Jump to content
BulForum.com

Локомотив-Ботев


Tedo1912

Recommended Posts

Трошат автомобили от София, бутилка чупи глава на фен

Ръкопашни схватки между агитките на Ботев и Левски се разразиха вчера в Пловдив. Първият ешкън стана около 16 ч. на бул. "Мария Луиза". Форд Кабрио със софийска регистрация бе зверски потрошен от фенове на жълто-черните. Петима запалянковци със сини шалчета дразнели пловдивски запалянковци. За по-малко от няколко минути автомобилът беше потрошен, довериха пред "7 дни спорт" очевидци. Пловдивчани конфискували и шалчетата на съперника.

Нова битка между агитките на двата отбора е имало и час преди мача на ул. "Капитан Райчо". Ултраси на Ботев пресрещнали два микробуса с фенове на Левски. Единият от микробусите също е бил потрошен, обясниха свидетели.

Голям бой се е развихрил и след последния съдийски сигнал, когато агитката на Левски тръгна да се изнася към Централна гара. На спирката до Военна болница голяма група фенове на Левски от Пазарджик и София са били атакувани с бомби и камъни. Полицията се е намесила бързо и е спряла разрастването на боя.

Фен е бил ранен и окървавен при меле в района на Сточна гара. Тогава са се сбили две групи от по 15 души. Запалянкото е бил нацелен със стъклена бутилка в главата от съперников привърженик. Раненият рухнал на булеварда, облян в кръв, разказаха очевидци. Междувременно автомобилите го заобикаляли и никой не му оказал първа помощ.

По време на самия мач сините шалове бяха ритуалнo изгорени на трибуна "Изток". Двете агитки пък не спряха да се заяждат.

:devil

 

/офф объркал съм темата сорри :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

И при случката с форда бях и на Сточна гара бях...начи при първото мина един път от наща страна(действието се развива в кръчмата При Чичо срещу Централни гробища)после го видяхме от другата страна и предположихме че пак ще мине 3-ма човека отиват с шишета от бира на улицата тоя минава почват да викат "Левски Левски" и прас с шишетата и стана аптен кабрио след кат падна предното стъкло...а на Сточна гара значи аз и още 4 Ботевиста сме в една кола зад нас има още една с още 5 и гледаме 6 фена на Левски се заяждат с 2-ма от наще излизаме от колите 5 избягаха а шестия получи такъв токат че пада в средата на кръстовището и не мърда(помислих че е пукнал)след добре свършената работа се връщаме в колите и гледаме как другите го мъкнат от кръстовището за да не го згази кола...тая случка ми оправи деня щот мразя Говеждото повече от Буферите!

Link to comment
Share on other sites

mesaio az ne vidqh da mi pokaje6 s ne6to 4e ne sum pravo mom4e mai oOOFFFtopik4e se okaza posta ti ko 6e kai6

da mojem X sus 3tiq a da ne mojem s 5/6tiq nqma logika nikfa 4esno kak si gi mislq teq rabota ideq si nqmam logikata lipsva sigurno e zabegnala v gorata

Link to comment
Share on other sites

mesaio az ne vidqh da mi pokaje6 s ne6to 4e ne sum pravo mom4e mai oOOFFFtopik4e se okaza posta ti ko 6e kai6

da mojem X sus 3tiq a da ne mojem s 5/6tiq nqma logika nikfa 4esno kak si gi mislq teq rabota ideq si nqmam logikata lipsva sigurno e zabegnala v gorata

 

1. пишеш толкова неразбираемо, че едва ли някой освен самият теб те разбира. Вземи поне препинателни знаци да слагаш...

2. От това, което разбрах май ми говориш за логика...не знам колко човека трябва да повторят, че логика във футбола няма. Това, че сте били еди кой си, не означава, че трябва да можете да биете и всички след него в класирането. В такъв случай класирането щеше да е едно и също през цялото време.

