Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

XeForce3

Da prav si i spored men nai dobrata igra za sega e NFS-Porshe-to no loshoto i e che e samo s porsheta shteshe da e poqko ako imashe i drug izbor na koli!!!

No kato sqlo i grafikata e Perfekt prosto me izpalva otsqkade NFS-Porsheto

Dase nadqva me kato doide Full Versiata na Underground che shte se razlichava ot demoto!!!Pone mnogo mise iska!

Struva mise che igrata shte bade mnogo elementarna pone ot tova koeto vijdam ot Demoto i GamePlay e mnogo lesen maiche nqma damoje dasi pravish kakvoto iskash po kolata kato Street Legal Redline!!!

pone as uvajavam takiva igri kato street legala zashtoto makar i malko bagava zatakava igra stava duma barash sqka chast ot kolata prosto nqma neshto koeto da nemoje da smenish!

Nachaloto na godina izliza The Fast And The Furious za PSX 2 znam dano da doide i za PC zashtoto ot treilara koito sam gledal za neq se vijda che se bara sqka chast ot kolata i si slagash kakvoto iskash!

No sega se pak shte se zadovolim s NFS Underground-a shte povtorq pak dano da e po dobro ot Demoto !!!!!!

I as sam sigo pusnal v dolnia desen agal NVIDIA

mislq che taka e po dobre :D

Link to comment
Share on other sites

Kolata se opravlqva nqkaksi relsovo, natiskash <-

 

 

ne znam dali si probval da napravish obraten zavoi po vreme na drag race probvai da vidish 4e nqma da uspeesh tva sashto e mnoooooo tapo basi ne realnoto uoravlenie oshte edin nedostatak koito otkrih kato se poma4ih da krivna ot praviq pat na nqkoe krastovishte tiq ea mnoooo mi padnaha v o4ite

Link to comment
Share on other sites

A we neznam ama na mene NFS porche mi e mn bavna kato igra ... samo 4 , 6, i sega taq mi haresvat ... predpochitam dinamikata , no opravlenieto v novata versiq naistina SUX . oba4e nqkoi probval li e s volan ! moje da e mn qko! ... Nadejdata umira posledna :)

Link to comment
Share on other sites

edin priqtel ima volan s skoroseten lost i pedali useshtaneto e mnooo qko govorq za nfs6 ne sam probval novata 4ast no nai qkata igra koiato sam igral s volan e nfs porsche useshtaneto e vse edno karash istinska kola:) osobeno ako q karash na manual i s kamerata ot vatre no za sajalenie tova ne moje da stane v novata versiq zashtoto sa mahnali tazi super qka kamera

Link to comment
Share on other sites

I na men porsheto mi izglejdashe prekaleno bavna, nasilih se da q igraq, ama prosto nikva dinamika bratko, a az kakto bqh sviknal na skorostite ot 3 i 4 i prosto q zarqzah...6 e dovolna ama mn kratka i izobshto ima kusuri, taq ne znam kak taka vie ne mojete da napravite 1 obraten zavoi na drag-a...az li4no si go pravq...samo bobo trqbva se zamislish dali teq lenti shte ti stignat za obraten zavoi dokato karash s 200+ km/h, no probvai lqv zavoi posle desen s ru4na i shte vidish, 4e zadnicata ti shte so4i finala. Tova, 4e naso4vat kolata v pravilnata posoka v slu4ai, 4e krivnish ot putq e napraveno s cel ulesnenie na igra4ite, poneje si nqmate na ideq kakvi tupi hora ima na toq svqt, deto vse oshte ne mogat da si prevedat wrong way i deto vurtqt prez hrastite turseiki putq, koito toku shto sa ostavili zad gurba si. Da si kaja 4estno mislq, 4e tazi versiq na NFS shte e dosta kratka, prosto sega po4naha da pravqt igrite prevuzhodni na vunshen vid, no super kratki. Ei na Max Payne2 i Call of duty vzeti zaedno se vtrukat za ima nqma 1 den. A hvanete vratnete doom2 ili nqkoi dr action ot tova vreme za 1 den. Puk i NFS 4 ako sravnish kato obem s NFS6 shte usetite, 4e igrite ne sa tova, koeto bqha :(

Link to comment
Share on other sites

Eto snimka s rezoltata mi. Na kakva grafika igraete samata igra...

