знам дали имаше едно точно подаване и трябваше да го извадят още след първото полувреме.Бях до агитката на Локото и да ти кажа по-оклюмали фенове отдавна не бях виждал-беше им ясно как ще завърши мача.Все пак се опитаха да повикат малко,колкото и да не им се викаше.Роберт Петров направи 5-6 отнемания на топката и нито един точен пробив.Единствено Еламе може би понеже не разбира грам български игра стабилно в отбрана.Халими цял мач правеше някакви странни и много трудни подавания,които в 90% от случаите бяха неточни.Въндев изнерви заедно с Илиев най-много публиката на Локото,която взе даже да ги освирква.Дино Езе покажа,че е доста техничен футболист и направи няколко добри пробива-естествено без резултат.В началото на мача се контузи Стоян Колев - и аз не разбрах как,а и надали някои разбра и беше сменен от нямащия от доста време ма4, доста бавен и трудноподвижен Камбуров.После Златинов един от най-добрите през сезона за Локото незнайно защо беше и той сменен.От своя страна Ботев без да се напъват отбиваха атаките на Локото и направиха няколко добри контри.Какалов беше наистина доста деен напред и не знам за какво феновете на Ботев толкова го псувате.Доста спокоен мач на терена,които беше изпълнен с феърплеи .Не знам дали повечето футболисти се изпотиха от жегата или от ходенето си по терена.Агитката на Ботев направи доста добро шоу и поне делтапланера или там както се води онази летяща машина ме спаси от тоталната скука.Радвам се,че Ботев взеха още една точка в борбата за оцеляване,но мача беше бахти пародията.Знам къде е тетъра в Пловдив,а той определено не е на Лаута,но както и да е.Дано следващото дерби да се играе при други условия и да бъдат зарадвани привържениците на двата пловсивски отбора,както и всички пловдивчани,който обичат футбола с една истинска мъжка битка.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах мача по тв-то и не мисля , че беше уреден.Ботев 1-вото играха само с 1 нападател и мн добре се затваряха и не позволяваха по-сериозни атаки.Като стана дума за Димитър Илиев : кое пловдивско дерби му е?И защо Ботев трябва да са благодарни на Локото за пебедите над Родопа и там някфи други риби?Локото да не играят за Ботев?И така както гледам таблицата на класирането, ако не бяха победили въпросните конкуренти на Ботев за оставане , щяха да се борят с черно Море за 5-тото място.А до колкото знам имат някфи мераци за Интертото...

Link to comment
Share on other sites

Кой е смешен бе дон антон? Ти голям разбирач се извъди-еми нормално взехте точка на Локото в най-истинското пловдивско дерби,което някоха се е играло под тепетата.Мачът се развиваше динамично от първата до последната минута,беше изпълнен с мъжка борба и футболистите на двата отбора се раздадоха докрай.Аз съм левскар от както се помня,но това не ми пречи да се опитвам да гледам реално на нещата-нещо,което е невъзможно за такива като теб.Мачът беше яко джогинг и чесане на топките от страна на двата отбора.Орловски и Фугата все едно,че носеха жълти фланелки на гърбовете си като разиграваха трайно и доста рисковано пред наказателното на Локото.Димитър Илиев не знам дали имаше едно точно подаване и трябваше да го извадят още след първото полувреме.Бях до агитката на Локото и да ти кажа по-оклюмали фенове отдавна не бях виждал-беше им ясно как ще завърши мача.Все пак се опитаха да повикат малко,колкото и да не им се викаше.Роберт Петров направи 5-6 отнемания на топката и нито един точен пробив.Единствено Еламе може би понеже не разбира грам български игра стабилно в отбрана.Халими цял мач правеше някакви странни и много трудни подавания,които в 90% от случаите бяха неточни.Въндев изнерви заедно с Илиев най-много публиката на Локото,която взе даже да ги освирква.Дино Езе покажа,че е доста техничен футболист и направи няколко добри пробива-естествено без резултат.В началото на мача се контузи Стоян Колев - и аз не разбрах как,а и надали някои разбра и беше сменен от нямащия от доста време ма4, доста бавен и трудноподвижен Камбуров.После Златинов един от най-добрите през сезона за Локото незнайно защо беше и той сменен.От своя страна Ботев без да се напъват отбиваха атаките на Локото и направиха няколко добри контри.Какалов беше наистина доста деен напред и не знам за какво феновете на Ботев толкова го псувате.Доста спокоен мач на терена,които беше изпълнен с феърплеи .Не знам дали повечето футболисти се изпотиха от жегата или от ходенето си по терена.Агитката на Ботев направи доста добро шоу и поне делтапланера или там както се води онази летяща машина ме спаси от тоталната скука.Радвам се,че Ботев взеха още една точка в борбата за оцеляване,но мача беше бахти пародията.Знам къде е тетъра в Пловдив,а той определено не е на Лаута,но както и да е.Дано следващото дерби да се играе при други условия и да бъдат зарадвани привържениците на двата пловсивски отбора,както и всички пловдивчани,който обичат футбола с една истинска мъжка битка.

