Jump to content
BulForum.com

Най - късметлийски отбор?


sasho_1989

Кой е според вас?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ювентус и Милан са най-голямите калитари в света - Дано не личи много ,че симпатизирам на отбора с най-голям малшанс в близките 15 години ,а именно Интер. :)

pfpfpf basi 4oveka ako milan i juve sa kusmetlii togava si propusnal poslednite godini a i po v minaloto :blink:

 

 

 

LIVERPOOL sa nai golemite kusmetlii :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply
Днес определено Арсенал са най-големите късметлии. Ако продължат ще е чист късмет

Еми продължиха с 1 удар във вратата :D

Link to comment
Share on other sites

Челси са калити и половина. Нека припомня мача с Барса от миналата година. Според мен и тогава, а и в много други случаи Челси са печелили на късмет.

Link to comment
Share on other sites

Е вече е милан!

Адекватен ли си ?

 

Виж, със подписа ти, съм напълно съгласен ! Там си много прав!

Link to comment
Share on other sites

Мидълзбро за втори пореден път отстраняват отбора в 90-та минута и то след голям обрат. Не съм им гледал мачовете, но не може да са нямали късмет. От 0:1 до 4:1 и от 0:2 до 4:2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Тъй като темата е стара ще мога по-лесно да си обоснова отговора-начи аз гласувах за Челси щот колкото мачове съм им гледал се са се измъквали от някви срамни загуби със случайни голове в последните минути или с някви измислени дузпи от съдийте и все отървават кожата-така например от няколкото им мачове които съм гледал срещу Ливърпуул ми те Ливърпуул категорично си ги надиграват вкарват им головете имат превес по време на мача и накрая всее Челси се измъкват по някав невероятен начин чак почват да ме дразбят с тоя си голям късмет

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Тъй като темата е стара ще мога по-лесно да си обоснова отговора-начи аз гласувах за Челси щот колкото мачове съм им гледал се са се измъквали от някви срамни загуби със случайни голове в последните минути или с някви измислени дузпи от съдийте и все отървават кожата-така например от няколкото им мачове които съм гледал срещу Ливърпуул ми те Ливърпуул категорично си ги надиграват вкарват им головете имат превес по време на мача и накрая всее Челси се измъкват по някав невероятен начин чак почват да ме дразбят с тоя си голям късмет

 

 

Така е колега,съгласен съм с теб макар да глсувах за AC MILAN За мен този отбор на 10 мача 1 е в кондикция със себеси.През останалото време спекула от всякаде,че са добри.Но замен не е така.

Играят стараят се но... Има доста явна конкуренция помежду им и започват да заприличат на REAL M.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Моят безспорен фаворит в тази класация го няма6е,а именно Man.Utd.

Това някакъв виц ли е :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

абе не знам кой е най кьсметлийският отбор,но отборьт с най-голям малшанс е Ботев:срещу локо правим 100 положения и не ги бием,за купата се падаме срещу по това време 3тия в б група там,после срещу славия и две гостувания на другите 2 класни отбора в България-Литекс и Локо София.Като се допьлни и грешката на Лилчо 12 мин преди края на полуфинала...

Link to comment
Share on other sites

Chelsea! Това ми е новия фаворит! След като изгледах първия мач от полуфиналите за ШЛ, според мен Челси можеше и да не излизат на терена - целия мач си го направиха сами LiverFool, както и двата гола за равенството...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...