Ami i az na 1024x768, ina4e rezultata trqbva da go barnesh oshte...za sega e slabi4ak kato za vurhovo postijenie, opravi si momentite, koito izpolzvash za puskane na nitro. Mu4i q dokato padnesh pod 25, togava ve4e shte mojesh da si kajesh, 4e ne si ot posredstvenite draggeri, vse pak ideqta da si konkurenciq na burzite. Moito best time e vse oshte 24.42 :(

Link to comment
Share on other sites

Ami i az na 1024x768, ina4e rezultata trqbva da go barnesh oshte...za sega e slabi4ak kato za vurhovo postijenie, opravi si momentite, koito izpolzvash za puskane na nitro. Mu4i q dokato padnesh pod 25, togava ve4e shte mojesh da si kajesh, 4e ne si ot posredstvenite draggeri, vse pak ideqta da si konkurenciq na burzite. Moito best time e vse oshte 24.42 :(

Az ot vchera igraq, igral sym ne poveche ot 2 chasa. Ama dneska imam vreme. Pochvam. :D

Link to comment
Share on other sites

I na men porsheto mi izglejdashe prekaleno bavna, nasilih se da q igraq, ama prosto nikva dinamika bratko, a az kakto bqh sviknal na skorostite ot 3 i 4 i prosto q zarqzah...6 e dovolna ama mn kratka i izobshto ima kusuri, taq ne znam kak taka vie ne mojete da napravite 1 obraten zavoi na drag-a...az li4no si go pravq...samo bobo trqbva se zamislish dali teq lenti shte ti stignat za obraten zavoi dokato karash s 200+ km/h, no probvai lqv zavoi posle desen s ru4na i shte vidish, 4e zadnicata ti shte so4i finala. Tova, 4e naso4vat kolata v pravilnata posoka v slu4ai, 4e krivnish ot putq e napraveno s cel ulesnenie na igra4ite, poneje si nqmate na ideq kakvi tupi hora ima na toq svqt, deto vse oshte ne mogat da si prevedat wrong way i deto vurtqt prez hrastite turseiki putq, koito toku shto sa ostavili zad gurba si. Da si kaja 4estno mislq, 4e tazi versiq na NFS shte e dosta kratka, prosto sega po4naha da pravqt igrite prevuzhodni na vunshen vid, no super kratki. Ei na Max Payne2 i Call of duty vzeti zaedno se vtrukat za ima nqma 1 den. A hvanete vratnete doom2 ili nqkoi dr action ot tova vreme za 1 den. Puk i NFS 4 ako sravnish kato obem s NFS6 shte usetite, 4e igrite ne sa tova, koeto bqha 

 

ne znam zashto na mnooo hora Porschet se e storila bavna igra az pak si q namiram savsem normalna daje vaobshte ne se bqh zamislql nad tozi moment spored men dinamika si ima no tova si e moe mnenie.A otnosno tova 4e ti napravlqvat kolata az smqtam tova za hiper tapotiq dano da moje da se izklu4va shoto ina4e savsem shte me otkajat ot nfs tiq tapaci ot EA da go na@ravqt kato Mercedes World Racing kadeto mijeshe kolata adva li ne sama da si varvi po pistata ako si pusnesh opredeleni opcii ili pak ne mijeshe da q udarjish na patq ako q pusnesh na nai simulativniq rejim pak shte dam za primer lubimata si igra Street Legal tazi igra me razcepva na neq realnosta i arkadeto sa slqti v edno hem kolata se dviji realisti4no hem razvivash super golemi skorosti ot sprta na 300 km/h estestveno kolata e mnooo trudno da q udajish no imenno tova i beshe qkoto osobeno kogato pusnesh igrata s ra4ni skorosti i ra4en saedinitel napravo se razcepvah a noviq nfs she mi pomaga da si namerq patq basi gluposta razvaliha nai kultovata poredica

