Jump to content
BulForum.com

Локомотив-Ботев


Tedo1912

Recommended Posts

Ми кефим се :) Както и вие се кефихте на "титлата". Ние си вярваме, че се напъвахме (за вас не знам) за победа, вие явно си вярвате, че титлата ви беше чиста. К'во ще променим със спорове, крайно време е да се ключоса темата ;)

 

 

ОК. Искам само да ми кажеш един отбор, който беше по-силен от нас тогава ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply
ОК. Искам само да ми кажеш един отбор, който беше по-силен от нас тогава ;)
ВИСаджиите май бяха най-силният отбор тогава :laughing: :laughing: :D
Link to comment
Share on other sites

ОК. Искам само да ми кажеш един отбор, който беше по-силен от нас тогава ;)

 

Велбъжд-опа ,това май сте вие :confused :laughing:

Истината е,че през онзи сезон Локомотив спечели мачовете,които трябваше(по един или друг начин) и се възнагради с титлата,за разлика от ЦСКА и Левкси,които допуснаха много елементарни грешки ;)

Link to comment
Share on other sites

ОК. Искам само да ми кажеш един отбор, който беше по-силен от нас тогава ;)

 

Нямаше по-силен :) Но и вие не бяхте по-силни от ЦСКА, Левски и Литекс да кажем.

Link to comment
Share on other sites

Нямаше по-силен :) Но и вие не бяхте по-силни от ЦСКА, Левски и Литекс да кажем.

 

Да бе момко! Т'ва че си изпраскахме всички на Лаута с по 3 гола сигурно говори, че не сме били по-силни от тях :lol: Да не говорим как чорбарите се насраха от страх и искаха да отлагат мача за следващия сезон. Така и не разбрах как ги изплаши толкова много тоя сняг :woot Е, на следащия ден се разбра от какво точно са се плашили - 3:1, а на техния стадион завършихме 1:1! И к'во? Чорбарите по-силни ли бяха от нас?! С Левски пък от 4 официални мача през тоя сезон, имаме 2 победи, един равен и една загуба, като сме им вкарали общо 7 гола - мноого по-силни бяха от нас :lol: Литекс пък бяха с повече от 10 точки зад нас и тях не ги коментирам... Нещо друго :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе момко! Т'ва че си изпраскахме всички на Лаута с по 3 гола сигурно говори, че не сме били по-силни от тях :lol: Да не говорим как чорбарите се насраха от страх и искаха да отлагат мача за следващия сезон. Така и не разбрах как ги изплаши толкова много тоя сняг :woot Е, на следащия ден се разбра от какво точно са се плашили - 3:1, а на техния стадион завършихме 1:1! И к'во? Чорбарите по-силни ли бяха от нас?! С Левски пък от 4 официални мача през тоя сезон, имаме 2 победи, един равен и една загуба, като сме им вкарали общо 7 гола - мноого по-силни бяха от нас :lol: Литекс пък бяха с повече от 10 точки зад нас и тях не ги коментирам... Нещо друго :)

Дам, но пропускаш някои важни подробности, без които се създава грешна представа за "тотално надмощие"

 

1. И Левски, и ЦСКА ви гостуваха в удобен за вас момент - Левски без треньор и с осакатен състав,а ЦСКА им се обърка цялата програма с тоя отложен мач.Те като бели хора искаха мачът да се играе на добър терен(изчистен от снега не значи добър),ама кой да ги чуе.(Да не говорим, че феновете им плащаха по два пъти билети и то май от най-скъпите)...Какво ми изтъкваш равния на Армията в мач без значение в последния кръг!?

 

2.Черно море, които взеха точки и на сини, и на червени, ви дойдоха с детската градина :lol: На това му се вика честна игра - истински футбол ;)

 

3.Литекс пък дойдоха без шансове за титла...може би защото им се надупихте за купата, за да вземете мача в Пловдив ;)

Нещо да кажеш по въпроса,хиподил,ааааа Sonda :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дам, но пропускаш някои важни подробности, без които се създава грешна представа за "тотално надмощие"

 

1. И Левски, и ЦСКА ви гостуваха в удобен за вас момент - Левски без треньор и с осакатен състав,а ЦСКА им се обърка цялата програма с тоя отложен мач.Те като бели хора искаха мачът да се играе на добър терен(изчистен от снега не значи добър),ама кой да ги чуе.(Да не говорим, че феновете им плащаха по два пъти билети и то май от най-скъпите)...Какво ми изтъкваш равния на Армията в мач без значение в последния кръг!?

