Jump to content
BulForum.com

Дженифър Лопез и Таркан в България:)


sincity

Recommended Posts

Джей Ло и Таркан със сигурни концерти в България

05 април 2006 / News.dir.bg

Една от най-известните поп-звезди в света Дженифър Лопез пристига в България. За 2 май е заплануван голям концерт на една от най-високо платените певици.

Неофициални източници твърдят, че шоуто ще струва 1 милион евро, съобщи БГНЕС. Лопез ще пристигне в България след концертите си в Атина и Истанбул. Първите 20 хиляди билета за софийския концерт на мегазвездата на 2 май т.г. ще вървят по 35 лв. Продажбите стартират на 6 април на касата на стадион В. Левски. След евтината серия цената става 50 лв., а за сектор А на стадиона - 80. 60 души екип и ескорт от гардове ще следват Джей Ло навред по време на престоя й в София. Най-успешната турска поп-звезда на десетилетието Таркан ще пее за пръв път пред българска публика на 2 юни на стадион ”Локомотив” в столицата. Почитателите на Таркан у нас ще имат възможност да чуят за пръв път наживо песните от най-новия албум на турската поп звезда.

П.П. Дано се осъществи!

Link to comment
Share on other sites

WOW!!! J.LO!! WOW!

Браво, браво! Не съм очаквала да дойде, но като се има в предвид, че кариерата й вече не е в разцвета си не се учудвам!

Някаква идея какво стана с Anastacia??

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че има дейност и посещения на разни музиакнти и певачи! Не че ще ида на някой от тия два концерта, но по-важното е, че нещо става, че нещо се движи.

 

Тая година - тия двамата, догодина - някой на който дори аз мога да се помръдна и да ида. :D

Link to comment
Share on other sites

Ми извинете, ама 50 лева за дебел гъз?!? Малко са се превъзбудили около бързата продажба на билетите на Депеш и си мислят, че който и да докарат тука могат да му вземат 50 лева за билет... Само дето дебелата е мнооооогооо далече от нивото на Депеш - изпуснали са тая подробност. Аз за Стинг се съмнявам дали на 50 ще си продадат билетите, подозирам, че ще ги свалят обратно на 30 - те за тая ми предлагат да дам 50 лева... Това е виц. Трябва малко да се освестят и да слязат на земята, загубиха реална преценка кой колко струва... Ако за дебелата билета е 50, то за Депеш трябваше да е 150.

 

А за Таркан какво да коментирам - достатъчно е да направят концерта на стадион Пловдив и ще си продадат всичките билети :) Пловдив има традиции в тоя стил музика :)

 

Говори се, че Болен Сидеров ще организира масово посещение на концерта му с автобуси от цялата страна хихихехехехихи...

 

Сега сериозно - ако нашите лакоми задници не се освестят и продължат да витаят из облаците с тия превъзбудени цени - тоя наплив на изпълнители към родината ще секне отново за дълго време... С тия надути цени си свалят продажбите, а големите не пеят пред празни стадиони - не е добре за реномето им.

Link to comment
Share on other sites

Тая Джей Ло май съм я гледал в един два филма. Ама евала на "Пайнър музик", че я докараха да я видим на живо де :bgrin:

 

И леко оффтопик: Чудя се тоя раздел що се казва MP3s след като предимно за музика и изпълнители става дума. По тая логика "Тя и Той" що не го прекръстите на JPGs :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Определено за J.Lo не бих дала 50лв.

Днес прочетох, че и Billy Idol ще идва в Каварна на 11 юли и се надявам, че ще мога да отида.

Link to comment
Share on other sites

Ми извинете, ама 50 лева за дебел гъз?!? Малко са се превъзбудили около бързата продажба на билетите на Депеш и си мислят, че който и да докарат тука могат да му вземат 50 лева за билет... Само дето дебелата е мнооооогооо далече от нивото на Депеш - изпуснали са тая подробност. Аз за Стинг се съмнявам дали на 50 ще си продадат билетите, подозирам, че ще ги свалят обратно на 30 - те за тая ми предлагат да дам 50 лева... Това е виц. Трябва малко да се освестят и да слязат на земята, загубиха реална преценка кой колко струва... Ако за дебелата билета е 50, то за Депеш трябваше да е 150.

 

А за Таркан какво да коментирам - достатъчно е да направят концерта на стадион Пловдив и ще си продадат всичките билети :) Пловдив има традиции в тоя стил музика :)

 

Говори се, че Болен Сидеров ще организира масово посещение на концерта му с автобуси от цялата страна хихихехехехихи...

 

Сега сериозно - ако нашите лакоми задници не се освестят и продължат да витаят из облаците с тия превъзбудени цени - тоя наплив на изпълнители към родината ще секне отново за дълго време... С тия надути цени си свалят продажбите, а големите не пеят пред празни стадиони - не е добре за реномето им.

