Jump to content
BulForum.com

Любовните триъгълници


Recommended Posts

Пускам тая тема, защото снощи гледах повторението на тва предаване 'Секс Игри Ах' (или нещо от тоя род) с Диана Любенова.. та там се говореше за това дали една жена може да обича двама мъже едновременно.. Говореха се всякви работи общо взето, че сме в 21 век :D (с което аз не съм съгласна,защото излиза като оправдание), че жената била потърпевша,защото трябвало да се крие, да ги лъже и пр. В студиото също имаше неква психоложка, която разправяше за някъв случай преди 10г.,в който имала трима клиенти-жена,любовница и съпруг. И тримата от различни гледни точки били наранени.. Жената усещала, че има друга, на любовницата и било самотно по празниците,чувствала се един вид използвана, пък мъжа не разбрах точно :woot

Както и да е де, това са просто примери.

Някой попадал ли е в подобни ситуации, и как са завършили?

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя триъгълник е нестабилна фигура - една от страните поддава и накрая всичко се разпада... При мен се получи преди две години нещо подобно - появи се още един ъгъл... демек нещо като триъгълник се оформи, а връзката, която 'водех' тогава беше пред разпадане.... и триъгълника беше триъгълник съвсем за кратко...

Link to comment
Share on other sites

Наистина е напълно реално и тримата да са потърпевши. Особено когато жената е в основата на всичко. По принцип жената не знае какво иска, но знае какво не иска. А мъжът е глупав и наивен като кученце. Това си е природа. Така се достига до ситуация в която и тримата са нещастни и/или прецакани, без значение дали са триъгълник, права или отделни точки. Завършекът на такава ситуация в повечето случаи не зависи от нито един от тримата, може би зависи най-вече от времето. Но в крайна сметка любовният триъгълник не е така стабилен както геометричната фируга.

Link to comment
Share on other sites

Но в крайна сметка любовният триъгълник не е така стабилен както геометричната фируга.

И какво излиза - че любовният квадрат е стабилна "фигура"? :)

Link to comment
Share on other sites

квадрат,триъгълник.квото си го направиш!

ама иначе нищо против,в момента съм в такова нещо,единия разправя как не му пукало,другия колко много искал!!!!

в крайна сметак-fuck off и двамата щот не знаете кво искате! :blink:

или ......или нищо!!! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

квадрат,триъгълник.квото си го направиш!

ама иначе нищо против,в момента съм в такова нещо,единия разправя как не му пукало,другия колко много искал!!!!

в крайна сметак-fuck off и двамата щот не знаете кво искате! :blink:

или ......или нищо!!! :bgrin:

 

То при тебе добре пак че е такава проста фигура... аз си представях нещо много нагънато ;)

 

По темата - няма лошо, случва се постоянно. Само че когато се разпадне всичко, гледайте да не сте потърпевши... Тръгвайте си по-рано :D

Link to comment
Share on other sites

квадрат,триъгълник.квото си го направиш!

ама иначе нищо против,в момента съм в такова нещо,единия разправя как не му пукало,другия колко много искал!!!!

в крайна сметак-fuck off и двамата щот не знаете кво искате! :blink:

или ......или нищо!!! :bgrin:

В такъв случай се плякай яко, меши здраво, без много да ти пука . ;) А фак оф дай като ти омръзне

Sorry ako е прозвучало кофти ...

Link to comment
Share on other sites

И според мен това е временна ,нестабилна връзка,който каквото иска да разправя.Често се стига до тотално разпадане на връзките в целия триъгълник ,заради натрупване на лъжи ,недоизказани признания и недоверие.А според мен доверието е основата на една здрава връзка.Та затова експериментирайте на воля доде сте млади ,че иначе няма да ви доиде акъла в главата овреме :wacko:

А бе в общи линии ,пробвайте, ама да не кажете ,че не съм ви предопредил :cry

Link to comment
Share on other sites

То най-често стваа от лакомията на мъжа...излиза и с двете и накрая и двете му вързват ама той не иска да се разделя с нито една от двете и анкрая или те ще се познават или ще те видят с другата...

Link to comment
Share on other sites

Стигнал съм до извода, че любовния триъгълник винаги е тъпоъгълен... няма да обяснявам кой винаги е тъпия... ъгъл.

