Jump to content
BulForum.com

Най - късметлийски отбор?


sasho_1989

Кой е според вас?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Барселона - измислена дузпа и смешен червен картон срещу Реал. Калитари ли са и те?

аз не виждам какъв късмет имаха барса в тоя мач :blink: те ако имаха късмет щяха да омахат 3-4 гола на реал както предни мачи и да ги пратят по живо по здраво. по скоро късмета беше за реал, щото с 1 удар вкараха и хванаха равенството. и стига с тоя смешен червен карттон, така ли не разбрахте най-накрая кво е станало :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply
аз не виждам какъв късмет имаха барса в тоя мач :blink: те ако имаха късмет щяха да омахат 3-4 гола на реал както предни мачи и да ги пратят по живо по здраво. по скоро късмета беше за реал, щото с 1 удар вкараха и хванаха равенството. и стига с тоя смешен червен карттон, така ли не разбрахте най-накрая кво е станало :angry:
Да, това не беше късмет ;). Те нямат късмет, освен ако съдииството в тяхна полза не е късмет. Техния късмет е това, че винаги свирят за тях (е не винаги де ... )
Link to comment
Share on other sites

Да, това не беше късмет ;) . Те нямат късмет, освен ако съдииството в тяхна полза не е късмет. Техния късмет е това, че винаги свирят за тях (е не винаги де ... )

червения картон на карлош нямаше нищо общо с дузпата! и пак казвам съприкосновение м/у ван бомел и карлош имаше, и съдията трябва да е нечовек за да види, че бомел потърси контакта!

Link to comment
Share on other sites

червения картон на карлош нямаше нищо общо с дузпата! и пак казвам съприкосновение м/у ван бомел и карлош имаше, и съдията трябва да е нечовек за да види, че бомел потърси контакта!
Нали в такъв случей и страничния трябва да помогне ;). А той видя всичко и ако беше честен - никва дузпа и нямаше да има протести на Карлош и нямаше да има червен картон ;)
Link to comment
Share on other sites

Мноо ме хвана яд вчера за мача Милан - Лион еййй....супер гавра беше тва Лион ги размазаха и тоя Шевченко само хоп и айде....после с 3-тия гол без него все тая ужасна картинка....просто късмета им провървя на тея Италянци затва и гласувах за тях!

Link to comment
Share on other sites

Милан естествено.Не съм виждал друг отбор който поема толкова много греди.

Пък и в Милан е най голямото леке в съвременния футбол-Пипо мазната коса.Тоя мое да не пипне топката цял мач ,обаче топката ше го удари него в 95 минута и ше вкара.

2003 срещу аякс бях шокиран.Тъкмо се кефих че големият Аякс със завърналия се Литманен ще играе полуфинал....

има куп други примери.късметът спохожда милан безброоой пъти

Link to comment
Share on other sites

Поредната ултра - тъпа тема "Най-мразен тим", в която авторът няма абсолююютно никакви замисли да предизвика заяждания :lol:

 

Плюите, плюите, по някое време ще се усетите, че сами се излагате...

 

 

So Milan is still hated by everyone, cuz' Milan is still better than anyone...

Link to comment
Share on other sites

Поредната ултра - тъпа тема "Най-мразен тим", в която авторът няма абсолююютно никакви замисли да предизвика заяждания :lol:

 

Плюите, плюите, по някое време ще се усетите, че сами се излагате...

So Milan is still hated by everyone, cuz' Milan is still better than anyone...

Както ти каза Stenli наистина си нямаш понятие от футбол-гледай си Милан с червено-черните очила, кефи му се и като нямаш какво да кажеш-замълчи си-по-добре да те помислят за глупав,отколкото с писанията си напълно да го потвърдиш(както и впрочем го направи) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Твърдо Ювентус в мача срещу Вердер. Не знам обаче дали да го нарека късмет за Юве или карък за Вердер и по-точно за вратаря им. Ужас, този човек ще я сънува тази минута до края на живота си, сигурен съм.

Link to comment
Share on other sites

Както ти каза Stenli наистина си нямаш понятие от футбол-гледай си Милан с червено-черните очила, кефи му се и като нямаш какво да кажеш-замълчи си-по-добре да те помислят за глупав,отколкото с писанията си напълно да го опровергаеш(както и впрочем го направи) :lol:

Май си се опитал да прозвучиш остроумно, но глупостта ти засенчва всичко - не ти е провървяло много :)

Следващия път се опитай поне ти да схванеш за какво говориш. :lol:

 

А, да и забравих да благодаря за това, което написа - с писанията си съм опровергал всички, които са ме помислили за глупав.

Хаха, колко мъка има по този свят...

Link to comment
Share on other sites

като нямаш какво да кажеш-замълчи си-по-добре да те помислят за глупав,отколкото с писанията си напълно да го опровергаеш(както и впрочем го направи) :lol:

я пак прочети какво си написал :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Каляри - Ювентус 1:1 (изравнителен гол в 95')

Ювентус - Лацио 1:1 (изравнителен гол в 85')

 

как да го наречем тва? Може би Aston или sasho_1989 ще ни помогне :P

Link to comment
Share on other sites

Каляри - Ювентус 1:1 (изравнителен гол в 95')

Ювентус - Лацио 1:1 (изравнителен гол в 85')

 

как да го наречем тва? Може би Aston или sasho_1989 ще ни помогне :P

вота според мен показва най-вече впечатленията на хората от ШЛ понеже се гледа най-много. по-малко се гледат първенствата поради една или друга причина :)

Link to comment
Share on other sites

Каляри - Ювентус 1:1 (изравнителен гол в 95')

Ювентус - Лацио 1:1 (изравнителен гол в 85')

 

как да го наречем тва? Може би Aston или sasho_1989 ще ни помогне :P

Няма какво да ти помагам - просто погледни резултатите от poll-а и ще намериш отговора :) "Глас народен,глас Божи" ;)

Link to comment
Share on other sites

вота според мен показва най-вече впечатленията на хората от ШЛ понеже се гледа най-много. по-малко се гледат първенствата поради една или друга причина :)

бате бъркаш се...юФето не са късметлийски отбор...те са съдийски отбор.

 

юФе-Лацио

29' [0 - 1] Роки

35' [червен картон] Дабо

 

 

 

мислих да извада още статистика от мачовете и то по-скоро от подпиранията на съдиите, но се отакзах, защото само се ядосвам и то не като фен на Милан ,а като фен на футбола. Съдиите в Италия се подиграват с всички

Link to comment
Share on other sites

бате бъркаш се...юФето не са късметлийски отбор...те са съдийски отбор.

 

юФе-Лацио

29' [0 - 1] Роки

35' [червен картон] Дабо

мислих да извада още статистика от мачовете и то по-скоро от подпиранията на съдиите, но се отакзах, защото само се ядосвам и то не като фен на Милан ,а като фен на футбола. Съдиите в Италия се подиграват с всички

В тоя форум май квато и да е темата, винаги се обръща на Ювентус - Милан и Барса - Реал. И квото и да казваш, си го казваш като фен на Милан. И то като гледам май повече мразиш Ювентус отколкото да обичаш Милан.

Другото, което е, че хал хабер си нямаш представа от футбол и само дрънкаш Милан това, Милан онова, Ювентус 3-тото. И Реал ги подпират съдиите, и Барса подпират, и Ювентус подпират, и Милан подпират.Общо взето подпират се грандовете за сметка на малките отбори. Да ама света не е само тия четири отбора, има и сума ти други дето ги режат на сметка на гореспоманатите отбори. И точно тва трови шибания футбол, щото тия гореспоменати отбори си правят паричките, а малките стават все по-бедни. За пример - разделянето на парите от телевизията в Италия. Така, че спрете да си мерите по-добре пишките между вашите отбори и се огледайте малко по-широко - футбола не е само 4 отбора.А ако Ювентус са късметлийски отбор, то това важи със същата сила и за Милан, да не споменаваме в последните година -две колко мача взе Милан в последните минути, за справка, която е от по-скоро - Милан - Лион.