Link to comment
Share on other sites

също и победа над 4-тия Локо СФ :laughing: , но не - те ни пуснаха :laughing: :punk :devil :woot

 

Не бе, бихте си ги честно :woot :woot :woot Момче ти в кой свят живееш :lol: Само не знам ако останете в групата, к'во ше правите догодина! С тоя отбор и тия точки дето имате да връщате направо сте 1-я сигурен изпадащ ;) Иначе прогназата ми е, че оставате в групата. И така като гледам точката, която "спечелихте" на Лаута случайно ше се окаже спасителна :bgrin: Айде със здраве :beer:

Link to comment
Share on other sites

Не бе, бихте си ги честно :woot :woot :woot Момче ти в кой свят живееш :lol: Само не знам ако останете в групата, к'во ше правите догодина! С тоя отбор и тия точки дето имате да връщате направо сте 1-я сигурен изпадащ ;) Иначе прогназата ми е, че оставате в групата. И така като гледам точката, която "спечелихте" на Лаута случайно ше се окаже спасителна :bgrin: Айде със здраве :beer:

с Локо сф играхме в 5-ти кръг, каква е логиката да ни пускат, като до края има още 25 кръга и нищо не се знае :laughing: Не направо тук се пукам от смях, няма такива като вас честно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

kvi to4ki imame da vru6tame we ai siktir vie 4esno maina bati zabludenite su6testva ste spiram da pi6a 4e samo se draznq ot prostotiqta na polovinata postove

 

Заблуден си ти ;) Айде да не показвам скрийншотове от форуми на ВАШИ фенове, които наистина ходят от много години по мачове и знаят зак'во става въпрос. Или ще кажеш че по-отявлените ви фенове не се съмняват в тоя мач??? Само вие дето ходите от 2,3 или 5 години по мачове и сте заблудени от еуфорията от тая точица вярвате че тоя мач се е играл. Мога да ти кажа че в други форуми и неутралните фенове(Левски, ЦСКА и Черно море) също смятат че мачлето беше пародия, а само вие си живеете във вашия измислен свят ;) А що не видиш к'во пишат и феновете на Локо Сф след "мача", в който ги бихте?!?! Интересно защо все след ваши мачове се повяват съмнения :woot Ама не. Христолов каза че вие играете само феърплей - ВЕРВАЙТЕ МУ!!!

 

 

 

п.п. тая тема вече е за лок! То да беше дерби като дерби та да си чешим пръстите още, ама...

Link to comment
Share on other sites

Няма проблеми всички спечелени от нас точки до момента са уредени. Признавам си. За къде сме без да купуваме мачове :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

awe 4ovek nqmame pari da kupim 1 igra4 ot 7 godini nqmame 1 transfer a pari za urejdane imame slu6a6 li se

az ne kazvam 4e ne sme zle ili ne6to podobno prosto i vie govorite nekvi gluposti i prez post si protivore4ite

dobre de az pitam sega nikoi ne mi otgovori pak pitam !!! : 1viq polusezon pak li kupihme ma4a za 1:1 ???

Link to comment
Share on other sites

awe 4ovek nqmame pari da kupim 1 igra4 ot 7 godini nqmame 1 transfer a pari za urejdane imame slu6a6 li se

az ne kazvam 4e ne sme zle ili ne6to podobno prosto i vie govorite nekvi gluposti i prez post si protivore4ite

dobre de az pitam sega nikoi ne mi otgovori pak pitam !!! : 1viq polusezon pak li kupihme ma4a za 1:1 ???

 

Не бе, гледай сега...нз аз какво купуват Ботев и какво не. Факт е, че в такова дерби няма кой знае какво значение качествата и формата на двата отбора. Вижда се, че в такива мачове и двата състава дават максимума от себе си и тичат и затова все равенства правят. Също така обаче е факт, че миналия мач на Лаута Локо просто не се зореше. Не мога да коментирам Ботев, защото не ги гледам, но нашите хора просто се разхождаха. Опорните халфове дето по принцип не трябва да спират да търчат се разхождаха като събота следобяд на гребната. Нападателите нямаха 1 удар свестен, което не е нормално въобще. Защитниците бяха все едно за сефте играят заедно и не говорят общ език....за тая контузия на Колев.....аз даже не го видях при коя ситуация се контузи. И това всичко става малко след като са направили мач на сезона и играха много красиво срещу ЦСКА (отчитам и безобразната форма на армейците, но все пак! )

 

И ако искаш да ме убедиш, че няма намеса от високите нива просто не си с всичкия си или си пристрастен до не май къде.

И между другото не че нямате пари за трансфери, просто сельо е решил да прави Ботев европейсли клуб и налага свои кадри от "школата". Ако му видиш Мерцедесите, ще разбереш, че има пари не, ами....

