Jump to content
BulForum.com

Кои изпълнители МРАЗИТЕ?


Dido`87

Recommended Posts

звучите като слино афектирани от хормонален дисбаланс пубертети! :angry:

тая тема трябва да се затвори,простотията се лее с пълна сила тук!

и за да не оставам по-назад,някой каза нещо лошо за Green Day-да му го нач**** на тоя узород :angry: :P

И аз ша кажа лошо за зелен ден! Е не ми харесват! Хора, които се напиват от 1 бира, които носят фалшив пиьрсинг, чиито интервюта не струват повече от песен на рапар-ламя ... Това не са хора.. Това са измислените зелен ден..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
звучите като слино афектирани от хормонален дисбаланс пубертети! :angry:

тая тема трябва да се затвори,простотията се лее с пълна сила тук!

и за да не оставам по-назад,някой каза нещо лошо за Green Day-да му го нач**** на тоя узород :angry: :P

С тоя пост и ти приличаш на тия "пубертети" ;)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам,че не сте включили в черния списък и КАРИZMA :sick Песните може и да са хубави,но те са толкова противни и мазни,че не мога да ги понасям! Да не говорим пък че Галка-заспалка не може да пее! И всеки,който е гледал Нова+ може да се съгласи с мен! Като цяло ме дразнят и всички варненски рапари,включително и оня дето е кинт и двайсе!Суупер глупаци са всичките!Тва Варна и Стара Загора са най-селските градове в България(имам братовчеди и в двата града :P )

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам,че не сте включили в черния списък и КАРИZMA :sick Песните може и да са хубави,но те са толкова противни и мазни,че не мога да ги понасям! Да не говорим пък че Галка-заспалка не може да пее! И всеки,който е гледал Нова+ може да се съгласи с мен! Като цяло ме дразнят и всички варненски рапари,включително и оня дето е кинт и двайсе!Суупер глупаци са всичките!Тва Варна и Стара Загора са най-селските градове в България(имам братовчеди и в двата града :P )

 

Само че тоя варналия излезна напред с материала ;).

Link to comment
Share on other sites

Мразят само хейтърите и помплексарите.. аз не мрязя нито един стил от музиката :P По-скоро има - музика която харесвам и която не харесвам. Bjork определено не ми харесва, но чак пък да я мразя.. Защо да се хабя да мразя нещо което не разбирам. :punk

Link to comment
Share on other sites

Мразят само хейтърите и помплексарите.. аз не мрязя нито един стил от музиката По-скоро има - музика която харесвам и която не харесвам. Bjork определено не ми харесва, но чак пък да я мразя.. Защо да се хабя да мразя нещо което не разбирам.

 

Единствения смислен пост в цялата тази ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТЪПА тема.За да мразя някого той трябва да ме е засегнал лично а не се сещам за изпълнител който да го е направил.Мога да кажа че определени групи и певци са ми смешни и ги съжелявам,като например чалга изпълнителите(с изключение на ДесиСлава) които се мъчат да са нещо което не са и не могат да бъдат.

Link to comment
Share on other sites

звучите като слино афектирани от хормонален дисбаланс пубертети! :angry:

тая тема трябва да се затвори,простотията се лее с пълна сила тук!

и за да не оставам по-назад,някой каза нещо лошо за Green Day-да му го нач**** на тоя узород :angry: :P

 

 

Green day super tapi ohliuvi ! nemoga da gi ponasqm :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Хм, така както е зададена темата ... никой изпълнител не мразя. Аз колко от тях познавам, та да ги намразя? Колкото до музиката - и нея не мразя. Всеки влак си има пътници. Камо ли да си хабя нервичките в мразене на някого, чиято музика не ми допада. Ммм не, никой не мразя.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, става дума не толкова за мразене на личноста на някой, а за непонасяне на музиката му!

А колкото до това че не можеш да мразиш някой само защото не го познаваш... Ами навярно не се познаваш лично с Парис Хилтън, нито пък аз, но е толкова проста че как да не те дразни...

