Jump to content
BulForum.com

Локомотив-Ботев


Tedo1912

Recommended Posts

Отново дойде този мач и мисля че е време да пусна тема.Прогнозите за него винаги са били напълно несигурни и сега е така.Тук е мястото за вашите коментари,като се надявам да бъдат на културно ниво.

Извинявам се ако има такава тема,но не успях да намеря.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

mai naistina nqma dr tema za tva derbi

 

poneje znam kva e halvata s fenovete da kaja 4e nqma da se kolebaq ako nqkoi si pozvoli da psuva / obizda ili prostee v tazi tema

 

ako q iskate pi6ete si kulturno 6toto ako ne - i az nqma da se otnesa kulturno

 

pr pisane

Link to comment
Share on other sites

ами голям оптимист си.гледа ли мача с беласица?къв равен при подобна игра?локото ще ни отнесе поне с три.надявам се момчетата да се мотивират от това че не играят с кой да е и да покажат поне желание за игра но шанс за победа за съжаление не виждам.все пак дано да не се окажа прав.

САМО БОТЕВ!!!

Link to comment
Share on other sites

ами голям оптимист си.гледа ли мача с беласица?къв равен при подобна игра?локото ще ни отнесе поне с три.надявам се момчетата да се мотивират от това че не играят с кой да е и да покажат поне желание за игра но шанс за победа за съжаление не виждам.все пак дано да не се окажа прав.

САМО БОТЕВ!!!

а ти гледа ли другите дербита. В тях Ботев показва съвсем друг футбол

Link to comment
Share on other sites

И аз си мисля нещо като 1-1, защото Ботев винаги се мотивира срещу локото, пък и те правят равен с Вихрен, така че нищо не се знае. Напред КАНАРИ!

Link to comment
Share on other sites

а ти гледа ли другите дербита. В тях Ботев показва съвсем друг футбол

не съм ходил на всички домакински мачове...в някои от тях може и да са показали добра игра но в последните мачове е точно обратното-мъки по терена.дано да се мобилизират щото ми се гледа истинско дерби а не лаком за гол

Link to comment
Share on other sites

Моята прогноза: 2:0 :)

 

 

 

и аз съм на това мнение Локото са в много добра форма към днешна дата ;) и ще вземат 3те точки безпроблем :)

Link to comment
Share on other sites

не съм ходил на всички домакински мачове...в някои от тях може и да са показали добра игра но в последните мачове е точно обратното-мъки по терена.дано да се мобилизират щото ми се гледа истинско дерби а не лаком за гол

говоря за другите дербита с Локомотив :lol:

Link to comment
Share on other sites

говоря за другите дербита с Локомотив :lol:

аааа така ли било? :lol:

последните години не съм пропускал дерби-по точно от когато локото изпадаше и би ботев

винаги в каквато и форма да са двата отбора е ставал хубав мач.надявам се и сега да е така

Link to comment
Share on other sites

Бе щом Локо направиха реми с най-слабия отбор в дивизията (който ние бихме с 3:1, смятайте колко са слаби) има надежда ;) Най-малкото подценяване... и все пак го виждам измъчена победа за Локо. Колкото и да не ми се иска.

Link to comment
Share on other sites

Бе щом Локо направиха реми с най-слабия отбор в дивизията (който ние бихме с 3:1, смятайте колко са слаби) има надежда ;) Най-малкото подценяване... и все пак го виждам измъчена победа за Локо. Колкото и да не ми се иска.

 

 

Само лека поправка....Ние подкрепяме най-слабия отбор в А група...защото винаги е лесно да подкрепяш силните....а за мача реми или победа за Ботев....ако играят както с Вихрен ще ги бием ако играем както с Бела ще е измъчено реми...този мач е много трудно да се прогнозира защото футболистите знаят че е на живот и смърт и според мен ще се получи истинско зрелище!

Link to comment
Share on other sites

Ей, так и не се научихте, че това е ДЕРБИ и моментната форма е без никакво значение

 

справка - бяхме последни, а буферите - първи и завършихме 0-0...

