Jump to content
BulForum.com

The Fast and the Furious: Tokyo Drift


Recommended Posts

Браво,браво...това се иска! :D

Иначе...относно коя кола какво може наистина е излишно в тази тема...извинявам се за което,тъй като и аз имам принос за "евентуалния" спор! :(

Та,ако някой иска да поспорим...да праснем една тема ,да гледаме да не се псуваме вътре и да не спамим!И...тва е! :)

Аз много обичам да споря и понякога обичам,когато някои хора излезнат по-прави от мен,обаче само ако го докажат... :P

А относно саундтрака ... ами манияшки е! :music

Аз в последните 5-6 дена само песните от OST-то слушам! :)

Още веднъж БРАВО!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
Всъщност дрифтът точно не е газ до дупка

 

Всъщност господа дрифтъри на излизане от завоя единственото нещо което ще ви остави на пътя е газта до дупка на предавката на която колата има най-голяма мощност. Това не го казвам аз, а е изказване на Маркус Грьонхолм, човека е обяснил подробно как става далаверата със схема със всичко показа го и на живо в колата , който предполагам знае по-добре що е то дрифт и има ли то почва в профи рали шампионата. Всъщност, израза газ до дупка не значи че трябва да пробиеш ламарините от натискане на газта, естествено е че има някъв контрол и т.н., ама така е като спори човек с разбирачи. Американските мускули може да са голяма работа като коли, но това не значи че трябва всеки филм от поредицата да ги гледам как бият всичко японско наред само щото са някви мускулести. Коли от 67-ма да бият коли от 2000+.... айде моля ви се. То бива фантазии бива ама вече заслепени от фенщина ще почнат да бият и коли от F1. Аз даже та очаквам в следващата серия. Батко Вин Дизела да участва в F1 състезание с един американски мускул и да им чупи трътките на всички. Но както и да е, тва беше само отговор на по-предни мнения. Давайте по темата и туй то. Филма за мене поне си изпълни предназнчението да ме забавлява час и половина и това е важното. Много по-скъпи и рекламирани филми не можаха да го направят, така че за мене филма си е добре. Саундтрака наистина е убиец. Жените също беха убиец. Колите също.

Link to comment
Share on other sites

Позволи ми да спомена,че живо се интересувам от спорта наречен дрифт и съм изчел доста на тази тематика,както и съм погледал някой друг филм/документален/...демек имам прилична представа как стават работите.Но ти смело се изказа "газ до дупка"-не мога да гадая какво си искал да кажеш;).Освен това във WRC е малко по различна целта,за разлика от дрифт състезанията.Но навлизаме в жесток оффтопик и дълъг спор,който няма място тук.Иначе и на мен не ми хареса това намесване на американски коли и по-точно начинът,по който го направиха-пльос един двигател и американската кошница стана годна за дрифт.

Link to comment
Share on other sites

Американските мускули може да са голяма работа като коли, но това не значи че трябва всеки филм от поредицата да ги гледам как бият всичко японско наред само щото са някви мускулести. Коли от 67-ма да бият коли от 2000+.... айде моля ви се.

Заще не.. Какво значение има дали ще е на 35 години или ще е туко що излезнала от завода. Хубавата кола си остава хубава. