Jump to content
BulForum.com

Кои изпълнители МРАЗИТЕ?


Dido`87

Recommended Posts

Има такива дето не ги понасям като личности - Марая Кери, Секира (Шакира), Мадона...

Има и такива дето само песните им не ми понасят - Селин Дион, Марк Антъни, Браян Адамс. Бьорк.

А Еминем ме дразни и в 2-те категории

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
Подкрепям само за Марая Кери.Барби.

Мадона не ми се струва гадна личност, поне изглежда доста интелигетна :blink:

Madonna in the potatoes !!1!!1

Не е истина и тя как ми дига нервите :angry:

Link to comment
Share on other sites

Азис, Мадона, всички металски групи, просто не издържам да ги слушам повече от 5 минути - почва да ме боли главата, пък и не ми е приятно само някви гримирани същества да крещат. Също ме дразни оная песен на Coldplay (само клипа де) с оная бабката дето я въртат :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мене нерви ми вкарват мазните гюбеци,чалгата,еФстеФствено,и групи от сорта на H.I.M. и Rasmus,нервят ме рапърите от сорта на 50 cent и тоя сорт :angry1 ...ако е рап,то да е хубав рап...например Onyx... :punk

Кво още ми вкарва бяс...а,да...почти всички български изпълнители...то аз по-добре да изброя кои ми харесват (наистина са много малко) , а не кои мразя,шото ще пиша по-малко! :devil

Айде нека спомена поне един БеГе изпълнител...ЦЕЦО ЕЛВИСА!Пълно бездарие!Той с тоя стил на обличане не възхвалява "Краля на Рока" , а точно обратното - гаври се с него... баси! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Мразя метъл, освен Рамщайн. Те поне са някви гримирани отрепки дето викат и се дерат. Мразя хип-хоп, рап и други такива бози. Само елетктронна музика уважавам. Поп мразя ама от ВСИЧКО най-много!

За "гюбеци и чалга" да не говорим. От всичко изброено дотук подкрепям с изпълнители като 50 стинки, Бритни, мадонa, Гъзис, АНелия и другите силиконови к**ви. А от метъл фрупите всичко е БОЗА. Многои мразя и софт-рока. Нито те успокоява нито те надъхва.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно безсмислено е да мразиш нещо, което не ти харесва или просто не разбираш.

 

Моя пост е отговор на цитата ;)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво бе, Стефчо! За 7485627983 път разбрахме колко мразиш метъ/ала... B)

Незнам кой те е учил, че трябва да пишеш мнението си по повече от един път, без да си запитван повторно.... :ghost

 

Ontopic: Не харесвам друсащи се каки, които не могат да впечатлят с глас или ум, а само със устните или циците си за 15-20000 долара..Също и мазните батковци неможещи да пеят и квичат, уголемяващи си пи*ките :excl:

Друг е въпроса, че някоя песен с по-смислен текст и нечак толкова отвратителен музикален аранжимент може да се прокрадне и сред тези среди...

 

P.S.: Милко К. няма да ми го пипате!!!! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Много брутално глупава тема... Поне да беше във вид на анкета и да имаш избор, тука го обърнахте на стилове... И най-много да стане беля и някой да си изяде warn... Истината не е в музиката на компютър дето е правена, а в таланта да направиш музиката...Няма в днешно време известни изпълнители дето да не им правят едит на песните... И по тая логика всички тряя да ги мразим, щото са фалшиви "педерастчета", както каза user-а дето създаде тая бледа и безгранично глуповата тема....

 

Нищо лично, просто мое лично мнение, и мисля, че е обективно...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...