Jump to content
BulForum.com

Най - късметлийски отбор?


sasho_1989

Кой е според вас?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Винаги градските дербита изпъкват и най-големи "врагове" са отборите от един и същ град.

Ето го "нашия си" пример Ботев - Локо. Кво да не би основните конкуренти на Локото да са Локо София или на Ботев Родопа. Няма значение на кое място се намират отборите - дерби винаги има.

А не като някой отбори дето на терена има повече хора отколкото в агитките им (Локо Сф, Славия) или любимеца на народа - Левски едвам събира от цяла България 3-4 хиляди човека на домакинство :lol:

 

А колкото до късмета - в момента Ювето вади страшен късмет ;) Справка - изравнителните голове в последните минути и отстраняването на Вердер в ШЛ след нелепата грешка на Вийзе.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply
А колкото до късмета - в момента Ювето вади страшен късмет ;) Справка - изравнителните голове в последните минути и отстраняването на Вердер в ШЛ след нелепата грешка на Вийзе.

Поне за вчерашния мач Ювентус се спукаха да пропускат, но и Перуци си е супер вратар независимо от годинките, а и с това дърво в нападание Ибрахимович само се набутаха - хем лакомо, хем некадърно. Единственото, което ми харесва в него е техниката, която притежава, ама само с техника закъде ....

А и принципно Ювентус винаги играят трудно с Лацио, и този и предишния им мач се развиха по един и същ сценарии.

 

Колкото до дербитата - конкретно за Италия, Интер - Милан, Лацио - Рома и Ювентус - Торино са най-големите дербита, но в случая имах предвид борбата за титлата.Останалите отбори се включват епизодично на няколко години, а Интер нямат отбор от 15 години насам, който да е способен да направи каквото и да е. Та..по-голям съперник за Милан от Ювентус нема как да има, освен ако разбира се росонерите не ги вълнува повече кой ще победи в градското дерби, отколкото кой ще вземе скудетото.

 

П.С.

А и Милан с Пипо Индзаги са си абонирани за най-късметлийски отбор докато играе за тях ;)

Link to comment
Share on other sites

П.С.

А и Милан с Пипо Индзаги са си абонирани за най-късметлийски отбор докато играе за тях ;)

 

Особено за предубедените хора ;) Предполагам не ти е направило впечатление колко гола е вкарал тоя сезон и как ги е вкарал (не е паднала футболна топка от Господ). Предполагам и "тоа пипо секи мач пада за дузпа и му я дават, дейба кривия симулант". Няма нужда да спорим, явно няма да се убедим в нищо. Със здраве.

 

@Stenli - Колкото Милан имаха късмет срещу Лион, то Юве имаха късмет и в двата мача с Вердер, особено в реванша - изравнителен гол в последните минути след глупава грешка на вратаря. Просто в такива гласувания злобата е водещия елемент :)

Link to comment
Share on other sites

@Stenli - Колкото Милан имаха късмет срещу Лион, то Юве имаха късмет и в двата мача с Вердер, особено в реванша - изравнителен гол в последните минути след глупава грешка на вратаря. Просто в такива гласувания злобата е водещия елемент :)

грешиш - то не бяха лион, то не бяха псв, то не бяха аякс, еми събира се :) няма как да има толкова злоба при условие, че на мен милан ми бяха абсолютно безразлични докато не почнах да им гледам калитарските изпълнения :woot

Link to comment
Share on other sites

грешиш - то не бяха лион, то не бяха псв, то не бяха аякс, еми събира се :) няма как да има толкова злоба при условие, че на мен милан ми бяха абсолютно безразлични докато не почнах да им гледам калитарските изпълнения :woot

 

Чакай, чакай, говорим за тоя сезон. Ако говорим изобщо, интересно, че забравяш малшанса срещу Ливърпул - явно като бием с късмет сме калитари, като падаме заради липса на такъв не ни се променя статута? То реално и Барса миналата година в групите ни би 2:1 с гол в 90' => Барселона са калитари ;) Относно злобата не визирах теб, а феновете на Ювентус, които за спорта си гласуват за нас (както и обратното). Смисълът от такива теми е като от "Кой е най-добрия отбор в света?" - безспорен резултат няма, освен ако някой не се заеме да измери всички голове в 90+ минута на дадени отбори, които се сравняват. Иначе вятър да си правим на устата стават...

