Jump to content
BulForum.com

The Fast and the Furious: Tokyo Drift


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
току що го изгледах супер тъпня 2-ката си е най-здрава

Къде ги гледа?Смисъл на локала или на кино?Ако си го гледал на локала кажи как е качеството :)

Link to comment
Share on other sites

Къде ги гледа?Смисъл на локала или на кино?Ако си го гледал на локала кажи как е качеството :)

Качеството смуче хард, 5 минути изгледах и се отказах,пък лично за мен The Fast and The Furious си е истината нито 2-ката нито Tokyo Drift са по-добри.

Link to comment
Share on other sites

нещо се разколебавам да хода да го гледам на кино.май не си заслужава

Защо заради коментарите ли ? Аз пък не гледам тях.Гледам филма ако ми хареса, хареса ;)

 

Мисля да го гледам тая вечер ;) ще си кажа и мнението после.

 

+ това щом и Вин е там ще е Яко :D

 

Ся го гледах!Филма си е хубав.Разбирам за кво не им харесва на другите.Защото няма яко газ и тва е, а е дрифт....

 

На мене лично ми хареса филма!

Link to comment
Share on other sites

Низнам кой кво си мисли .... Но филма наистина е на ниво ........ Много е як простооооо ...... Цялата поредица е супер , но точно тази е мн мн мн добра .... Просто гледах го от локала качеството не е цвете за мирисане , но става .... чакам да излезе на кино и там да го гледам вупреки , че вече го гледах .... заслужава си :punk

Link to comment
Share on other sites

Ami hora izleze i TELESINC format na filma.Drapnete si go ot tyk CAKNI MA.Az li4no smqtam da si go svalq sq filma i da go izgledam :)

Тук качеството е на светлинни години от предишната версия :) Филмчето не е лошо , но всичко се върти около колите и няма кой знае каква нова посока в развитието на филма в сравнение с предишните .

Mustang + двигател Nissan = hooray7uc.gif !

Link to comment
Share on other sites

Излъгах се да гледам филма,въпреки че още трейлърът ми говореше,че ще става въпрос за безсмислен филм.Някакъв младеж за отрицателно време става профи дрифтър,хахаха.Нито бяха показани както трябва дрифтове,нито нищо.След тази трета част,първите две направо ми се издигнаха в очите

Link to comment
Share on other sites

Мен пък много ме изкефи филмчето,защото съм фен на дрифта! :devil

Музиката във филма кърти,няма какво да говорим! :)

Актьорския състав също! :)

Сценария можеше да е малко по-разгънат...имам в предвид главния герой да не се издигне толкова бързо в йерархията,а да среща тук-таме трудности при състезанията с другите членове от Якуза!Като ги видях каква мощна банда са и си помислих : "Е,бати...ся кви мощни дрифтове ще има,яко,яко..."

А то кво се оказа...като се замислим общо главните дрифтове са 3 или 4!Кофти...можеха да се поне двойно повече...и...тва е може би най-голямото разочарование,ама като цяло филмът мачка! :)

Ще го гледам още поне 10 пъти! :)

Link to comment
Share on other sites

Филма не е за изхвърляне, но както се очакваше само хора с по-голямо въображение биха повярвали на сцените с колите. А иначе работата с двигателя на Нисан, изваден от Мицубишито и сложен на Мустанга ми се стори адски тъпа. Не можаха ли да му измислят един V8.

Субтитрите незнам кой бездарник ги е писал, ама 1/3 ги няма и още 1/3 са грешни.

А междо другото някой знае ли какво е возилото на Вин Дизел?

 

edit: Забравих да спомена, че пърото състезание ми хареса най-много. Където караше американската класика.

Link to comment
Share on other sites

И аз се питах за звяра на Вин,ама...

Ако не се лъжа ... май е Мустанг , защото онзи пич каза "american muscle" :)

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа ... май е Мустанг , защото онзи пич каза "american muscle" :)

Дам май мустанг ще е защотот найстина го каза Вин това ....

ФИлма много ме разцепи макар че се усещаше къде има ефекти и къде няма но става за гледане

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха. Да не си мислите, че само на Мустанга се вика american muscle.

Намерих я. Колата е Plymouth от 1970, а модела е или GTX, или Road Runner. Да ви кажа и двете ми изглеждат еднакви. Ама напълно еднакви. Само на някои от снимките на GTX, които намерих на решетката има надпис GTX.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха. Да не си мислите, че само на Мустанга се вика american muscle.

Намерих я. Колата е Plymouth от 1970, а модела е или GTX, или Road Runner. Да ви кажа и двете ми изглеждат еднакви. Ама напълно еднакви. Само на някои от снимките на GTX, които намерих на решетката има надпис GTX.

Аз не виждам някой да е написал , че само Мустанга е Американски мускул . Аз си правя асоцияция с него като най-известна марка , сега дали е вярно или не е друг въпрос ...

Link to comment
Share on other sites

Ааа има разлика в Плимута и Мустанга....като купе сега не се сещам визуално но в обема на двигателя купатурата и конете има разлика :)

 

А иначе филма отстъпва малко от втората част но има ценности :)

Link to comment
Share on other sites

mnogo qko oba4e nqma6e 1 scena prez denq s mnogo koli , da moga da ogledam detailno :D

i tva s policiqta deto oniq kaza 4e kato ne mogat da vdignat pove4e ot 180 ne te gonqt ,

mi te jalturite imat super qko tuninguvani policii :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

ся да ви кажа че една песен липсва!!! така че ако някой я иска да са обади :P

Качи я някъде за да може всички да я чуем :)

Link to comment
Share on other sites

днеска гледах филмчето-хареса ми много.който се кефи от предишните части и тази ще му хареса-яки коли и жени и газ до дупка

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...