Link to comment
Share on other sites

сичките мазнички hardcore банди , дето си слагат гнусните хиксове по ръцете !

също така най разнообразните лайна стилове на метъла - готик , дед , black , etc.

Link to comment
Share on other sites

Последната година на хоризонта се завърнаха .... Backstreet Boys :D (само като им чуя името и ме напушва смях)

То се знае, комерсиални до припадък, по-лигави от всякога... по default май ги мразех... обаче по някакъв много странен начин.Като видя някъде техен плакат, се затичвам, падам до него с ръка, която да държи сърцето ми да не изскочи от гърдите и с учестено дишане повтарям :"Backstreet Boys, BSB, BSB!!!..."и галя плаката с възможно най-искрено влюбения поглед :laughing: обаче май съм го правела твърде реалистично, защото една приятелка в продължение на половин година си мислеше, че наистина ги харесвам...

Особено когато излезе клипът на Incomplete и и го разказвах със всичките спрец-ефекти...леле, тези момчета наистина много клиширано се продават... Самотен път през пустинята, океан..., залез, мокри мъже сред вълните, изведнъж всичко избухва в пламъци, последвани от дъжд, който бавно се стича по лицата им..и по мокрите им прилепнали прозиращи дрехи..., и един падащ на колене Ник Картър...драматично и завладяващо духа... не знам, защо да ги мразя, така хубаво ме забавляват :P Едва ли някой ме разбира обаче...

 

Същото и с Бритни...не я харесвам...никак!Обаче...това не ми пречеше вчера да се дера на "oOoOver...protected :bgrin: "

Не си пише сама музиката, не пее много на живо по концерти...стига бе, даже аз мога да пея по-добре от нея(особено пък с нейната вокална обработка..)

Щях наистина да я мразя, ако на мен ми беше откраднала мъжа и бащата на децата ми...горката жена...

 

За Bjork никога не бих посмяла да кажа нещо лошо! Странно, изпитвам някакъв респект към нея, защото много я бива в нещо, което аз изобщо не разбирам и едва ли някога ще успея да разбера...не съм дорастнала за такава музика още.

 

А...заглавието на темата е малко стряскащо...

Link to comment
Share on other sites

А също давам гласа си за разните му там бой-банди, гърл-банди, бритнита, енрикета и тем подобни лигави и комерсиални поп-латино-щуротии :wacko:

Link to comment
Share on other sites

не съм дорастнала за такава музика още.

Така си е... :D Респект за самооценката :punk

 

@Sondata.. що бе.. Енрике е голям сладур.... нали.. :love :D :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Westlife,Five,BSB+всички останали стереотипни boy-банди(изключение правят Тake That и East 17) :sick

Enrique Iglesias-преди много повече ме дразнеше заради огромната брадавица на лицето му(добре,че вече я няма...btw харесва ми много клипа на 'Hero'.защото го спукват от бой) :punk

Стратия-тук мисля,че коментарът е излишен... ;)

Шамара,Ванко1 и останалите псевдо-рапери и позьори :P

Gwen Stefani-крадла на имидж,една от най-големите имитаторки на Мадона(според мен) :rolleyes:

Дими от 'Сленг'-гинеколог си е момчето,няма нищо общо с музиката :excl:

Коцето Калки-същия като Дими,само че е зъболекар :excl:

Део-дразни ме и като водещ,станал е на 30 години ,а се опитва да поддържа teenage-арски имидж,малко е глупаво.За певчески качества не мисля да споменавам(такива липсват просто) :wacko:

 

Да не забравя и чалга певиците/певците ;)

Link to comment
Share on other sites

Настръхвам като чуя Morandi и онази... любимата песен...

 

В такива моменти ми се приисква да съм гей, за да мога с кеф да го изплющя... :sick

Link to comment
Share on other sites

Настръхвам като чуя Morandi и онази... любимата песен...

 

В такива моменти ми се приисква да съм гей, за да мога с кеф да го изплющя... :sick

Гррр :angry1 как може 1/8757345та част от световното население може да харесва толкова нещо, което не е издържано нито откъм музикална стойност, нито откъм смислово съдържание...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...