Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

AZ ima sushtiq problem .... kato zabii oba4e trqa da po4vam o tna4alo ne e zapomnilo dokade sum stignal delnalo e si4ki save s :( ... i iskam da pitam se aposledno na si4ki mesta li trqa da e english(united states) ili samo na uncodet .... kvoto beshe tam :S :)

Link to comment
Share on other sites

ustanovih 4e samo "Language for non-Unicode programs" trebe da e English (United States)...

"Standarts and formats" i "Location" mogat da si ostanat Bulgaria  B)

Crexis: Аз смених само "Language for non-Unicode programs" на Английски и до сега нямам проблеми с играта!

Link to comment
Share on other sites

i az imam syshtiq problem : moga da save-vam oba4e sled ftoroto ( toest 1-voto systezanie s tvoq kupena kola ) kato natiskna colect reward i me izxvyrlq ot igrata No , No ,NO tova stava samo ako sym si q tuningoval ! Ako igraq s kolata bez da q tuningovam stigam do 7-moto sastezanie ( kadeto ve4e me zadyljavat da q tuningovam) i tam me izxvyrlq pak po syshtiq na4in! ima li reshenie ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Awe xora neznam kolko pati shte vi se kazva kade vi e problema !!!!!!!!!!

Opravete si Regional Settings ot BG na English(United States) i si tragva kato pushka !!! Doskoro i as imax sahtia problem no sled kato smenix Regional Settings go zabravix (Da chukam na darvo cheeeee koi znae kakvo drugo moje dastane) !!! I sq karta nared sichki na Hard pone za sq de i kolata stana kato istrebitel na DRAGA dignax 345 KM/H ludnisa !!!

Link to comment
Share on other sites

oki opravih regional settings save-a se opravi no iznikna drug problem, pri purviq turnir deto e za 6250 na vtorata pista kato q puska i trugva s cheren ekran absolutno nishto ne se vijda, no se chuvat zvucite i kato natisna pausa se chuva kak vliza v menutata... kakvo stava? driver na radeona li se buzika? nadali shtoto e posleden, drugo ne znam...

Link to comment
Share on other sites

S r9000 sam posledeniq driver, nikakvi griji...problema e localen.

Az spe4elih gore-dolu polovinata ot spisaniqta ve4e i sam upgradenal vsi4ko pone do level 2. Nai me kefi Drift, shtoto tam si li4i koi e maistora...osobenno ako bluskash na hard, a i ima nqkoi pisti deto si 4upish racete dokato gi minesh.

Link to comment
Share on other sites

problema s videoto se opravi kato instalirah predishen driver - 3.7 shtoto vidqh che pisheshe specialno za high end radeon cards vuzmojen videoproblem.

 

ave ot koi zavisi da slojim igrata da se igrae v play.evrocom.net? kato gledam interesa postoqnno shte ima sustezaniq online :))) POMISLETE ZA IDEQTA PLS

Link to comment
Share on other sites

Ave hora otnosno toq problem az sam na 20-25 t0 sustezanie,na koricata na 5 spisaniq sum i edin put ne mi zabi.Mnogo stranno.

Mi edin moi priqtel pyk ne moje da podkara Call of duty, samo problemi sys cdkey,za6titi i t.n. i vika 4e na mnogo mesta se oplakvali ot tova.A az nqmam nikakvi problemi s neq :) Taka 4e si e do kysmet

Link to comment
Share on other sites

chochosan :

1 zashtoto nqma opciq za server na nfs:u ... ima samo org server v koito moje da igraesh ako imash hubav net ... az si cukam i ne se oplakvam qka igraa staa samo4e ponqkoga disconectva

2 ako mojeshe da se pusne server predpolagam 4 eotdavna sheshe da ima zashtoto i adminite q igraaat i s epredpolag 4e shaha da slojat .. za momenta a mojebi i za v budeshte nqma da ima da ima server :( ..

Link to comment
Share on other sites

awe pichove vaprosa moje i da e malko tap i shte me izviniavate, ama kak da pusna online igrata ? ... znachi tragva si normalno davam na Play Online svalia si patcha ot EA.com i sled tova mu slagam cracka za nocd ot warez.ru, dotuk hubavo ama kato pusna igrata i dam na Play online i pak mi dava che triabva da se update-ne. Moje li niakoi da kaje kade mi e greshkata?! :wir

Link to comment
Share on other sites

awe pichove vaprosa moje i da e malko tap i shte me izviniavate, ama kak da pusna online igrata ? ... znachi tragva si normalno davam na Play Online svalia si patcha ot EA.com i sled tova mu slagam cracka za nocd ot warez.ru, dotuk hubavo ama kato pusna igrata i dam na Play online i pak mi dava che triabva da se update-ne. Moje li niakoi da kaje kade mi e greshkata?! 

sled kato slojish cracka ot diska vse edno ne si napravil update trqbva da ima drug crack za patcha koito svalqsh

Link to comment
Share on other sites

kade e tazi opcia za koiato tolkova mnogo se izpisa - "Language for non-Unicode programs" tova niakade v menuto na igrata li e ?

 

... i oshte neshto sled kato si slojih pacha i cracka igrata zapochna da mi zabiva tochno predi da startira pistata? Predlojenia ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...