 

И за последно - дето ти гледам 100-те процента Анти Юфе ...Нито Барса, нито Милан щяха да са толкова велики ако нямахе своите вечни съперници Ювентус и Реал. Така, че колкото и да не обичаш противника на отбора си, поне малко трябва да го уважаваш.Ама ти май наистина повече мразиш Ювентус, отколкото обичаш Милан.

Link to comment
Share on other sites

бате бъркаш се...юФето не са късметлийски отбор...те са съдийски отбор.

ами коментирах поста на весо, че юве са късметлийски отбор и отбелязах, че наблюденията на хората в-ху милан са повече от ШЛ, отколкото от вътрешното пътрвенство и затова водят толкова убедително :bgrin: честно да ти кажа италианския футбол не ме вълнуува особено много и не ги разбирам кой съдийски кой късметлийски отбор :) симпатични са ми интер, но не мога да кажа, че съм им някакъв супер луд фен.

Link to comment
Share on other sites

Почти всички мнения в темата искат да кажат - "Моят отбор може да има късмет, защото ме кефи, а другите не бива да имат късмет, защото не ме кефят!"

Що за елементарно мислене?

Link to comment
Share on other sites

В тоя форум май квато и да е темата, винаги се обръща на Ювентус - Милан и Барса - Реал. И квото и да казваш, си го казваш като фен на Милан. И то като гледам май повече мразиш Ювентус отколкото да обичаш Милан.

Другото, което е, че хал хабер си нямаш представа от футбол и само дрънкаш Милан това, Милан онова, Ювентус 3-тото. И Реал ги подпират съдиите, и Барса подпират, и Ювентус подпират, и Милан подпират.Общо взето подпират се грандовете за сметка на малките отбори. Да ама света не е само тия четири отбора, има и сума ти други дето ги режат на сметка на гореспоманатите отбори. И точно тва трови шибания футбол, щото тия гореспоменати отбори си правят паричките, а малките стават все по-бедни. За пример - разделянето на парите от телевизията в Италия. Така, че спрете да си мерите по-добре пишките между вашите отбори и се огледайте малко по-широко - футбола не е само 4 отбора.А ако Ювентус са късметлийски отбор, то това важи със същата сила и за Милан, да не споменаваме в последните година -две колко мача взе Милан в последните минути, за справка, която е от по-скоро - Милан - Лион.

 

И за последно - дето ти гледам 100-те процента Анти Юфе ...Нито Барса, нито Милан щяха да са толкова велики ако нямахе своите вечни съперници Ювентус и Реал. Така, че колкото и да не обичаш противника на отбора си, поне малко трябва да го уважаваш.Ама ти май наистина повече мразиш Ювентус, отколкото обичаш Милан.

 

Забравил си да споменеш Ботев-Локо и ЛевскиІЦСКА ;), а аз до колкото знам вечния враг на Милан е Интер или се бъркам :confused

Link to comment
Share on other sites

еми то по твоята логика и на Барселона вечния враг трябва да е Еспаньол, на Ливърпул - Евертън, а на Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити

Link to comment
Share on other sites

Ами сигурно Милан всяка година спори с Интер за Скудетото ? Колкото и да са водещ отбор в Италия Интер , конкурент на Милан си е Ювентус. Както и да е, смисъла е един и същ без значение от имената.

Link to comment
Share on other sites

най-омразният отбор на тифозите на Милан е Интер в това спор няма. Това,че юФето са конкурент номер едно не ги рпави и съперник номер едно

Link to comment
Share on other sites

еми то по твоята логика и на Барселона вечния враг трябва да е Еспаньол, на Ливърпул - Евертън, а на Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити

Гледай малко футбол, прочети малко вестници и тогава ми се прави на интересен става ли? Виж какво е написал NeSTa_86 ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...