Jump to content
BulForum.com

Локомотив-Ботев


Tedo1912

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply
Бе щом Локо направиха реми с най-слабия отбор в дивизията (който ние бихме с 3:1, смятайте колко са слаби) има надежда ;) Най-малкото подценяване... и все пак го виждам измъчена победа за Локо. Колкото и да не ми се иска.

 

Абе верно бяха много слаби Вихрен ,но те пък натрупаха точки през есента и сега вероятно ще се понапънат само в домакинските си мачове , просто няма почти никакъв стимул за тях.Освен това на нас ни помогна и червения картон на М.Стойнев. Иначе нищо изненадващо няма в Х-са между Локо и Вихрен ,взеха си по една точка и всички доволни.

 

За дербито си мисля че имаме малък шанс за една точица. Излизаме с 8(4 защитника и 4 дефанз. халфа) дефанзивни футболисти плюс Коце и плюс някой да играе като нападател и да го търсят с извеждащи подавания. Моите приятели локомотивци са ми казвали че те играят трудно когато трябва да градят ,но за сметка на това играят много добре на контри.С тоя слаб и трагичен отбор плюс липсата на някакъв свестен нападател ,който има Ботев в момента, не виждам друго решение пред Маринов освен да руши играта и основно да мислят за защита и да чакат грешка на защитата на Локо. Въпреки че и с тия футболисти и тази тактика ми се струва обречена...

Link to comment
Share on other sites

veseo

Абсолютно съм съгласен. Явно определено има подлоги на Сельо в агитката и те почват тия разпри и безмислени бойкоти.

 

Не говори глупости без да си наясно. Поне чети форума като хората и виж кой е за бойкота и кой не е!

Няма нужда да си много навътре с нещата за да ти стане ясно горе-долу всичко.

Link to comment
Share on other sites

Ако мача се решава на терена..Буферите ще ни сложат една 3-ка.

Link to comment
Share on other sites

veseo

Не говори глупости без да си наясно. Поне чети форума като хората и виж кой е за бойкота и кой не е!

Няма нужда да си много навътре с нещата за да ти стане ясно горе-долу всичко.

 

Каквото съм имал да кажа го казах там.

Link to comment
Share on other sites

Победа за БОТЕВ, не знам какво друго може да очаква един фен на БОТЕВ, та дори и в положението в което се намираме в момента, а ако трябва да сме реалисти, очаквам равен...

Link to comment
Share on other sites

Сигурно пак ще извъртят X. Локото за нищо не се борят, на нас ни трябват точки. А и Христолов е обещал по 1500лв на човек - явно е сигурен, че няма да бием :bgrin: ;)

Link to comment
Share on other sites

Както и преди мача от есента и сега съм сигурен че ще има Х!Есента даже развитието на резултата беше такова каквото очаквах.Важното е на преди мача да са напия та да мога да са скъсам от викане по време на мача!

Link to comment
Share on other sites

Както и преди мача от есента и сега съм сигурен че ще има Х!Есента даже развитието на резултата беше такова каквото очаквах.Важното е на преди мача да са напия та да мога да са скъсам от викане по време на мача!

Тоти позна.

Все пак стана много добър мач с изключителен заряд . Аз съм доволен . :)

Link to comment
Share on other sites

първото полувреме 1 греда за ботев и няколко слаби шута от далече.всички спорни нарушения отсъдени в полза на локото.второто полувреме още една греда и няколко слаби шута от далече.локото и те 2-3 по опасни удъра.отново всички спорни нарушения в полза на локото.и двата отбора не се напъваха което ме кара да мисля че мача е бил ундурма...

Link to comment
Share on other sites

Ако мача се решава на терена..Буферите ще ни сложат една 3-ка.

 

 

Евала,че има поне един реалист и честен човек тука!

Радвайте се на авантата,макар че изобщо не заслужавахте!!!!!!!!!!

Като цяло изобщо не съм и предполагал,че мач между нашите отбори може

някога да бъде решен извън терена.

За съжаление последното истинско дерби е вече история.

Link to comment
Share on other sites

първото полувреме 1 греда за ботев и няколко слаби шута от далече.всички спорни нарушения отсъдени в полза на локото.второто полувреме още една греда и няколко слаби шута от далече.локото и те 2-3 по опасни удъра.отново всички спорни нарушения в полза на локото.и двата отбора не се напъваха което ме кара да мисля че мача е бил ундурма...

 

Ако си поне малко реалист, няма да говориш за тия спорни положения, защото имаше и няколко адски смешни засади. Едната беше второто полувреме когато комбинираха Роберт Петров и Въндев отляво. Не само, че нямаше никаква засада, ами и въпросния пас беше на 2 метра. Да не говорим как на Халими му пръснаха мозъка във вратарското поле още първото полувреме.

