Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Много тъпо е тва с регооналните настройки. Все едно другите държави осяне Англия и САЩ не трябва да играят на играта. Тва е голяма издънка на ЕА Геймс. Дано измислат някъв пач щото...

Link to comment
Share on other sites

Много тъпо е тва с регооналните настройки. Все едно другите държави осяне Англия и САЩ не трябва да играят на играта. Тва е голяма издънка на ЕА Геймс. Дано измислат някъв пач щото...

prosto release-a na DEViANCE po obqsnimi pri4ini e US Version...

to si ima versiq i za Europe B)

Link to comment
Share on other sites

samo US versiata li 6te ima v warez ili nekoi ponatatak 6te ka4i i Europe versiata 6tot e malko sekano za edna igra da se Regional Settings-a :confused :confused :confused

 

P.S. kato si pusna nekoq druga igra i mi prai mizerii a kato vurna Regional Settings na Bg se opravq :blink: daje kato e na US taq Call Of Duty mi zabiva :sick

Link to comment
Share on other sites

Според мене важното е, че я има - дали ще е English или Europe версията е все тая. ;)

Какво ли няма да направим заради пустата му игра!

Link to comment
Share on other sites

Botev1912 prav si ama ima niakoi programi (WinRar) koito go izpolzvat tova "Language for non-Unicode programs"

 

Tova obache ne e chak tolkova goliam problem (pochti nikav ako pitate men)

Link to comment
Share on other sites

! D:\Gamez\NFSU\parts\dev-nsub.r22: Неочакван край на архив

eto go problema koito izpisva ! sega shte probvam da svalq na novo fila da vidim ama ne mi se vqrva da stane :( taka se bqx nadyhal da maja pyk sym prevcakan pak

Link to comment
Share on other sites

Ave na Trade v underground mode kak da razbera dali dadema kola (ford , VW) e po-dobre ot moita (lancer). Parametrite sa ednakvi na vsi4ki , ne se promeniat

Ami kato dadesh na trade s dadena kola nali izliza 1 menu, kadeto pishe nai-otgore acc speed handling...tova e za kolata, koqto imash v momenta, kato dadesh next shte vidish sushtite pokazateli za kolata, koqto se gotvish da kupish...Ot zabelqzanoto ostanovih, 4e v na4aloto nai-dobrata kola e Golfa, sled tova Focusa posle mai imashe 1 model na Nissan i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Ave taq igra ei sega q instalirah napalno i pak imam problem .

Kato iskam da q pusna mi dava , 4e ne sam slojil pravilniq disk .....

Otivam v D - tools , puskam cue na parviq disk i ni6to ne stava ...

A pak dokato instalirah igrata nema6e nikav problem :angry1

Sega kakvo da pravq ??????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

ave trugva igrata ama az imam drug super gaden problem, v momenta v koito mina purvite nqkolko sustezaniq i me pusnat na cover na nqkoi magazine i kato shtrakna butona collect reward i directno me izhvurlq na desktopa, imam instaliraniq patch, nocd crack ... vie nqmate li go toq problem????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...