Link to comment
Share on other sites

XeForce3 Uspeh! togava.

bobo_3 To i na men ne mi dopada tova s napravlenieto, oba4e amerikancite ne sa malak procent ot naselenieto na zemqta, vse pak i za tqh trqbva da se misli :) Ne maitapa nastrana, no ve4e vsi4ko se pravi s cel da obhvane po-golqm perimetar ot (l)user4eta. I taka ako nqkoi deto izobshto ne e na ti s komputrite i pc igrite nqma da vidi igrata da q probva v nqkoi PC box store i posle da kaje, tova e mn trudno za men, nqma da q kupq. 4atkash li, vsi4ko opira do $$$. Za NFS5, vseki si ima mnenie, moje ti da vijdash nqkoi detaili, koito na men mi ubqgvat i razni podobni, koeto da pravi za teb igrata privlekatelna...losho nqma jiv i zdrav igrai q ;)

Link to comment
Share on other sites

XeForce3

Gledam che imash publika i iskam date pitam s kva video karta si ???

pone as za sega sam s GeForce4 MX 440 with AGP8X i ush sam naprai sichko kakto trqbva no nqmam takiva glezotii !!!

Trqbva dase vidi sqlata krasota na igrata no kakva video karta trqbva deiba ???

Link to comment
Share on other sites

iCE-dOGG

As sq smqtam dasi zimam GeForce 4 Ti4200-8X ili Ultra

Pone seki mi kazva che taq karta e spesialno za igri i bila mnogo dobra daje i ot novata FX se darjala po dobre (xora koito sa testva li novite video karti) !!! Vie kak mislite ???

Mnogo se uchudix kato vidqx taq publika!!! A si mislix che GeForce4 MX 440 with AGP8X shte se spravi debre s grafikata !!! No s edna duma V Divia e (no xubavo e pone che e mnogo tarsena i se prodava lesno)

Link to comment
Share on other sites

G-Unit malko se otklonqvash ot temata, no...

[offtopic]

GF 4 Ti 4200 e kartata s nai-dobro saotnoshenie cena-ka4estvo ot produktite na nVidia, 4e dori i izobshto. No ve4e po4vat bavno i ne 4ak tolkova slavno da se nalagat FX kartite zaradi full poddrujkata na dircetx 9, koito se polzva ot naskoto izlqzlite i budeshtite igri...

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

G-Unit malko se otklonqvash ot temata, no...

[offtopic]

GF 4 Ti 4200 e kartata s nai-dobro saotnoshenie cena-ka4estvo ot produktite na nVidia, 4e dori i izobshto. No ve4e po4vat bavno i ne 4ak tolkova slavno da se nalagat FX kartite zaradi full poddrujkata na dircetx 9, koito se polzva ot naskoto izlqzlite i budeshtite igri...

[/offtopic]

Според мен, няма още полза да се взима FX карта. Ако смяташ да правиш ъпгрйд след примерно година, ти препоръчвам да вземеш Ti-то. Иначе е по-добре да се ориентираш към Radeon9600Pro и нагоре. Вярно е че са скъпи, но си струва в далечна преспектива. Може да изчакаш да видиш какви ще са възможностите на FX 5700, чувам, че щяла да се представя добре...

Link to comment
Share on other sites

Runner

Mi znam che razlikata mejdu Ti4200-8X i R9700Pro e mnogo golqma v senata

Iskash dami kajesh che R9700Pro e vav pati po dobra za igri ot Ti4200-8X ???