Link to comment
Share on other sites

Чакай, чакай, говорим за тоя сезон. Ако говорим изобщо, интересно, че забравяш малшанса срещу Ливърпул - явно като бием с късмет сме калитари, като падаме заради липса на такъв не ни се променя статута? То реално и Барса миналата година в групите ни би 2:1 с гол в 90' => Барселона са калитари ;) Относно злобата не визирах теб, а феновете на Ювентус, които за спорта си гласуват за нас (както и обратното). Смисълът от такива теми е като от "Кой е най-добрия отбор в света?" - безспорен резултат няма, освен ако някой не се заеме да измери всички голове в 90+ минута на дадени отбори, които се сравняват. Иначе вятър да си правим на устата стават...

To и челски могат да се впишат в категорията "късметлии", че се намери един чукча фрашкан с пари, да ги купи и да ги направи шампион 2 поредни години, след като за 100 са имали само 1 титла.Да не би да става всеки ден?

 

А за Пипо Индзаги - няма кой знае какви физически качества, просто господ "му е дал оценка 20 за пласиране" :D

Link to comment
Share on other sites

Поредната ултра - тъпа тема "Най-мразен тим", в която авторът няма абсолююютно никакви замисли да предизвика заяждания :lol:
Просто в такива гласувания злобата е водещия елемент :)

veseo, това го споменах още в началото на темата, но няма кой да разбере - "дай да оплюем враговете, пък поне кеф да си направим".

Какво значи късметлийски отбор ? Това звучи глупаво - един път единият отбор ще пропусне на празна врата, другия път другият. Теория на вероятностите.

И квото и да казваш, си го казваш като фен на Милан. И то като гледам май повече мразиш Ювентус отколкото да обичаш Милан.

Точно за него грешиш много, че го казваш ! Доказвал е много пъти обратното :excl:

А за Пипо Индзаги - няма кой знае какви физически качества, просто господ "му е дал оценка 20 за пласиране" biggrin.gif

Тук вече си прав - Пипо не блести с някаква добра техника или мощен и точен удар - той просто е на точното място в точното време!

Link to comment
Share on other sites

veseo, ако за теб един отбор е късметлийски, само защото вкарва в 90 минута(или в продължението),значи си просто :wir

 

А какво трябва да прави един отбор, за да се нарича късметлийски? Да се казва Милан? Щото все тва плюете на Милан - били сме вкарали в последните минути на Лион, ПСВ, МСВ, НСВ и кой ли още не.

Link to comment
Share on other sites

А какво трябва да прави един отбор, за да се нарича късметлийски? Да се казва Милан? Щото все тва плюете на Милан - били сме вкарали в последните минути на Лион, ПСВ, МСВ, НСВ и кой ли още не.

Късметлийски може да се нарече всеки един отбор, който печели или продължава напред в даден турнир за сметка на другия, по-добър тим, който от своя страна владее играта през мача..

 

Късметлийски може и да е отбор, който с 1-2 положение да спечели мач и в същото време да не пусне гол въпреки, да кажем, могобройните положения на противника като няма никакво значение дали се вкарва гол в 90+ или в 30 секунда

 

И стига си скачал като ужилен, когато някой каже нещо против свещения и неприкосновен Милан - аз поне не съм се осмелявал досега, така че не ме слагай в общия кюп ;)

Link to comment
Share on other sites

Късметлийски може да се нарече всеки един отбор, който печели или продължава напред в даден турнир за сметка на другия, по-добър тим, който от своя страна владее играта през мача..

 

Още едно въпросче. По-добър - субективно, или гледайки статистики, или каквото и да е обективно?

Link to comment
Share on other sites

Още едно въпросче. По-добър - субективно, или гледайки статистики, или каквото и да е обективно?