Имаше превес на Локо, но по-истинското положение беше оная греда на Ботев. Мачът като цяло беше доста жалък и започвам и аз да си мисля, че е наредена работата...

Link to comment
Share on other sites

Един мач се играеше в тая държава и него провалиха.Цирк...Сватба.А ваще нападетели са много зле-пускат ги да вкарат гол, те греди целят :lol: Футболът в Пловдив загуби от тая каша.

Link to comment
Share on other sites

Ако си поне малко реалист, няма да говориш за тия спорни положения, защото имаше и няколко адски смешни засади. Едната беше второто полувреме когато комбинираха Роберт Петров и Въндев отляво. Не само, че нямаше никаква засада, ами и въпросния пас беше на 2 метра. Да не говорим как на Халими му пръснаха мозъка във вратарското поле още първото полувреме.

Имаше превес на Локо, но по-истинското положение беше оная греда на Ботев. Мачът като цяло беше доста жалък и започвам и аз да си мисля, че е наредена работата...

A какво да говорим за тоя номер 20 от Локото имаше жълт картон и съдията му спести 2ри за влизане отзад. Всяко съприкосновение с играч на Локото беше фаул и съдията спести поне още 2-3 жълти картона

Link to comment
Share on other sites

някой ще ми обяснли ли ква е ползата тоя мач да се урежда, щото сте направо смешни с тея изказвания :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако си поне малко реалист, няма да говориш за тия спорни положения, защото имаше и няколко адски смешни засади. Едната беше второто полувреме когато комбинираха Роберт Петров и Въндев отляво. Не само, че нямаше никаква засада, ами и въпросния пас беше на 2 метра. Да не говорим как на Халими му пръснаха мозъка във вратарското поле още първото полувреме.

Имаше превес на Локо, но по-истинското положение беше оная греда на Ботев. Мачът като цяло беше доста жалък и започвам и аз да си мисля, че е наредена работата...

засадите не ги коментирам щото те се виждаха само от публиката на локото а те няма да си признаят.ама да ми викаш че локото имало превес е доста смешно.та вие първото полувреме нямахте удар :blink: може би говориш за двата удара в края на мача?е да ама те бяха от такъв ъгъл че и бастен трудно би отбелязал.превес просто нямаше защото никой не се опита да установи такъв ;)

Link to comment
Share on other sites

Background info: Ботев - президент-локомотивец, който не е купил нито един футболист, не знам откъде се предполага да има пари за мачове... Кмет на Пловдив (щото и такъв слух имаше :D) - локомотивец. Кой точно, деба, е уредил мача? И защо все ремитата са уредени, а победите ви, в които има засади на 5 човека и игра с ръка на вратаря 5м извън наказателното са чисти и неуредени? Локо не се напъваха, защото НЯМАТ за какво, а Ботев да не се напъваха... не бих казал. Колкото до спорните положения - нямаше такива. Съдията свири перфектно, 50:50.

 

@Dulgia - "нападателите" ни са следните: Какалов - крило, Г. Андонов - халф и Стефан Костадинов - протеже на баща си. А, и Гриша Иванов - младо момче, доста скарано с краката. Що нямаме други ли? Президент, кво да го правиш...

 

Онова с делтапланера беше определено яко :)

Link to comment
Share on other sites

sorry za oftopica no Kakalov e 4ist napadatel prosto qsen go probva i kato half no si e napadatel joro andonov e nai-golqmata dupka na otbora ne vijdam za kvo sedq tolkvoa vreme na terena kakto vseki drug ma4

Link to comment
Share on other sites

sorry za oftopica no Kakalov e 4ist napadatel prosto qsen go probva i kato half no si e napadatel joro andonov e nai-golqmata dupka na otbora ne vijdam za kvo sedq tolkvoa vreme na terena kakto vseki drug ma4

 

С тая бързина и сравнително добро центриране си е точно крило Какалов.

Link to comment
Share on other sites

Този мач,ако изобщо може да се нарече мач беше тъпа и жалка пародия.Тотално съм отвратен и разочарован от футболистите на двата отбора,които вместо да зарадват привържениците си им представиха пошло и ужасно скучно представление.Дочу се,че дербито е хикс,но поне можеха да се постараят да го направят поне малко интересно и не толкова явно.Футболистите тичаха за здраве.Направих снимки и клипчета на мача,ако имате интерес ще ги кача някъде

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че нямаше да е незаслужено, ако бяхме взели победата, ама пак тоя Какалов :angry1

 

Иначе на трибуните ясно си пролича кой е номер 1, особено през второто полувреме след факлите и делтапланера с надпис ПЛОВДИВ Е НАШ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...