Link to comment
Share on other sites

е ГошоК - Ще се разцепя от смях .Не стига ,че и ти си роден на 5 август 85 - Ами и си спомням ,че и беше в 1-ви клас съученик - Тва е преди много време 13 год. А Тва К сигурно е от Кьорненски ...

Link to comment
Share on other sites

мдааа любовния триъгълник е мнооого шибано нещо казвам го от личен опит, а причината естествено беше жена. момичето си имаше сериозен приятел ама се появих аз и стана квато стана :( ако усетите че ще стане нещо такова с вас бягайте хора спасявайте са!!! не го пожелавам на никой, накрая всичко се разпада и и на тримата ви се е*ава мамата от сякъде!

 

Ама говорим наистина за любовен триъгълник а не просто сте видяли някой/я или пък за едното преспиване!

Link to comment
Share on other sites

Ам... Аз пък съм стигнал до извода, че всякакъв тип геометрични фигури се поддържат трудно и изискват прекалено много енергия и свободно време... Няма лошо от време на време да има по нещо за разнообразие - далеч съм от мисълта, че години на ред можеш да изкараш с един човек - поне при мен е немислимо... Така че основната права трябва да е една, а само от време на време да се появява по някоя и друга странична точка...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно, но аз предпочитам, когато върху правата е разположена една единствена точка, така че тази права да не е заключена в пространството.

 

Наистина в съзнанието ми геометричните фигури са прекалено сложни, но кой ли ме пита за това...

Иначе може би единственото хубаво нещо на триъгълниците и изобщо всякакви многоъгълници е първоначалният флирт. Всичко останало е... Ужасно е двете страни да влизат в пререкания по между си заради третата или да влизат в пререкания с третата, защото не заема ничия страна.

Link to comment
Share on other sites

При мен не се получи... И досега не съм срещала случаи, в които любовният триъгълник да се е запазил с времето... Обикновено се разпада, но ако ти си основата, добре е навреме да вземеш решение, така потърпевшите ще са по-малко... А едната от връзките дори може да се заздрави след края на другата...

Link to comment
Share on other sites

Абе зависи кой е нормалния вектор на правата... И дали някои от векторите не са ортогонални, тоест скаларното им произведение да е нула. Тогава фигурата мирише...

Абе намираш уравнението на всяка от правите, намираш координатите на общите им точки, и обикновено нещо смърди :]] АГ рулз!

Link to comment
Share on other sites

АГ рулз!

Да бе... :sick

 

Иначе за триъгълниците... има време :) Сега първо съм се заел с прекарването на права между две точки. :love

Link to comment
Share on other sites

Да бе... :sick

 

Иначе за триъгълниците... има време :) Сега първо съм се заел с прекарването на права между две точки. :love

Дай координатите и ще ти намеря уравнението на правата :]
Link to comment
Share on other sites

Дай координатите и ще ти намеря уравнението на правата :]

На него уравнение не му трябва (а и се учи още в началото в ТУ :D ), трябва му линийка.

Link to comment
Share on other sites

На него уравнение не му трябва (а и се учи още в началото в ТУ :D ), трябва му линийка.

 

Ще падна от смях ей страшни сте :laughing:

 

Иначе за триъгълника, два пъти съм бил в такова нещо, и двата пъти триъгълника се разпадна - единия път се разпадна за мое нещастие - аз бях зарязания, втория път за мой късмет, другия беше зарязания. Е верно все аз бях третия ъгъл, ама пък сега си ми е добре :lol: Не е хубаво да "крадеш" на някой приятелката, нооо щом си успял, значи между тях нещата не са вървяли :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво да "крадеш" на някой приятелката, нооо щом си успял, значи между тях нещата не са вървяли :lol: :devil

Според мен друг начин няма да си с готина мацка :) Те готините винаги са заети така че... :devil

Link to comment
Share on other sites

Според мен друг начин няма да си с готина мацка :) Те готините винаги са заети така че... :devil

Ами, да като няма приятел все е ангажирана с нещо - има много работа, попилява се от купони, има много да учи, телефонът й често е изключен, защото батерията й пада... :tongue :zzz :)

 

edit:

afx, фениксче такова :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...