I kato grafika i che ima poveche glezotii v neq ???

Link to comment
Share on other sites

Според мен, няма още полза да се взима FX картa.

A spored men izobshto nqma smisal da se kopuva FX karta, no 4oveka pita, koe kak i zashto...Moje Radeona mi, koito ve4e e na godinka i neshto da ne e sus skorosta na nVidiite viziram modelite nad MX 460, no pone kato ka4estvo na efektite i vizualnite mu gluposti spokoino moje da se meri s TI, taka 4e ako sega trqbvashe da si izbiram karta za PC-to opredeleno shtqh otnovo da zaloja na ATI. G-Unit ako te interesuva neshto v 4astnost za kartite, zadai to4en vapros v sekciqta Hardware i shte polu4ish po-pulni otgovori. Vse pak obsujdame NFSU.

--------

Sega po temata, napravih nqkolko testa i se okaza vqrno, 4e kolkoto pove4e vdigam levela na izobrajenie na okolnata sreda i rezoluciqta, tolkova po-trudno stava da se postignat dobri vremena...taka 4e ako nqkoi e reshil seriozno da pravi rekordi, shte trqbva da prejali detailite i qkata grafika v imeto na rekorda. Dano v pulnata versiq opravqt tozi bug, poneje na men mi se vijda glupavo, horata s po-niska rezoluciq da imat predimstvo.

Link to comment
Share on other sites

street legal az si izbiram kakvo da si sloja po kolata

a tuk mai shte imash samo pen etapa koito shte sa edni i sashti za vsqka kola i shte ti slagat predvaritelno gotovi tuningi koeto e mnooo tapo tova sigurno e napraveno s cel da se ulesni igrata no ne moga da kaja 4e street legal beshe golqma filosofiq

B) Za koi li put povtarqm,4e shte ima sobstven tuning na kolite.

DA shte ima BOBO_3.Ta nali kogato davash next v menuto za izbor na kola ti se kazva,4e:"V demo versiqta nqma da moje da pravite tuning na kolata si,no TAZI OPCIQ SHTE PRISUSTVA V PULNATA VERSIQ."

 

KAv e smisula da neq slagat tazi opciq ta tq e poluvinata igra.

P.S. Za povece infoSAITA NA NEED FOR SPEED.TAm pishe vsi4ko koeto shte moje da pravite v igrata.Shte ima na primer Dvuboi M/U PS2 i PC po net-a.Povtarqm 4etete si game play infoto na saita.

Link to comment
Share on other sites

abe samo ne mene li ne mi e v red demoto? drupnah go warez.ru, installnah go i posle mi se poqvqvat nqkakvi simvoli, dalech ot normlane srift. sas mnogo zor uspqh da si pusna igrata i grafikata ne beshe nared, vuobhste nishto ne mojeshe da se razlichi. misleh che problema e ot videokartata (Gigabyte Radeon 9000 64mb DDR), pusnah sichko na defaulf ma ne se oprai. ako nqkoi znae neshto da pomaga shtoto iskam da q igraq taq igria ma ne moga da razbera daje koe v menuto sa opciite :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ami znam li...ako karash s driverite, koito vurvqt s vieokartata, nishto 4udno i da sushtestvuva tozi efekt...az sam sus sushtiq Radeon i ne samo, 4e nqmam problemi, ami imam absolutno vsi4ki ekstri ON na 1024x768, vupreki 4e mackite deto mahat race na starta ne me kefat tolkova kolkoto 4islata 1-2-3, poneje ne moga im zacepa koe mahane e 1-2-3 :)

Vzemi otidi na www.ati.com i si drapni nai-noviq driver za video kartata ako ne se luja wxp-w2k-catalyst-7-95-031028m-011774c.exe

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (bobo_3 @ Nov 13 2003, 09:27 AM)

street legal az si izbiram kakvo da si sloja po kolata

a tuk mai shte imash samo pen etapa koito shte sa edni i sashti za vsqka kola i shte ti slagat predvaritelno gotovi tuningi koeto e mnooo tapo tova sigurno e napraveno s cel da se ulesni igrata no ne moga da kaja 4e street legal beshe golqma filosofiq

 

 

 

 

Za koi li put povtarqm,4e shte ima sobstven tuning na kolite.

