Jump to content
BulForum.com

Клипчето с ученичката свиркаджийка


root666

Recommended Posts

Еби му майката,някаква пикла на 14-15 години се пробва да духа в междучасието.Страхотни младежи има днес.Успех!

Link to comment
Share on other sites

"ела де,то не се вижда!" :blink: майко мила! :wacko: :angry: :devil :( :angry1

Link to comment
Share on other sites

представете си ако майката или бащата на това дете видят клипа :bgrin:

ми ако е тоя клип за който се сещам-та това същото момиче го изкючиха от училище заради това.Не разбраха само майката и бащата ами и цялото училище та и по лошо :D

 

Да същата е за която говоря.Тва клипче е старо.

Link to comment
Share on other sites

Малък боклук, с тенденция да се превърне в голям!Боже, колко мъка има на тоя свят!Дано това същество е изключение, защото иначе положението е наистина страшно!

Link to comment
Share on other sites

Лелееееее... Чак се чувствам изтънчен и интелигентен (а, впрочем този е... голям мъж :D) като го гледам това... :sick :angry1

Link to comment
Share on other sites

Нит свирка кат свирка,нит п♛тка кат п♛тка,нит х♚й кат х♚й..няма кво повече да кажа!

 

Ти щото до момента все мъдрости каза, та чак и нямаш какво повече да добавиш...

Link to comment
Share on other sites

Леле тва ме разби! :cry За съжаление не очаквах вече и училищата да се превръщат в бардаци ама кво да се прави. Жалко и за тая глупачка щото такова петно си е лепнала дето не може да го махне цял живот, но още повече ми е жал за родителите и.

Link to comment
Share on other sites

Това е върха на простотията , ако се вгледате малко повече ще забележите че това момиче изобщо нищо не прави , а просто си мърда главата. Огледайте детайлите , да не звуча нецензорно , това си е фалшиво. Въпреки всичко , това е под всякаква критика , ужассссссссссс :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ужас. Ако момичето беше хубаво щеше да ме е яд, но в този случай..... да прави каквото си иска. Даже не е сигурно какво точно направи. Само си наведе главата надолу между краката му и то 2 пъти, защото не се било видяло. А въпросния потърпевш беше същата прелест, най-вероятно си ходят. Изобщо незнам какво става с днешната младеж. Доста странен начин да получиш желаното и така търсено от всеки внимание. Тази винаги ще си остане курва и ще получава вниманието на околните като се раздава. Ще си мисли, че става известна и желана. Виждал съм не едно такова момиче, но всичките от страни изглеждат еднакви - жалки.

Link to comment
Share on other sites

Ужас. Ако момичето беше хубаво щеше да ме е яд, но в този случай..... да прави каквото си иска. Даже не е сигурно какво точно направи. Само си наведе главата надолу между краката му и то 2 пъти, защото не се било видяло. А въпросния потърпевш беше същата прелест, най-вероятно си ходят. Изобщо незнам какво става с днешната младеж. Доста странен начин да получиш желаното и така търсено от всеки внимание. Тази винаги ще си остане курва и ще получава вниманието на околните като се раздава. Ще си мисли, че става известна и желана. Виждал съм не едно такова момиче, но всичките от страни изглеждат еднакви - жалки.

това ли ти е обяснението за факта, че точно теб пък са отрязали? жалки, а?

сиктир с такива надути изказвания. искало му се на момичето, ударило го хормона, направило го.

кой от вас не е бил пубертет и не е вършил щуротии? в една дебела книга е писано за един човек, когото доста народ мислят за свят, че е рекъл: "нека безгрешният да хвърли първия камък" (овърмане, ти си човека дет ша даде точните данни и координати на цитата, знам те аз).

 

след малко да не почнете да осъждате и пикаенето на публични места? а колко пъти вечер след препиване примерно сте опикавали дърветата в градската градина?

 

нещо ме изнервихте с тази лицемерно осъдителна позиция.

 

мен, ако питате: дай Боже, повече такива момичета, та и за нас да има.......

Link to comment
Share on other sites

Направо ще :sick !

Добре бе,Mobo,препикаването на дръвчетата е простотия,вярно е,ама поне не чак толкова голяма...просто пикаене...

А това тук е истинска курварщина...баси...то бива,ама чак пък толкоз... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

това ли ти е обяснението за факта, че точно теб пък са отрязали? жалки, а?

сиктир с такива надути изказвания. искало му се на момичето, ударило го хормона, направило го.

кой от вас не е бил пубертет и не е вършил щуротии? в една дебела книга е писано за един човек, когото доста народ мислят за свят, че е рекъл: "нека безгрешният да хвърли първия камък" (овърмане, ти си човека дет ша даде точните данни и координати на цитата, знам те аз).

