Jump to content
BulForum.com

Камелия - видяхте ли го тва :>


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply
Епа направо гола да се беше показала бе, селско пръчка такава...

 

Ама вие май малко се увлякохте. Не виждам какво и е неприличното на облеклото. Загледайте се как ходят момичетата/жените по главната. Дайте сега като е Камелия и да ходи с монахинска роба, че да не я обиждате. тц тц тц.

Link to comment
Share on other sites

Още не съм виждал момичета да се разкарват по центъра с прозрачни ризки и боксерки...за съжаление...

Link to comment
Share on other sites

Още не съм виждал момичета да се разкарват по центъра с прозрачни ризки и боксерки...за съжаление...

 

Те всичките ризки в момента са прозрачни, самоче там където са гърдите или имат плат, или момичетата слагат сутиен. поне някои, а "боксерките", които аз бих нарекъл просто къси панталони, изобщо не са прозрачни.

Link to comment
Share on other sites

Е да де, нали там е идеята на прозрачното - да се вижда, какво има отдолу, а то не е сутиени или кръпки. :D

Link to comment
Share on other sites

Явно е модерно.

 

Тва е колаж ето снимка от същият концерт.

 

Иначе по темата.. за мен Камелия е грозна като камила и вряка като гарга, а и 80% от хората които ходят на чалга концерти ходят за да се радват на ку*ките които пеят на плейбек и не носят дрехи, ако Камелия не беше такава ку*ка на един концерт вместо да кажем 500 човека ще има 100. :)

Link to comment
Share on other sites

da ama vseki si vika oh da mi padne 6a ja skasam

 

Не всеки, :huh: а и немога да ги разбера тия дето го викат толкова ли сте загорели за секс, че на некви ку*ки се кефите. :huh:

Може в тялото да я бива, но в лицето... :sick А и това го казват най-вече хора под 17г. които са девствени(повечето) и тва си го викат на всяко второ момиче, а ако им го дадеш няма нищо да направят както трябва. :)

Link to comment
Share on other sites

Не всеки, :huh: а и немога да ги разбера тия дето го викат толкова ли сте загорели за секс, че на некви ку*ки се кефите. :huh:

Може в тялото да я бива, но в лицето... :sick А и това го казват най-вече хора под 17г. които са девствени и тва си го викат на всяко второ момиче, а ако им го дадеш няма нищо да направят. :)

Ми добре на тебе да ти падне жена с перфектно тяло,големи цици(макар и силоконови),стегнат гъз и още куп яки неща няма да я опрайш ли.Ако ми кажеш че Камелия или Емилия,или Гергана,или Преслава не та кефат начи имаш доста високи изисквания.

Link to comment
Share on other sites

Първо към модовете sorry за offtopic-a ! :rolleyes:

Ми asd не ме кяфят.. :hmmm: защо? :huh:

Не харесвам големи гърди(без силикон също).

Гади ми се от силикон.

Мразя когато жени слагат 10кг. грим за да станат "красиви".

И най-важното.. падам си само по метълки, а и само метълки си падат по мен. :blush:

 

начи имаш доста високи изисквания.

Мне просто знам точно какво искам. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Не всеки, :huh: а и немога да ги разбера тия дето го викат толкова ли сте загорели за секс, че на некви ку*ки се кефите. :huh:

Може в тялото да я бива, но в лицето... :sick А и това го казват най-вече хора под 17г. които са девствени(повечето) и тва си го викат на всяко второ момиче, а ако им го дадеш няма нищо да направят както трябва. :)

Според мен имаш нужда от спешна психиатрична помощ... :D

Link to comment
Share on other sites

Don Anton Kой се кара бре човек ние просто си обсъждаме. :)

b0r3d Аз по психиятри вече не ходя.. само ги депресирам горките. :happy:

 

И викам :spam-die: преди да стане :banned: и после да има :cry

Link to comment
Share on other sites

Бати тъпите чалгаджий(ки) много ме дразнят

 

Оле простотията е в огромни количества. И мен ме дразнят метълите но не го разгласявам по форумите !?

 

А по повод Камелия..напоследък доста е разсъблечена но какво от това..така и харесва прави го..има какво да покаже...показва го..това е..да тръгне като монахиня ли..още повече е лято..и дори и наборките на цитирания от мен вездесъщ Pesho93 ли е къв е..ходят разсъблечени.. :huh: а са съдейки набора му 6 клас..ОМФГ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Не всеки, :huh: а и немога да ги разбера тия дето го викат толкова ли сте загорели за секс, че на некви ку*ки се кефите. :huh:

Може в тялото да я бива, но в лицето... :sick А и това го казват най-вече хора под 17г. които са девствени(повечето) и тва си го викат на всяко второ момиче, а ако им го дадеш няма нищо да направят както трябва. :)

в тялото да я бива а?само толкова :lol: или имаш извратено чувство за женска красота или незнам.ми тя е просто перфектна,даже бих казал че искам по грозна за жена щото много ша ми я заглеждат.ми на лицето ко толкова и има?вярно че не е няква миска но според мен има доста превлекателни черти,а косата и е направо супер.ако останете с кака ти камелия сами в една стая сигурно ако те докосне и ще свършиш три пъти.мразя чалга но камелия ме кефи още от както беше с червена коса,абе камелия рулзззззз :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...