Jump to content
BulForum.com

Любовните триъгълници


Recommended Posts

Ами, да като няма приятел все е ангажирана с нещо - има много работа, попилява се от купони, има много да учи, телефонът й често е изключен, защото батерията й пада... :tongue :zzz :)

 

edit:

afx, фениксче такова :P

 

.. или просто е с ниско самочувствие :D

 

Това за фениксчето ми хареса :rolleyes: :love

phoenix.gif

Link to comment
Share on other sites

edva li moje da prodalji dalgo takava vrazka nqma zna4enie ot kakav tip za6toto ne moje6 da nosi6 dve dini pod edna mi6nica bez da te hvanat :D no sled kato ne si zadovolen ot edna vrazka nqma za6to da q prodaljava6 i v sa6toto vreme da se ozarta6 za drug :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

edva li moje da prodalji dalgo takava vrazka nqma zna4enie ot kakav tip za6toto ne moje6 da nosi6 dve dini pod edna mi6nica bez da te hvanat :D no sled kato ne si zadovolen ot edna vrazka nqma za6to da q prodaljava6 i v sa6toto vreme da se ozarta6 za drug :bgrin:

ти недей така с дините-някой носят и по 5-6! :D

а и по някога е по-готино да намериш нещо друго, и тогава да зарежеш старото! :wacko:

винаги се ввъзмущавам на подобни постъпки,но почти винаги правя така :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

ти недей така с дините-някой носят и по 5-6! :D

Мда.. те тези постоянно плюят семки от диня... :devil

Link to comment
Share on other sites

Мда.. те тези постоянно плюят семки от диня... :devil

Дани Данииии....дърт перверзник такъв :P

А за триъгълниците... то това нещо триъгълника си е свещена форма, но сега няма да говоря ала-баланици, така че.... не, не съм фенка на либовните триъгълници, да, случвали са ми се, не, не искам пак. Искам само точка А и точка Б и права или накъдрена линия м/у тях.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

абе като се замисля :blink: чи ко муй?? :P

мноо си е добре триъгълника сега,ама кофти че ша тряаа се развали в скоро време :(

Link to comment
Share on other sites

Абе зависи кой е нормалния вектор на правата... И дали някои от векторите не са ортогонални, тоест скаларното им произведение да е нула. Тогава фигурата мирише...

Абе намираш уравнението на всяка от правите, намираш координатите на общите им точки, и обикновено нещо смърди :]] АГ рулз!

 

След като завърша третото си висше ще се опитам да го разгдая тва :):):)

 

Според мен друг начин няма да си с готина мацка :) Те готините винаги са заети така че... :devil

 

Пред хубавата кола и достатъчно пари и най-готините манекенки и тем подобни клякат ;)

 

Дай координатите и ще ти намеря уравнението на правата :]

 

А определени интеграли по математика 3 разбираш ли, за един изпит :) :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...