Link to comment
Share on other sites

awe mom4e kolev sled ma4a kaza 4e moje da ima s4upeno rebro ili puknato sumnqq me da se e kontuzil ei taka a za drugoto nali ma4 s ma4 ne si prili4a ti ili nqkoi drug go kaza kvo pove4e govorim ne vi e trugnal ma4a ne ste igrali logika ima opredeleno 4e i va6to ima logika ima ama e sme6na

 

ami selio ima dulgove ot 500 000 i iska da prodava i sig. KCM 6te ni kupqt toku6to go pro4etoh v 7dnisport dano ima nekva istina

Link to comment
Share on other sites

кцм-то са богати ама се съмнявам селския да каже добра цена ако изобщо е истина.нали през последните години на няколко пъти искаха да ни купуват и той ги отказа с прекалино високи искания.иначе дано стане и най накрая се махне че иначе прокопсия няма

Link to comment
Share on other sites

Не бе, гледай сега...нз аз какво купуват Ботев и какво не. Факт е, че в такова дерби няма кой знае какво значение качествата и формата на двата отбора. Вижда се, че в такива мачове и двата състава дават максимума от себе си и тичат и затова все равенства правят. Също така обаче е факт, че миналия мач на Лаута Локо просто не се зореше. Не мога да коментирам Ботев, защото не ги гледам, но нашите хора просто се разхождаха. Опорните халфове дето по принцип не трябва да спират да търчат се разхождаха като събота следобяд на гребната. Нападателите нямаха 1 удар свестен, което не е нормално въобще. Защитниците бяха все едно за сефте играят заедно и не говорят общ език....за тая контузия на Колев.....аз даже не го видях при коя ситуация се контузи. И това всичко става малко след като са направили мач на сезона и играха много красиво срещу ЦСКА (отчитам и безобразната форма на армейците, но все пак! )

 

И ако искаш да ме убедиш, че няма намеса от високите нива просто не си с всичкия си или си пристрастен до не май къде.

И между другото не че нямате пари за трансфери, просто сельо е решил да прави Ботев европейсли клуб и налага свои кадри от "школата". Ако му видиш Мерцедесите, ще разбереш, че има пари не, ами....

 

Ами виж.Изключваме тезата ,че мачът е уреден.Ето ти няколко довода за слабата игра :

 

1-во края на сезона

2-ро както каза са изиграли "мача на сезона" и има натрупана умора.Вероятно не са успели да се възстановят

3.На някои това им беше 1-во ,макс. 2-ро дерби и пред такива препълнени трибуни и непрестанни скандирания всеки може да се смути.Ще кажете професионалисти са не обращат внимание на публиката.Тогава защо Ето`О в 1 мач на Барса мисля ,че вс. Сарагоса тръгна да напуска терена?

4-то времето беше ужасно за игра

5-то локото вече не е със същите изпълители.Заместниците на Камбуров , на Георги Илиев , та дори и на Методи Стойнев са по-слаби от тях.

6-то Ботев игра така , че да не допусне гол.Нещо такова се случи на Хайбъри в мача между Манчестър Ю. и Арсенал.

 

Та така го виждам аз.

Link to comment
Share on other sites

Ами виж.Изключваме тезата ,че мачът е уреден.Ето ти няколко довода за слабата игра :

 

1-во края на сезона

2-ро както каза са изиграли "мача на сезона" и има натрупана умора.Вероятно не са успели да се възстановят

3.На някои това им беше 1-во ,макс. 2-ро дерби и пред такива препълнени трибуни и непрестанни скандирания всеки може да се смути.Ще кажете професионалисти са не обращат внимание на публиката.Тогава защо Ето`О в 1 мач на Барса мисля ,че вс. Сарагоса тръгна да напуска терена?

4-то времето беше ужасно за игра

5-то локото вече не е със същите изпълители.Заместниците на Камбуров , на Георги Илиев , та дори и на Методи Стойнев са по-слаби от тях.

6-то Ботев игра така , че да не допусне гол.Нещо такова се случи на Хайбъри в мача между Манчестър Ю. и Арсенал.

 

Та така го виждам аз.

 

1. Играят по 1 мач на седмица бе мамка му. Да не са Ман Ю да играят по 3 мача на седмица?!

2. Тва малко повтаря първото.