Тва да не ти е Левски и ЦСКА, че да е уговорено? Нормално е в края на полусезона да са изморени вече футболистите, да не говорим, че беше и адски топло. Сигурно и гредите са ги удряли нарочно... Локото никога няма да даде точка на Ботев, както и Ботев няма да им даде точка!

Link to comment
Share on other sites

Когато един футболист не прави абсолютно нищо на терена освен да губи топката и то в Дерби мач и да остане 80 или не знам колко минути на терена без едно свястно отиграване това е смешна история.То е ясно,че да мислите така ви отърва.Миналата година преди пловдивското дерби в студиото на радио гонг бяха поканили клубни легенди на Ботев и на локото от 80-те години,които си признаха,че е имало уреждане на мачовете между двата отбора.

Link to comment
Share on other sites

ili prosto futbolista ne moje da igrae ... i da moje poprincip da spre topkata derbi e nema nervi mom4eto/4oveka/igra4a kakto iska6 go nare4i i ne moje da napravi ni6to ne slu4aino Botev imat mnogo pove4e igra4i koito i predi sa igrali v derbito za tova igraha po-spokoino i znaeha kvo pravqt na terena prehvaleni zvezdi kato nqkoi ot lokoto gi vidqhme ako bqha istinski futbolist 6tqha da napravqt ne6to kapi6 ? bil ureden sme6ni tvurdeniq.

stoqn kolev iska6 da kaje6 4e se kontuzi 6toto ma4a e ureden e ne 4esno...toi kaza 4e moej da ima s4upeno rebro no ne ne mai ti si prav tva 6toto uredeno vsi4ko

Link to comment
Share on other sites

Аре уе се едно целия свят не знаеше, че Левски ЦСКА ще свърши Х. За Златинов - ми нищо н енаправи, сам през цялото време играеше и я губеше. А за Стоян КОлев ако за пръв път виждаш вратар да се контузва заради плонж....

Link to comment
Share on other sites

Ауе буферите винаги ще са на тая кълка....бил уреден...и кво сичко друго освен победа за локо е уреден мач.Приемете че и двата отбора играха добре и затва е 0 на 0.

Неска..половината ми приятели буфери не са хойли на мача щот бил уреден...глупости...винаги за уредени мачове ще говорите...

Извинявам се ама тва си е истината... :angry:

Трябва вече да бием за да ви затворим устата защото в последно време постоянно се лансира ,че локото е с пъти над ботев.Това може би е било вярно на моменти но в такова дерби силите се изравняват приемето го..

Link to comment
Share on other sites

Добре като няма нерви и не се справя изобщо,а мача е дерби за къв трябва да стои цял мач на терена-все пак треньора на Локото е с всичкия си.Не виждам за пръв път вратар да се контузва спокойно гледал съм достатъчно футбол.Антоне същите тия футболисти биха и надиграха тотално Цска капиш?Кой каквото иска да си мисли и не смятам,че е нужно повече да споря с тесногръди и заслепени фенове като вас.Supercharger Левски победи само да ти напомня.