 

Леко искривено милсене искара..за всеки влак си има пътници нали знаеш, кой на кво ниво е немисля че е местото България да ги сравняваме, защото ако имат концерт някаде в US немисля ще има някаква разлика в посещаемоста, ако питаш мен аз и 2 лева за за "ДАПЕйш и да неМОЙш" нема дам по простата причина че неми харесват...а пък има песни на Jeniffer дет ма радват, А доколкото Таркан немисля че e от "тоя стил музика" ,щом го ремиксират хора от ранга на Arman Van Helden и Oliver Lieb..далеч ни избягаха нема стигане пак.

Link to comment
Share on other sites

Ъфкорс че за всеки влак си има пътници, обаче - влака от София до Бургас има дневно по 5000 примерно, а влака София до Бусманци има само 50... Не че няма - има... ама... нали.

 

Въпрос на стаж - Дапейш и както там ги нарече, са в играта от повече от 15 годин... Нали се сещаш от колко поколения публика събират?! А дебелото? Съгласявам се, че ако правят концерти в Латинска Америка, то дебелото ще събере повече публика, но извън Латинска Америка... Трудна работа. Сега не ми се рови за данни, но ти как мислиш - кой реализира по-големи продажби в световен мащаб - дебелото или ДМ?! На мен тоя въпрос ми се струва риторичен...

 

Таркан кой го ремиксира и кой не - не ме боли. Хората ремиксират и зулуски ритми, но това не прави зулуската Замунда Банана Бенд супер успяла група... Сторило им се е интересна музиката - ремиксират я. Въпрос на творчески подход и вдъхновение. Таркан има малко общо с това обаче.

Link to comment
Share on other sites

Билета на "дебелата" (стига бе Overmane, сериозно, толкоз ли я мразиш жената :P ) струва 50 не защото музиката й е много възвишена или хубава, а защото е известна и продава много. Пазарната цена на билета се определя не от качеството на музиката, а от продаваемостта на изпълнителя. И аз не съм съгласен и смятам, че 50 лева са много за нашия конкретен пазар, ама за по-малко не се продава месестата кака. :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм много сигурен дали в случая толкова е поискала тя. Изпълнителите не ги интересува колко струва билета за концерта принципно - те казват искаме примерно 10 000 и това е. Това може да значи и билет по 5 лева. После добавяме наем за стадиона и други разходи, добавяме печалба за организатора и ето ти цената... Та не се знае от тези 50 лева колко са за нея, колко са за нашите...

 

И айде няма да й викам дебела - да кажем, че е физически предостатъчна :)

 

аз също не съм дебел - нисък съм - ръста ми не отговаря на килограмите ми, а това е различно... :)

Link to comment
Share on other sites

, но ти как мислиш - кой реализира по-големи продажби в световен мащаб - дебелото или ДМ?! На мен тоя въпрос ми се струва риторичен...

 

не знам какво имаш впредвид риторичен, но е ясно, че Джей Ло има доста по-големи продажби от ония, просто тя се рекламира повече и музиката и е достъпна за по-голям спектър от хора, а и как мислиш, ако ДМ и Джей Ло искарат едновременно ново парче, кой мислиш , че ще бъде пускан и рекламиран по музикалните тв.

Link to comment
Share on other sites

не знам какво имаш впредвид риторичен

ХахахахХахехеахехеХеха.А бе човече ти сигурно не си минал през "чудото" наречено 7-ми клас и не си чел литературни критики (или речника ти не е пълен,кой знае :laughing: ),за да знаеш,че това значи питанка в преносен смисъл(демек знаеш отговора,ама упорито си продължаваш да питаш :D )

 

А относно темата - евала на западните (без тЮРКМЕСтан :P ) музикантчета,че са придошли до нашата скромна родина,защото,ако помните,миналата година се бяха напъплили доста групички у нас и то метъли :punk .

 

А мисля,че като се намеси бай Овърман и нещата с "Мис Задни Части" срещу Депеш загрубяха :D .Особено със спора за оскъпените "текети" сериозно се изкриви темата.Това дали някой ще дойде на стадиона или не са го усетили хората,които се занимават с това,и не ей така,за шоуто,идва Джени без да са предвидили прилична печалба от начинанието ;)

Link to comment
Share on other sites

ХахахахХахехеахехеХеха.А бе човече ти сигурно не си минал през "чудото" наречено 7-ми клас и не си чел литературни критики (или речника ти не е пълен,кой знае :laughing: ),за да знаеш,че това значи питанка в преносен смисъл(демек знаеш отговора,ама упорито си продължаваш да питаш :D )

 

А относно темата - евала на западните (без тЮРКМЕСтан :P ) музикантчета,че са придошли до нашата скромна родина,защото,ако помните,миналата година се бяха напъплили доста групички у нас и то метъли :punk .

