Jump to content
BulForum.com

Дженифър Лопез и Таркан в България:)


sincity

Recommended Posts

Неможе билета за концерта на jlo да струва 100$мин в белите страни , а ние в БГ щото сме много специални да мрънкаме за 50лв.

не може в Европа заплатите да са 10-15 пъти по-високи от тук и да искат цените да са еднакви. Не е редно

Link to comment
Share on other sites

Щом заплатите са 10-15 пъти по-ниски значи и цената на билетите трябва да е с 10-15 пъти по-ниска. Значи в Европа ако са 100 $ тук трябва да са 8-9 $ тоест 15 лв

Link to comment
Share on other sites

Аве що говориш глупости!? Трябвало. Имаш ли представа как се орежда концерт? Той не е благотворителен в помощ на ниските ни заплати. Концерт се прави за пари. Те само дънките на гъзъ и струват хилядарки ти искаш да си го върти за 15лв. Ем няма да стане. Като не даваш повече цял живот ще си мислиш че слафчо трифонов е най голямата звезда.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, че е прекалено хубаво, за да е истина. Все си мисля, че Джей Уо или няма да дойде и само ще си прибере парите (както Prodigy преди доста време), или ще измислят някой да я замести. Дано да греша естествено. Аз лично не я харесвам достатъчно, че да дам 5о лв. - ще я гледам по ТВ.

Link to comment
Share on other sites

Simply Red and Andrea Bocelli -

поредните световни звезди у нас ? :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Аве що говориш глупости!? Трябвало. Имаш ли представа как се орежда концерт? Той не е благотворителен в помощ на ниските ни заплати. Концерт се прави за пари. Те само дънките на гъзъ и струват хилядарки ти искаш да си го върти за 15лв. Ем няма да стане. Като не даваш повече цял живот ще си мислиш че слафчо трифонов е най голямата звезда.

 

концертите се Уреждат

Link to comment
Share on other sites

Тая само на външност ме кефи, нищо повече.

Изобщо не ме радва, че ще е в България, още по-малко ме радва цената на билетите.

За мен Лопез не е кой знае какво, така че мога да я слушам на уинампа (макар, че само една нейна песен ми харесва),мога и да я гледам по МТВ.

За мен няма да е голяма загуба, че няма да я гледам.

И нито Таркан ме трогва, нито Ерос Рамацоти, нито никой.

Може би депеш моуд и ролинг стоунс, за друг пари не бих дала.

Не, че ги слушам като стил.

Просто 35973259 повече пъти си заслужават да дадеш пари за тях, отколкото за неква си там дженифър :devil

Link to comment
Share on other sites

Радвам се че жло ще дойде,аз не съм и фен и няма да отида...

А тоя таркан не го знам даже къв е...ама явно и той е доста известен.

 

 

офф:А $abrina кво е станало на концерта на продиджи...

Link to comment
Share on other sites

И аз се радвам, че ще дойде :D има яки песнички Джей Ло, ама на тази цена едва ли ще отида :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ей ся чух по радиото че е отложен тотално.всъщност всичките и концерти са отложени.j lo ще трябва да плати 10% неустойка върху хонорара който е 850000 евро.досега е имало 20000 продадени билета.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, че е прекалено хубаво, за да е истина. Все си мисля, че Джей Уо или няма да дойде и само ще си прибере парите (както Prodigy преди доста време), или ще измислят някой да я замести. Дано да греша естествено.

Ами така и стана. Джен е отменила всичките си концерти - у нас и у комшиите. Не се знае поради каква причина (поне по БНТ не казаха). Дано поне да върне парите от вече продадените билети. Аз мисля, че вече феновете и намаляха (били и те от България). Голямо неуважение към тях, ако в скоро време не изложи оправдателни причини. :hmmm: :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами така и стана. Джен е отменила всичките си концерти - у нас и у комшиите. Не се знае поради каква причина (поне по БНТ не казаха). Дано поне да върне парите от вече продадените билети. Аз мисля, че вече феновете и намаляха (били и те от България). Голямо неуважение към тях, ако в скоро време не изложи оправдателни причини. :hmmm: :closedeyes:

ами оправдателнити и причини са че в момента я съдят

аз това разбрах а за какво не знам

Link to comment
Share on other sites

ами оправдателнити и причини са че в момента я съдят

аз това разбрах а за какво не знам

Защото я съдиха, го отмениха за 23-и май. А сегашната причина все още не е известна

Link to comment
Share on other sites

Ивайла Бакалова ще съди Джей Ло за отменения концерт в БГ 12 май 2006 / Булфото Ивайла Бакалова, Нина Григорова и Крум Мануилов от агенция "Пикендмор" ще заведат съдебен иск срещу Дженифър Лопес, стана ясно на пресконференция в клуб "Библиотека". Съдебното дирене ще е за пропуснати ползи и направени предварителни разходи по турнето в България за 203 хиляди евро, обяви Крум Мануилов от агенцията. "Пикендмор" се е обединила с други агенции от Европа включително и Русия и е наела американски адвокат за подаване на общ иск срещу латино-звездата. В официалната отмяна на турнето Дженифър Лопес не споменава причи за решението си или пък насрочване на други дати. Закупените билети за концерта ще бъдат връщани след 17 май на местата на покупката им, като тези продадени от австрийските колеги на "Пикендмор" ще се приемат няколко дни по късно, обяви Нина Григорова от агенцията.

 

http://life.dir.bg/2006/05/12/news167391.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...