Link to comment
Share on other sites

marto ma4 s ma4 ne si prili4a nali znae6 i igra4ite na prehvalenoto loko go kazaha a i tva e derbi

 

 

spiram da pi6a v temata ne mi se zanimava pove4e da govora 4e ne e ureden koito iska da si misli 4e e ureden samo se luje da si jivee i da si se radva

ai kanari!

Link to comment
Share on other sites

Когато един футболист не прави абсолютно нищо на терена освен да губи топката и то в Дерби мач и да остане 80 или не знам колко минути на терена без едно свястно отиграване това е смешна история.То е ясно,че да мислите така ви отърва.Миналата година преди пловдивското дерби в студиото на радио гонг бяха поканили клубни легенди на Ботев и на локото от 80-те години,които си признаха,че е имало уреждане на мачовете между двата отбора.

 

Дерби мач? Я ми кажи колко от кюстендилските футболисти намират мача за дерби? Нашите играчи половината може са марди, но са си ни от школата, та някои от тях дори преди години са били в ТИ!

 

Антоне същите тия футболисти биха и надиграха тотално Цска капиш?Кой каквото иска да си мисли и не смятам,че е нужно повече да споря с тесногръди и заслепени фенове като вас.Supercharger Левски победи само да ти напомня.

 

So, Локо би трябвало да надиграят тотално Ливърпул и Леверкузен предполагам? Да спомена ли в каква криза бяха ЦСКА по време на тоя мач и че дори и ние им бяхме напълно равностойни в София и заради липсата на нападатели не им взехме поне точка?

 

Гледам си левскар - какво ще кажеш за теорията, че титлата отива при Левски тъй като някой е заложил доста пари за тяхна титла на полусезона, когато коефицентите бяха доста сериозни? И че Боби Михайлов си е левскарче по душа? Или не е приятно да обсъждаме недоказани теорийки на твой гръб :)

Link to comment
Share on other sites

Батка точно за титлата на Левски писах във форума,че си е уредена.Коефициентът на унгарският букмейкър да станем шампиони беше доста над 5,така че сами може да си направите изводите за тазгоdишния шампионaт.И ако си мислиш,че по този начин може да ме ядоса6 или нещо подобно-дълбоко се лъжеш.Аз съм за честния и красив футбол-няма значение,че съм от Левски-мен не ме е срам да каже,че примерно в даден мач сме играли слабо,вместо да повтарям кокко сме били добри и бля бля бля.А това за Боби Михаилов си го знам спокойно-ясно ми беше защо Ники беше повикан във Япония.

:)

Link to comment
Share on other sites

Весео

 

Каквото и да кажете титлата идва при нас . Вие като станахте шампиони с на Жорето Илиев парите кво - ся и аз да почна "ми купили титлата а у " . Всички помним мача с Славия кви подаръци бяха да не ви развалят празника ...

Пък и никой не може да отрече ,че чорбата за нищо не стават цял полусезон .Ама ся сигурно сме купили и сичките им играчи да играят зле за да срамят отбора си ...

В Европа винаги си проличава кой кво е заслужил и кво не е ...

А то винаги ще се намери някои който да умаловажи успехите . Българите сме царе на тва ;)

Link to comment
Share on other sites

Буферите дет викат, че е уговорен мача да си видят резултатите през втория полусезон, имате 16 точки, а ние имаме 9, като вие направихте х с вихрен, паднахте от пирин, ама сигурно и там мачовете са били уговорени...

Link to comment
Share on other sites

Аре уе се едно целия свят не знаеше, че Левски ЦСКА ще свърши Х. За Златинов - ми нищо н енаправи, сам през цялото време играеше и я губеше. А за Стоян КОлев ако за пръв път виждаш вратар да се контузва заради плонж....

Само дето Левски биха :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...