 

А мисля,че като се намеси бай Овърман и нещата с "Мис Задни Части" срещу Депеш загрубяха :D .Особено със спора за оскъпените "текети" сериозно се изкриви темата.Това дали някой ще дойде на стадиона или не са го усетили хората,които се занимават с това,и не ей така,за шоуто,идва Джени без да са предвидили прилична печалба от начинанието ;)

 

много добре знам какво е риторичен, а не разбрах защо смята тоя въпрос за риторичен, като изобщо не е риторичен

Link to comment
Share on other sites

, но ти как мислиш - кой реализира по-големи продажби в световен мащаб - дебелото или ДМ?! На мен тоя въпрос ми се струва риторичен...

 

не знам какво имаш впредвид риторичен, но е ясно, че Джей Ло има доста по-големи продажби от ония, просто тя се рекламира повече и музиката и е достъпна за по-голям спектър от хора, а и как мислиш, ако ДМ и Джей Ло искарат едновременно ново парче, кой мислиш , че ще бъде пускан и рекламиран по музикалните тв.

 

 

Добреее... не ми се проверяваше, но щом трябва...

 

 

Справка от сайта на RIAA - http://www.riaa.com/ - ако не знаеш какво е това и какво занчи тая справка - научи.

 

http://www.riaa.com/gp/database/default.asp - от тук потърсете DM и Дженифър Лопес - ще намерите това:

 

DM - 8 platinum, 19 gold

Jennifer Lopes - 0 platinum, 0 gold

 

---

 

http://www.riaa.com/gp/bestsellers/topartists.asp - тук намираме DM със следния запис -

 

DEPECHE MODE - 10.5 milions - Totals are derived from cumulative album sales totals (U.S. only)

 

Дженифър Лопес вие си я потърсете в тая таблица... ако я намерите изобщо... и тук говорим само за продажби в САЩ...

 

---

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко сте ходили на концерти в България, но тук хората рядко дават по над 10 лв за билет, за който и да е музикант, освен ако не им е личния фаворит. Замислете се колко хора познавате, чийто любим музикант е Дженифър Лопез... Готов съм да се обзаложа, че при тези цени концерта спокойно може да проведе в някоя неголяма зала на НДК (например).

Link to comment
Share on other sites

Добреее... не ми се проверяваше, но щом трябва...

Справка от сайта на RIAA - http://www.riaa.com/ - ако не знаеш какво е това и какво занчи тая справка - научи.

 

http://www.riaa.com/gp/database/default.asp - от тук потърсете DM и Дженифър Лопес - ще намерите това:

 

DM - 8 platinum, 19 gold

Jennifer Lopes - 0 platinum, 0 gold

 

---

 

http://www.riaa.com/gp/bestsellers/topartists.asp - тук намираме DM със следния запис -

 

DEPECHE MODE - 10.5 milions - Totals are derived from cumulative album sales totals (U.S. only)

 

Дженифър Лопес вие си я потърсете в тая таблица... ако я намерите изобщо... и тук говорим само за продажби в САЩ...

 

---

 

 

тва е нормално, ония дъртаци свирят от 40 години и Джей Ло пеет от 6-7 години, айде защо не провериш за последните 5-6 години кой има повече продажби и кой колко хита е имал в последните 6-7 години, аз не си спомням ДМ да са имали скоро хитове, докато мога да си спомня 3 хита на Джей Ло. Много ме дразнят всички тия застаряващи рокбанди които тръгнаха да обикалят света на стари години, далеч след като е минал пика в кариерата им и единствената цел с която се сещат за България е , че допълнителни 100000 доларчета не са ми излишни, ще им попея малко на тия бедняци та да се порадват малко.

Link to comment
Share on other sites

Дразнят те, не те дразнят - фактите говорят - 10,5 милиона продадени копия на Депеш само в САЩ...

 

Може много да ти се иска, да не е така, но те са звезди и са на върха все още... а Дженифър Лопес... беше на върха - попрехвърли си най-добрите годинки и вече пътува за наникъде... :)

 

Get over it...

Link to comment
Share on other sites

Специално за slay за това което беше писал, не само се мисля за модератор ами съм такъв, официално предупреден си.

 

Всеки следващ пост не по темата ще бъде трит

Link to comment
Share on other sites

Специално за slay за това което беше писал, не само се мисля за модератор ами съм такъв, официално предупреден си.

Всеки следващ пост не по темата ще бъде трит

хахахаха, лъош :P

 

специално за дебелия джо не бих дал 5лв, а кво да говорим за 50 :lol:

 

 

иначе таркан има няколко песнички дето ме кефят много и определено е по-добър от дебелия джо :D

Link to comment
Share on other sites

Аве вие от марс ли падате? jlо е в топ 10 на най комерсиалните изпълнителки. Това че аз и ти не я слушаме и по тази причина няма да отидем на партито не достатъчно да пропадне. Бъдете спокойни стадиона ще е достатъчно пълен.

Някой говореше че нямало да даде повече от 10лв за какъвто и да е концерт.. това е смешно ! Точно щото повечето мислят така БГ има малка сцена. За щастие все повече хора си променят мисленето. Неможе билета за концерта на jlo да струва 100$мин в белите страни , а ние в БГ щото сме много специални да мрънкаме за 50лв.

btw ефтините билети се продават в рилона и са ограничена бройка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...