Jump to content
BulForum.com

Кои изпълнители МРАЗИТЕ?


Dido`87

Recommended Posts

:evil :evil :evil Кажете си най-искрено кой мразите от дъното на душата си! При мен:

Sean Paul - Ужас! Всичките му песни са супер тъпи и само като му чуя педерасткото гласче получавам тикове.

Lil Jon - Всичките му песни са 100% еднакви и само вика като идиот "Yeah" и "What".

eamon - Малко педерастче с дразнещо нахален глас.

Устата - Бахти и пълният идеот! Не ми се занимава да показвам извадки от текстовете му, предполагам че знаете за какво става въпрос!

 

Няма да споменавам чалга-певици защото те самите не могат да осъзнаят положението в което се намират. Все едно да обвиняваш 5-годишно хлапе че се е напикало.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
Азис-тъп, мазен гей и има женски глас :angry1

тая тема имам чувство, че няма да просъществува дълго. иначе съм на същото мнение като veso :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Азис-тъп, мазен гей и има женски глас :angry1

Hate chalga :) SLIPKNOT IN THE POTATOES !!1!!!!11!

Link to comment
Share on other sites

азис-изрусен,изсребрен...натам сигурно го знаете :D

всички чалгий-толкова са еднакви и затва ги слагам на едно място

еамон-ей много ме дразно това момиченце

грийн дей-доста ме дразнят защото музиката им не приляга на такива на каквито се правят

Link to comment
Share on other sites

Azis просто няма равен.Предизвиква моментално отвращение.Иначе са много ама не им помня имената ,а онея румънци 3-те пендела дето връз един самолет в клипа се клечеха мнооо дразнят.

Link to comment
Share on other sites

Azis просто няма равен.Предизвиква моментално отвращение.Иначе са много ама не им помня имената ,а онея румънци 3-те пендела дето връз един самолет в клипа се клечеха мнооо дразнят.

O-Zone?

Link to comment
Share on other sites

Даааааааааааа( много заплашително )Тия като почнат да пеят и тухлата/павето само приближава дланта ми и се приготвя за полет. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Веселин Маринов ме дразни .... Също (колко още ще прави песни ???!?!?!?) Лили Иванова и не само тва много ми е антипатична

Софи Маринова (гадна Ц.....) то се знае нататъка

Устата Също и мен ме дразни много

Link to comment
Share on other sites

Sean Paul - Ужас! Всичките му песни са супер тъпи и само като му чуя педерасткото гласче получавам тикове.

Lil Jon - Всичките му песни са 100% еднакви и само вика като идиот "Yeah" и "What".

bjork - TWF? Прекалила е с дрогата или просто е умствено повредена?

eamon - Малко педерастче с дразнещо нахален глас.

Устата - Бахти и пълният идеот! Не ми се занимава да показвам извадки от текстовете му, предполагам че знаете за какво става въпрос!

 

Да, с изключение на Bjork. Това че не разбираш музиката й не значи че е умствено повредена :)

За останалите не мога да кажа нищо положително, просто защото тяхното не е музика :) Особено лил джон или къв е там...

Link to comment
Share on other sites

Олее, afx, недей така бе! :D

 

На Move Bitch на Lil Jon имаш ли идея какви разбивания сме правили с приятели? Ние повечето време не можем да се спрем да се хилим де, но песента е могъща, само като чуеш колко ожесточено демонстрират чернилка и Lil Jon като се изграчи, брутална работа, спукваме се от смях :P

 

А за Bjork, да... :D

Link to comment
Share on other sites

To the window, to the wall, (to dat wall)

To the sweat drop down my balls...

Без коментар :)

 

Е трябва да си призная че и аз съм дивял в определени моменти, в определени клубове, с определено количество бира + водка ... Но нали съм си трол*... :love

 

*трол - В интернет-средите понятието "трол" означава човек, който пуска предизвикателни теми или коментари, които целят или са създадени за да причинят нарушение в разговора [в дадена интернет-медия]. [Тролирането] е поста на такъв човек... :devil

 

Едит: повече няма да пиша в тази тема, за да не правя излишен offtopic + spam.. просто ще кажа че музиката е нещо крайно субективно така че този тип теми обикновенно водят до flame :) peace..

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по - гадно от сегашното рап движение... Говоря в световен мащаб! А да.. ЛИНКИН ПАРК! МРАЗЯ ГИ! ГЕЙ - МЕТА(Ъ)Л!

 

 

още 1 глас за гейчетата от Linkin Park ....

Link to comment
Share on other sites

Sean PAul бати пендала, Азис същото и за него, Чалга певици SUCKS :sick само за тва стават :hump: :) 50cent тоя ме нерви най-много супер комерсиална и тъпа музика прави

Link to comment
Share on other sites

Sean PAul бати пендала, Азис същото и за него, Чалга певици SUCKS :sick само за тва стават :hump: :) 50cent тоя ме нерви най-много супер комерсиална и тъпа музика прави

 

Малко смешно ми звучи. Некомерсиални песни има ли ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

звучите като слино афектирани от хормонален дисбаланс пубертети! :angry:

тая тема трябва да се затвори,простотията се лее с пълна сила тук!

и за да не оставам по-назад,някой каза нещо лошо за Green Day-да му го нач**** на тоя узород :angry: :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...