 

Иначе се надявам на минимална победа с гол на Какалов в даденото продължение :punk

Link to comment
Share on other sites

Ей, так и не се научихте, че това е ДЕРБИ и моментната форма е без никакво значение

 

справка - бяхме последни, а буферите - първи и завършихме 0-0...

 

Иначе се надявам на минимална победа с гол на Какалов в даденото продължение :punk

 

Ако стане по подобен начин ще пия всеки ден до неделята обещавам :D

Link to comment
Share on other sites

Бе щом Локо направиха реми с най-слабия отбор в дивизията (който ние бихме с 3:1, смятайте колко са слаби) има надежда ;) Най-малкото подценяване... и все пак го виждам измъчена победа за Локо. Колкото и да не ми се иска.

Аз пък си мислех, че вие сте най-слабия! :devil

Link to comment
Share on other sites

Ей, так и не се научихте, че това е ДЕРБИ и моментната форма е без никакво значение

 

справка - бяхме последни, а буферите - първи и завършихме 0-0...

 

Иначе се надявам на минимална победа с гол на Какалов в даденото продължение :punk

Да бе и един мармот си бърше гъза със станиол :lol: тоя какалов от 2 метра не може да уцели вратата, пък щял да вкара срещу локото :lol: сигурно пак коцето ще вкара
Аз пък си мислех, че вие сте най-слабия! :devil

Явно, че при теб мисленето е сложен процес и мислиш грешно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мислех, че вие сте най-слабия! :devil

 

Грешно мислиш ;) Вашето сателитче е най-слабия, поне според мен. Класирането не го показва толкова, защото първо Нафтекс са в добра форма в момента, но бяха изостанали много, второ Вихрен бяха доста напред в края на полусезона и затова още са в добра позиция.

 

@VeSo - Всичко се случва ;) 2 гола вкара на Нафтекс, 2 и на Вихрен. Тва че в останалите мачове е трагедия няма спор ;)

Link to comment
Share on other sites

ОК, няма да спорим кои са най-слабите, но ако продължавате с този "бойкот" в решителните за вас мачове, ще се озовете в Б група. Днес попрочетох какво се пише във форума на вашия сайт. За пръв път виждам фенове на един и същи отбор да изпадат в такива пререкания и да си разменят обиди. В крайна сметка ако наистина не дойдете на Лаута ще станете за смях и само ще спомогнете да ви бием по-лесно :P

Link to comment
Share on other sites

ОК, няма да спорим кои са най-слабите, но ако продължавате с този "бойкот" в решителните за вас мачове, ще се озовете в Б група. Днес попрочетох какво се пише във форума на вашия сайт. За пръв път виждам фенове на един и същи отбор да изпадат в такива пререкания и да си разменят обиди. В крайна сметка ако наистина не дойдете на Лаута ще станете за смях и само ще спомогнете да ви бием по-лесно :P

 

Абсолютно съм съгласен. Явно определено има подлоги на Сельо в агитката и те почват тия разпри и безмислени бойкоти.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно съм съгласен. Явно определено има подлоги на Сельо в агитката и те почват тия разпри и безмислени бойкоти.

Най-вероятно е така. Пази Боже от президент като вашия :blink:

Link to comment
Share on other sites

Грешно мислиш ;) Вашето сателитче е най-слабия, поне според мен. Класирането не го показва толкова, защото първо Нафтекс са в добра форма в момента, но бяха изостанали много, второ Вихрен бяха доста напред в края на полусезона и затова още са в добра позиция.

 

@VeSo - Всичко се случва ;) 2 гола вкара на Нафтекс, 2 и на Вихрен. Тва че в останалите мачове е трагедия няма спор ;)

Е срещу вихрен бяха от елементарни положения и то единия за малко да не го вкара, добре, че вратаря беше куц :lol: а срещу нафтекс му е единствения наистина добър мач

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...