 

след малко да не почнете да осъждате и пикаенето на публични места? а колко пъти вечер след препиване примерно сте опикавали дърветата в градската градина?

 

нещо ме изнервихте с тази лицемерно осъдителна позиция.

 

мен, ако питате: дай Боже, повече такива момичета, та и за нас да има.......

 

А защо реши, че са ме отрязали? Само когато аз не съм доволен ли мога да изразя негативно мнение за една такава постъпка? Аз не карам скъпа кола, но не казвам, че скъпите коли са грозни. Тук историята с лисицата и гроздето не е активна. Такива момичета, който са търсели по този начин вниманието са израствали пред мен и лично съм се опитвал да им помогна, за да не стигат до там. Ти като си бил пубертет мастурбирал ли си в училище пред камерата на съученици, а след това да се радваш на мненията на околните като видят твоята "похвална" постъпка?

 

Колкото до пикаенето на публични места - аз не съм се вдигнал против него, но и не го толерирам пред погледа на поне 10 човека посред бял ден. За всичко трябва да си има мярка. Урината няма да навреди на дървото, нито на хората които минават покрай него. Няма да ме обсъждат през цялото ми детство, а и не търся вниманието и похвалата на околните като постъпвам така.

"Дай Боже, повече момичета, та и за нас да има...." - Аз лично такива момичета не искам. Такива момичета не те поставят на добра позиция пред познатите ти. Като се разбере, че си бил с такова момиче, а то ще се разбере, защото тя все пак ще се похвали (нали това си е идеята все пак, постигане на публичност и "слава"), няма да се говори добре и за теб, че си стигнал до ниво да бъдеш с такава с която може да бъде всеки от 12 до 62 годишна възраст в радиус от 10 километра.

 

Аз не съм против леките жени, а съм против жени които търсят в натискане и секс с всеки, издигане в кварталната йерархия. Такива са като 10 годишните пушачи, които пушат не за да им е хубаво, а за да си кажат приятелите им "ей тоя къв е гъзар, сигурно е много отворен, я да го слушаме какво говори и ние също ще станем гъзари". Този начин на изява са новите "цигари". Не мисля, че има нужда да обяснявам. Всеки от нас е минал по този път и е имал редица възможности пред себе си.

Link to comment
Share on other sites

Еее, таман го свалих и викам сега ще има качествени свирки, пък то...лапна го 2 пъти х 2 секунди. На зле отиват работите, кой я е излъгал това момиче че свирката е просто лапане на пишката. Е това се получава като има некадърни е*ачи.

Иначе евала, и аз да имах такива съученички едно време, всеки ден щях да ходя с кеф на училище. Едно време само секс в кенефите имаше, сега свирки за пред камерата...еволюция ЕВОЛЮЦИЯ! B)

Link to comment
Share on other sites

Нищо ново, нищо интерсно. Било е и ще бъде. Желанието за себеизява го разбирам, но тази публичност... Някои хора ходят по купони и си губят времето в снимки, явно за да показват после, незнам. Та същата работа.

 

Курвенско било, незнам к'во било. За мен е тъпо, нищо повече. Да знаете само колко красиви момичета има, дето са правили неща далеч "по-долни" от това...и то не за пари и хубави коли, а просто така.

 

Show must go on, който както го кефи.

Link to comment
Share on other sites

Е явно доста от вас не са разбрали че "красивите" момичета въобще не са по-добри в някои отношения, спрямо "нормалните", даже напълно обратното. Това че едно момиче е "красиво", означава ли че е по-голяма мръсница освен на външен вид от някоя друга? Не разбира се. И да не забравяме че има 2 вида жени: красиви и тъпи, грозни и умни (пекани), има и изключения грозни и тъпи. Това е положението!

Link to comment
Share on other sites

И да не забравяме че има 2 вида жени: красиви и тъпи, грозни и умни (пекани), има и изключения грозни и тъпи. Това е положението!

?!??!?!??!

Мм...не е така.

Значи теорията е:

->На тези,които са се родили красиви не им се налага да са умни,защото с добър външен вид могат да постигнат каквото си искат...

->Грозните един вид като си нямат физически достойства и по цял ден се крият зад учебниците и книгите,и като порастнат стават умни,защото вместо да излизат с приятели само са учили...

Това са абсолютни глупости!!!

Не може да се разделят на такива категории ,грррр.

Не може външният ти вид да определя интелекта-"красиви и тъпи" си е въпрос на индивидуален избор.Сами са си избрали да не се развиват на интелектуално ниво.Обаче това не означава,че всички хубави жени са като тях.

Виж,ако ти не си срещал красиви и същевременно умни жени...какво да кажа-съжалявам,но те съществуват.И изобщо не са малко,зависи къде ги търсиш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...