3. Ами скандиранията бяха окуражаващи и разни неща за майките на жълтурите. Нищо задължаващо. Ето'о напусна, щото го обиждаха на расова основа. Това не го намесвай.

4. Кво му беше на времето бе човек? Перфектно време за игра. На мен ми се искаше да скоча на терена малко да поритам!

5. Е, не е със същите, но са тези, които качиха отбора до 5о място! Хич да не е са по-добри от на Ботев.

6. Искаш да ми кажеш, че с тая разхайтена защита са играли да не допуснат гол? Боже....

Link to comment
Share on other sites

Чета и не вярвам на очите си! :woot

Мачът не е бил уговорен, защото Ботев са били Локо Сф. и са направили Х с Литекс. :D Що за логика е това???

В почти всяко отиграване си личеше нежеланиео на двата отбора да отбележат гол. Но вместо да помислите над това, разправяте от кой Ботев е взел точки.

Заблудата понякога е хубаво нещо... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И между другото не че нямате пари за трансфери, просто сельо е решил да прави Ботев европейсли клуб и налага свои кадри от "школата". Ако му видиш Мерцедесите, ще разбереш, че има пари не, ами....

 

Култ! Култ! :lol: :lol: :lol: Тва заслужава да ми е в подпис! Ако мога да цитирам един твой колега локомотивец:

 

Заблудата понякога е хубаво нещо...

 

Вярвайте, че отборът ни не е рушен нарочно отвътре. Заблудата е хубаво нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Играят по 1 мач на седмица бе мамка му. Да не са Ман Ю да играят по 3 мача на седмица?!

2. Тва малко повтаря първото.

3. Ами скандиранията бяха окуражаващи и разни неща за майките на жълтурите. Нищо задължаващо. Ето'о напусна, щото го обиждаха на расова основа. Това не го намесвай.

4. Кво му беше на времето бе човек? Перфектно време за игра. На мен ми се искаше да скоча на терена малко да поритам!

5. Е, не е със същите, но са тези, които качиха отбора до 5о място! Хич да не е са по-добри от на Ботев.

6. Искаш да ми кажеш, че с тая разхайтена защита са играли да не допуснат гол? Боже....

 

Казах ти , че така го виждам...А до колкото помня по-голямата част от победите на Локото бяха през 1-вия полусезон с Даниел Георгив , Тунчев , Камбуров , Стойнев , Георги Илиев и Котев /мисля , че тези ги напуСнаха/.И мисля , че без първия полусезон бяха твърди тутиляри , а Локото не направи зимата кой знае каква селекция.Че са по-добри никой не го отрича.Но с такъв президент на това дередже ще е Ботев...Се ено...Съксес на Интертото-то...А и като за начало Утре Черно Море да паднат...

Link to comment
Share on other sites

awe mom4e kolev sled ma4a kaza 4e moje da ima s4upeno rebro ili puknato sumnqq me da se e kontuzil ei

 

 

Стига с тоя Колев бе! Не разбрахте ли, че контузията му беше толкова истинска колкото и мача!!! В следващия мач си беше в групата. Ти ше пуснеш ли контузен вратар в групата за даден мач?????? Загряваше си нормално на почивката в Ловеч!!! Даже по едно време се прави на нападалел и скачаше и вкарваше с глава... Ти със спукано ребро ше скачаш ли като ненормален???

 

Истината е че на Стоян Колоев НЕ МУ СЕ ИГРАЕШЕ в тоя "мач"!!! Както и на Влади Златинов. За първи път го виждам да не се ядосва че го сменят. Даже обикновено като го сменят после сума ти време ни пляска докато му скандираме името, а ся спринтираше като луд към тунела...

 

Както и да е. И да го дъвчем и да не го дъвчем тоя "мач" нищо няма да променим ;) Щом толкова се кефите на тая точка - халал да ви е(или както са пише там) ;)

Link to comment
Share on other sites

Както и да е. И да го дъвчем и да не го дъвчем тоя "мач" нищо няма да променим ;) Щом толкова се кефите на тая точка - халал да ви е(или както са пише там) ;)

 

Ми кефим се :) Както и вие се кефихте на "титлата". Ние си вярваме, че се напъвахме (за вас не знам) за победа, вие явно си вярвате, че титлата ви беше чиста. К'во ще променим със спорове, крайно време е да се ключоса темата ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...