Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

THE_RAVEN da ne si na nqkoq ot tarifite s po-slab vanshen net, ako e taka sujalqvam oba4e nqma da mojesh da igraesh na serverite na EA.

Ina4e az edvam pravq 24.42, da kajem, 4e ima po burzi ot men sus sekunda i izliza kum 23 i neshto. A tova sus 16 sec puk znaesh li kak se postiga, kato trugne direktno ot 4ta skorost bez da polzva nitro i sled tova da go izrazhodi i togava pak shte trqbva da vnimava da ne mu pregree dvigatelq, poneje smetni s kakva skorost trqbva da e karal, tova sa ~ 300 mili v 4as(na finala) brat tq kolata shte e otdavna vdignala temperaturi dostoini za leqrni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply
danco

tva vreme 20:-tama neshto se e bagnala igrata i %-sa malko i 4/6 nemoshe s takava statistika da napraish 20 ????[igrata se e bagnala sigorensam ]

 

 

@G-unit danco imashe predvit 4e e obrabotil shota s photoshop a realnoto mu vreme e 25.22 ;)

Link to comment
Share on other sites

I nau4ete se da uploadvate jpj-ta a ne BMP-ta, to tva si e naprao selsko za takova neshto da slojish bmp file. G-Unit ako govorish pravilno zna4i si pazil nitroto izcqlo za finala i kolata e fnishirala qko v 4ervenite oboroti malko predi dvigatelq da izpushi...mejdudrugoto kakva e ideqta sega da merim koi s kolko e finishiral. Dai da po4nem da obsujdame i koi e napravil nai-zverska katastrofa. Btw mn tupo sa napravili toq NFS nikvi povredi, a puk kak da kaja ako se vrejesh s 180 m/h v nqkoe taxi ili van po sredata mu, ti bukvalno trqbva da go razcepish na 2...shteshe da e divo da go ima tova.

Link to comment
Share on other sites

basten

Chesno dati kaja i as neznam kak sam dignal tolkova KH/M no kolkoto i dase macha dagi digna pak nemoga moje da e imalo malak bag taka sigo obqsnqvam

A kato doide FULL versiata sam sigoren che kato si Upgreidvame kolite poveche

tezi vremena koito gi pravim sega shte nise struvat smeshni!!!

Link to comment
Share on other sites

To4no tova kazvam i az, s tova, koeto razpolagame sega pod 23 nqma kak da se padne. To prosto e nenormalno da si predstavish, 4e shte izdrunkash cqloto nitro oshte v na4aloto i posle vupreki vsi4ko na finala shte minesh s neveroqtnite 235 m/h dokato dvigatelq ti pee poslednata si pesen. A za 16 sec na finala trqbva da karash samo s 300 m/h nishto 4udno v tozi slu4ai da ne e karane a letene...

Oba4e ne mislete li, 4e e malko gadno tova, 4e nqma povredi, az vse si mislq, 4e shteshe da e po-divo ako pri nqkoq qka katastrofa dvigatelq na brukmata idva na takova razstoqnie ot teb, 4e da mojesh da go gushnesh bez zor.

Link to comment
Share on other sites

nfsu ima mnooo nedostataci pone spored men edin ot tqh e damage mnooo e draznesht toq moment kak se zabivam s 300 km/h v vlak i nishto mi nqmam na kolata hubavo 4e pone sastezanieto za teb svarshva shoto ako mojeshe da prodaljish shteshe da e smeshno drugo tapiq na4in po koito si tungovash klata az si misleh 4e shte bade kakto v street legal az si izbiram kakvo da si sloja po kolata

a tuk mai shte imash samo pen etapa koito shte sa edni i sashti za vsqka kola i shte ti slagat predvaritelno gotovi tuningi koeto e mnooo tapo tova sigurno e napraveno s cel da se ulesni igrata no ne moga da kaja 4e street legal beshe golqma filosofiq

 

p.s.oba4e vapreki tezi nedostataci igrata shte se igrae :)

Link to comment
Share on other sites

da trqbvashe dago napravat kato NFS Porsheto:

kato se blasnesh nqkade i ti se povrejda kolata posle plashtash zada ti se popravi

dali shte ima takiva raboti na FULL versiata deformirane na kolata pri tejka katastrofa da padat spoilerite tva onova ???

ili shte e taka perfekt-na bez chupenia i izgarqne na motora ???

bobo_3

saglasen sam steb!!!

trqbvashe da e kato street legal

shteshe da e unikalna igrata

Link to comment
Share on other sites

Guys razbrah kak se postigat tezi neveroqtni vremena pod 20 i na4ina se nari4a 4eat...ima izleznal *shiban* 4eat, koito vliqe na nitroto. Prosto no comment, shtom za demmo uspqha da pusnat takova neshto kakvo li shte e za full versiqta. Osven tova kato namalqte grafikata kato stoinosti, v smisal da stava po-kofti, igrata se razburzva i se postigat po-dobri vremena.

Link to comment
Share on other sites

basten

OK sigorno e qko dase saka takava bqsna igra s Cheat no za tia koito nesa dobre s vremenata!!!

No spored men e po qko da pusnesh na nai trudnata opsia Very Hard pr.i da ima golqma konkurensia xem shtetie mnogo po interesno

A ne kato pusnesh Cheat-a i dagi pravish za 2-stotinki sichki drugi koli golqma prostotia e da se saka s cheat spored men!!!

Link to comment
Share on other sites

BASTEN az tova ne go prava s cheat ! tova go prava na painta i copiram nulata ot stotnite i q pastvam na mqstoto na 5-cata ot 25-to i taka stava 20 sec a ne go prava s cheata ... otnosno igrata mislq 4e dosega si4ki 4asti ot poredicata na NFS sa super za vremeto si i mislq 4e i tazi nqma da hi4 losha :)

Link to comment
Share on other sites

Crazy_hammer nedei taka az po4ti vseki pat pravq pod 25, no ne sam padal pod 24.42

Abe na 19 nqkade igrata shte e izleznala ot nqkoq grupa, q deviance, q fairlight...taka 4e togava shte se nadqvame i na server, 4e da mojem da si bluskame vse nashi hora, bez cheats.

Link to comment
Share on other sites

Eto snimka s rezoltata mi. Na kakva grafika igraete samata igra???? Moje bi ot snimkata ne se vijda obache az e igraq na 1024x768xHIGHT.

NFS25.77.JPG

Spored men igrata e ultra nerealna, prekaleno kosmicheska, a i ogledalniq pyt me drazni ultra mnogo, a i kakto vidqh e spomenato za zdravinata na kolata sled sblysyk sys 300km/h sys vlak :woot Kolata se opravlqva nqkaksi relsovo, natiskash <- i otiva v lentata v lqvo, natiskash -> i otiva v drugata lenta, mi tova mi se struva dosta glupavo. Qvno e nablegnato na byrzinata na samoto systezanie. Sled NFS PORSHE, EAGAMES razvaliha taq igrica. Tova koeto izkazah e vidqno moje bi i ot mnogo drugi potrebiteli na igri :D

 

P.S. Nadejdata mi ostava v cqlata versiq, ama mnogo mnogo se symnqvam che shte ima nqkakva promqna osven poveche "samoleti" i "letishta"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...