Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

killerin4o da ne mislish 4e si edinstveniq :D .... samo na drugoto neshto ne me biva .. circle ili kato beshe tam neshto pod 1.26 nemoga da padna ama si se bluskam .... no sea kato si zema volana ot suseda she gledate rekordi vii

Link to comment
Share on other sites

Ei, ei dosta se otklonihte ot topic-a ama kakto i da e! ;) :D

 

btw znam kade prodavat volan Creative s pedali, ama bez skorosten lost za 80 kinta :woot

 

Firma "Top Partner" ako znaesh kade e.

Ako ne bul. "6-ti Septemvri" mejdy restorant Stadiona i Alexandra video club

Link to comment
Share on other sites

Mi ot tova koeto vidqx ostanax s vpechetlenieto che igrata e mnogo dobra no kato defekt spored men e che kato karash i kato se shibnesh nqkade i nqma nishto na kolata seedno e nepokatnata

Inache davaxa spesialno v garaja kak si pravish upgreid na kolata maiche si izbirashe nqkoq ot mnogoto firmi i pochvash dasi izbirash sqka chast vartish i kvoto si xaresash [da kajem po spolera]posle minavash na gumite i sqka chast po kolata !!!

Dasq nadqva me i nie skoro da osetim trapkata

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta, gledam 4e pozabravihte malko vyprosa za vremenata, no kato poglednah ranklistata s rekordite na horata i :confused

Prekarah 3h v opiti da svalq vremeto do maksimum i pod 0:23.81 ne mojah. Onezi rezultati koito se vijdat ot roda na 16-17 sec 4estno da vi kaja ako vidq kak gi pravqt takyv 6amar 6te si izsulq 4e 6te si otka4a glavata.

Drugo koeto zabelqzah: postignata Vmax ne ozna4ava nai-dobro vreme, perfekten start sy6to ne ozna4ava 100% dobro vreme i razni drugi takiva podobnosti na preotkrivaneto na toplata voda. Tyi kato imam nqkakvi begli poznaniq po avtomobilite, ustroistvoto na NOS sistemite i na4ina im na izpolzvane ustanovih 4e sa go dokarali dosta blizo kato za igra.

V kraina smetka ne moga da si obqsnq kak se postigat tezi vremena,

Ka4ih nqkolko screenshot-a s moi rezultati.

 

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/dako/

Link to comment
Share on other sites

Gde q taq full fersiq, e logi4niq vypros :)

Izlezna v4era spoko...dnes ve4e q ka4vat na warez.ru

GORBY onezi vremena sa praveni s cheat...ako pro4etesh nqkolko posta po-nagore kakvo sam pisal(moje i da e na dr stranica) mojesh da razberesh pove4e po vaprosa.

Link to comment
Share on other sites

Не знаех, че вчера датата е била 18-ти...

 

http://www.izonews.com/releases.php3?section=game > справка

 

Излезна преди няколко часа. Приемам за обида някой да каже, че игра от този ранг се качва след цял ден закъснение.

Link to comment
Share on other sites

Shte kaja che nai posle chakaneto svarshi vapros na vreme i pochvame istinata!!!

(I zabravq me za DEMOTO)

I shte se zarebqva me na novoto NFS dokato ne se poqvi nqkoq po bqsna ot neq

za koeto se samnqvam da e skoro !!!

No znam sas sigornost che The Fast And The Furious izliza nachaloto na 2004 no maiche nqma da e puskat za PC (Dano da gresha) !!!

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, 4e te horata predi da go turqt go probvat, zatova predpolagam, 4e v4era e bilo ripvaneto. Puk i v4era sa bili razprostraneni solidno koli4estvo diskove iz razni stores i razni dr podobni. Saotvetno bi bilo logi4no cqlata rabota da e bila svurChena v4era. Ne, 4e spora s teb, prosto v momenta opitvam da obosnovq posta si ;)

V kraina smetka, ne 4e ima nqkakvo zna4enie...vajnoto e da uspeesh s uploada dnes :)

Link to comment
Share on other sites

E, chak tolkova vreme da se bavqt release grupite !? Po-skoro go puskat vednaga, ama naistina vednaga az da ne gi izprevari nqkoi :) a crackvaneto stiga da znaesh kak stava ne osobeno trugno tui che... nqma ot kakvo da se gubi vreme :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...