 

2.Черно море, които взеха точки и на сини, и на червени, ви дойдоха с детската градина :lol: На това му се вика честна игра - истински футбол ;)

 

3.Литекс пък дойдоха без шансове за титла...може би защото им се надупихте за купата, за да вземете мача в Пловдив ;)

Нещо да кажеш по въпроса,хиподил,ааааа Sonda :lol:

 

1. Мда, а тия които оцеляха до мача имаха пролетна умора, месечен цикъл и стомашно-чревна неразположеност, та затова играха зле.

 

2. Както казва бат' Антончо ...ми мен кво ма боли....да са дошли с футболисти бе....Нали чорбата и подуенци са големи тежкари...що не уредиха черно море и с тях да играят със яслите?

3. Такива далавери е имало и винаги ще има. Ся май те е яд, че Ботев не може да ги прави щото няма какво да даде ;)

Link to comment
Share on other sites

@Leper_Messiah - противоречиш си ;) Значи вашите "победи" са 100%-во доказателство, че сте били по-силни от шопските отбори (да добавим и студения душ, който изядохте в Европа от посредствения Брюж - явно не сте били чак толкова страхотен отбор?), а ремито на Ботев и Локо е само защото "Локо са добри съграждани и подариха точка". Нали знаеш какви са били залозите за титла на Локо оная година и, че Жорко Илиев - Мъртвия дори да плати на шопските грандчета пак ще му останат доволно парички от залога. Или там няма наредби ;)

 

Като говорим за наредбите - нали Ботев не могат да уреждат? Ето го доказателството:

 

Ся май те е яд, че Ботев не може да ги прави

 

Тогава за ква наредба говориш в дербито ;) Я пий един студен айрян, позамисли се кой си и за какво се бориш, та тогава пиши. Помага ;)

Link to comment
Share on other sites

Дам, но пропускаш някои важни подробности, без които се създава грешна представа за "тотално надмощие"

 

1. И Левски, и ЦСКА ви гостуваха в удобен за вас момент - Левски без треньор и с осакатен състав,а ЦСКА им се обърка цялата програма с тоя отложен мач.Те като бели хора искаха мачът да се играе на добър терен(изчистен от снега не значи добър),ама кой да ги чуе.(Да не говорим, че феновете им плащаха по два пъти билети и то май от най-скъпите)...Какво ми изтъкваш равния на Армията в мач без значение в последния кръг!?

 

2.Черно море, които взеха точки и на сини, и на червени, ви дойдоха с детската градина :lol: На това му се вика честна игра - истински футбол ;)

 

3.Литекс пък дойдоха без шансове за титла...може би защото им се надупихте за купата, за да вземете мача в Пловдив ;)

Нещо да кажеш по въпроса,хиподил,ааааа Sonda :lol:

 

 

Е ти ме хвърли в тъч :woot Искаш да кажеш че нямаше да бием Черно море на Лаута ли??? А за мача с тях във Варна нещо имаш ли да кажеш??? Само ние ги бихме там макар и в последните секунди... А пък т'ва че цески и лесека ни дошли в удобен момент - нямам к'во да кажа :woot И как по-точно стигна до тоя извод??? Значи на цска им се обърка програмата заради отлагането с 24 часа, а на нас не, така ли :lol: Силен си :) Левски били без треньор. Е и?!?! Шампион се става с точките от целия сезон, а не като се сетиш чак накрая...

 

Само за едно си прав "приятелю" - за Sondata и Хиподил ;) Другото си го изсмукваш от пръстите.

Link to comment
Share on other sites

Само за едно си прав "приятелю" - за Sondata и Хиподил ;) Другото си го изсмукваш от пръстите.

И за Литекс не съм прав нали - те в духа на феърплея ви биха за купата, а вие съвсем честно ги ударихте с 3-1 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И за Литекс не съм прав нали - те в духа на феърплея ви биха за купата, а вие съвсем честно ги ударихте с 3-1 :wacko:

 

 

Е, все пак го сведохме само до един мач така ли :woot Само да ти кажа, че същата година вие уредихте 2 мача - срещу Локо Сф в София и срещу Черноморец в Бургас и все пак изпаднахте :woot А ние с един съмнетелн мач станахме шампиони ;) Говедата и те колко мача уредиха същата година и плащах после за да нискачат отборите на нас пък не е истина. Т'ва им беше най-скъпото второ място в историята, а те има много :)

 

 

Discman, кои хора бе?! Вие, чорбарите и говедата не сте всички хора. Вие сте всички засегнати, но не всички ХОРА. Аз познавам фенове на Берое и Черноморец и повярвай ми - те не мислят така ;) Даже са се кефили, че най-накрая някой е успял да разруши чорбаро-говеждата хегемония след Литекс.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...