Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply
basten ,super ti e kolata.Az o6e ne sam stignal do tuk s upgreidite ama kogato tova stane 6e si postna bridjkata :D

 

Kaji mi ot kolko vreme djari6 ta da si imam predstava kolko moje bi mi ostava :)

Mi az igrata q bqh drupnal v srqda kum 10 4asa ve4erta, ama togava ne mojah da igraq zaradi izhvurlqniqta. Taka 4e 2-3 dena sam razcukval...prosto te sustezaniqta ne sa trudni, sled kato vsi4ko na Hard sam go minal. Nai-golqm kef mi pravqt drift-ovete, shtoto tam si li4i dali si shofior i mojesh da odurjash kolata v ekstremni usloviq.

Link to comment
Share on other sites

Nai-golqm kef mi pravqt drift-ovete, shtoto tam si li4i dali si shofior i mojesh da odurjash kolata v ekstremni usloviq.

Хех, та значи аз съм добър шофьор щом те са ми любимите :P

Link to comment
Share on other sites

edin vupros, kak se promenq cveta na vinylite, shtoto na men ne mi e aktivno tova deto pishe vinyl color da ne bi po kusno da se aktivira????

Активира се само с мишката :)

Link to comment
Share on other sites

Poneje mn narod vze da pita kak stavalo tova sas screenshotovete. Molq oburnete vnimanie na kop4eto ocveteno s 4erveno, na prilojeniq pic. Po vreme na igra ili v momenta, v koito iskate da napravite snimka, koqto da spodelite s nas, go natisnete. Sled tova otivate v programa za editvane na kartinki(MS Paint, Photoshop, PaintShop i t.n.) otivate na Edit ot tam Paste i posle Save as(izbirate JPG, 4e da ne bradqsvat horata dokato vi otvorqt pica) i posle upload. Kak se uploava nqma da obqsnqvam, poneje tova ve4e e napraveno i go ima kato pinned topic.

keyboard.JPG

Mqstoto na butona varira pri klaviaturite, no vse e edin ot tazi otdelena 9ka.

Link to comment
Share on other sites

Ne sa otklu4eni, poneje ne si gi napravil po vreme na igrata...to te sa rekordi na razni pisti. kakto vijdash i sled 111 sustezanie ima sustezaniq, taka 4e mojesh da se mu4ish dokato gi otklu4ish :)

Abe 4ovek kakvo golemi programite, 4e MS Paint q ima vseki windows. Pytq do painta e sledniq: Start -> Programs -> Accessories -| Paint

URDeaD Hundai e hubav, za momenta, v koito go otklu4vash sled tova i mazdata, koqto e otklu4ena ot samoto na4alo stava po-dobra. Az mai nai-mnogo polzvah Acura i Nissan. Ina4e po4nah s dodge-a i smenih dosta koli :)

Link to comment
Share on other sites

basten

i sq kak shte moje dase otvorqt se pak nesa malko 7-sa[otnachalo li shte trqbva da pochvam]

shtoto kato pusna quick race i mi dava che sichko e otklucheno :confused

shto se otnasq do pain-ta bqx zabravil che go imam v windowsa ;)

Link to comment
Share on other sites

G-Unit sled 111 sustezanie na Underground si produljavash...tam i sled 111 sustezanie ti se poqvqvat novi sustezaniq. Pone az sam minal v momenta 112 :)

I az bih se vklu4il kum online gaminga ako slu4aino se nameri sled vreme na4in za puskane na server, poneje v momenta vunshniq mi e samo 4 kb/s.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...