Естествено, че гледайки статистиката - "Когато фактите говорят, и боговете мълчат". Доволен?

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че гледайки статистиката - "Когато фактите говорят, и боговете мълчат". Доволен?

 

Добре. Ще замълча за мача с Лион, където "фактите говореха, но никой в темата за ШЛ не мълча" :).

Link to comment
Share on other sites

Добре. Ще замълча за мача с Лион, където "фактите говореха, но никой в темата за ШЛ не мълча" :).

Ами може би, защото никой не е гледал статистиката или пък хората са се повлияли от втория гол на Милан, (когато топката се удари в двете врати), който,поне за мен, беше меко казано късметлийски :)

Link to comment
Share on other sites

Ами може би, защото никой не е гледал статистиката или пък хората са се повлияли от втория гол на Милан, (когато топката се удари в двете врати), който,поне за мен, беше меко казано късметлийски :)

голям късмет е това топката вместо да влезне в мрежата да се удари в двете греди. Това си е чист малшанс, а ти за късмет говориш

Link to comment
Share on other sites

Ювентус и Милан са най-голямите калитари в света - Дано не личи много ,че симпатизирам на отбора с най-голям малшанс в близките 15 години ,а именно Интер. :)

Link to comment
Share on other sites

Ювентус и Милан са най-голямите калитари в света - Дано не личи много ,че симпатизирам на отбора с най-голям малшанс в близките 15 години ,а именно Интер. :)

Хич не личи...Доста обективно си се изказал :)

Link to comment
Share on other sites

Не този сезон определено Ювето бяха големи калитари и с Вердер и с Каляри миналия кръг и с Лацио и с кой ли още не и това мисля ,че специално за този сезон е неоспоримо - Виж ся за Милан мога единствено да спомена мачовете с Лион и двата - всичко друго бе в рамките на нормалното...

Link to comment
Share on other sites

Не този сезон определено Ювето бяха големи калитари и с Вердер и с Каляри миналия кръг и с Лацио и с кой ли още не и това мисля ,че специално за този сезон е неоспоримо - Виж ся за Милан мога единствено да спомена мачовете с Лион и двата - всичко друго бе в рамките на нормалното...

Първия мач с Лион трябваше да завърши с победа за Милан. Лион тогава извадиха късмет. Не знам за какъв късмет на Милан говориш. Три пъти Шевченко от 10 метра не може да вкара гол. Вратаря изкара всичко

Link to comment
Share on other sites

Първия мач с Лион трябваше да завърши с победа за Милан. Лион тогава извадиха късмет. Не знам за какъв късмет на Милан говориш. Три пъти Шевченко от 10 метра не може да вкара гол. Вратаря изкара всичко

А кажи ми виждал ли си друг гол като този на Пипо топката направо си го удари в лицето(човека дори го заболя) а гола за 2-1 мисля с 2 -те греди ... Тоя Пипо ... много е зле момчето дали може да ритне топката с повече от 50 км в час нз. Много му се нервя като бележи. Като вкара някой гол ,в който да финтира някой или с удар от далече ще призная , че не е много куц...

Link to comment
Share on other sites

Срещу Емполи вкара един много добър гол - една трудна топка я вкара, но и един много смешен. Шевченко бие фаул и топката се удари в Индзаги и се отклони, заблуди вратаря и влезе. Сещам се и един друг гол беше срещу Асколи - тръгна от центъра, мина защитата и вкара

 

Линк за Milan - Empoli

Link to comment
Share on other sites

А кажи ми виждал ли си друг гол като този на Пипо топката направо си го удари в лицето(човека дори го заболя) а гола за 2-1 мисля с 2 -те греди ... Тоя Пипо ... много е зле момчето дали може да ритне топката с повече от 50 км в час нз. Много му се нервя като бележи. Като вкара някой гол ,в който да финтира някой или с удар от далече ще призная , че не е много куц...

Виж поуста на Botev1912. Има още десетки такива.

 

YESS !!! Пипо винаги е мечтал за твоето признание ! Това му беше детската мечта ! :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...