DA shte ima BOBO_3.Ta nali kogato davash next v menuto za izbor na kola ti se kazva,4e:"V demo versiqta nqma da moje da pravite tuning na kolata si,no TAZI OPCIQ SHTE PRISUSTVA V PULNATA VERSIQ."

 

KAv e smisula da neq slagat tazi opciq ta tq e poluvinata igra.

P.S. Za povece infoSAITA NA NEED FOR SPEED.TAm pishe vsi4ko koeto shte moje da pravite v igrata.Shte ima na primer Dvuboi M/U PS2 i PC po net-a.Povtarqm 4etete si game play infoto na saita

 

alex tova koeto kazvash na men mi e qsno no tazi opciq tuning pone spored men shte bade kato v nfs4 ako si go igral shte imash nqkolko vazmijni varianta na tunning lelval 1 do level X nama da moje ti da si pravish kakvoto si iskash po kolite kakto v street legal dano da ne sam prav....

 

XeForce3 Uspeh! togava.

bobo_3 To i na men ne mi dopada tova s napravlenieto, oba4e amerikancite ne sa malak procent ot naselenieto na zemqta, vse pak i za tqh trqbva da se misli  Ne maitapa nastrana, no ve4e vsi4ko se pravi s cel da obhvane po-golqm perimetar ot (l)user4eta. I taka ako nqkoi deto izobshto ne e na ti s komputrite i pc igrite nqma da vidi igrata da q probva v nqkoi PC box store i posle da kaje, tova e mn trudno za men, nqma da q kupq. 4atkash li, vsi4ko opira do $$$. Za NFS5, vseki si ima mnenie, moje ti da vijdash nqkoi detaili, koito na men mi ubqgvat i razni podobni, koeto da pravi za teb igrata privlekatelna...losho nqma jiv i zdrav igrai q 

 

 

 

basten znam 4e vsi4ko se pravi za pari i to4no tova me drazni no nqma kak takav e svetat az imah drugo v predvit :shto tiq ot ea ne naptavqt edna opciq za driving asistance koqto da se vklu4va i izklu4va i da mije da se naglasq do kakva stepen da ti pomaga i taka vsi4ki shte sa dovolni i tapite americanci i horata kato nas no.....

Link to comment
Share on other sites

shto tiq ot ea ne naptavqt edna opciq za driving asistance koqto da se vklu4va i izklu4va i da mije da se naglasq do kakva stepen da ti pomaga i taka vsi4ki shte sa dovolni i tapite americanci i horata kato nas no.....

 

Nishto ne se zane moje v demoto tazi opcia da e vkliychena i da niama vazmojnost za izkliychvane

Link to comment
Share on other sites

Skoro shte vidim zakvo staa duma igrisata nqkade vtornik ili srqda spored men trqbva seki ot nas da ima po edno kopie na Full Versiata!!!

I togava shte vidim koi kvi vremena prai ;) shtoto sq e veche lesno no posle stava zora

I nqkoi beshe kazal che ubgraitite e bilo polovinata igra! I e taka naistina ako nqma damojesh dasi pravish sichko sam ot do samo shte kaja che sase izlojeli mnoo EA Games !!!

Zashtoto tova e nai zarebitelnoto na igrite seki dasi ima sobstven izbor na chasti i na Upgreida na kolata si!!!

Dano da e sichko kakto trqbva a ne kato demoto dase upgreidva sama [dabe demo e]no ako i na Full versiata kato plashtash da kajem i kolata tise upgreidva sama kato na demoto samo shte kaje oshte vednash golqma izlagasia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...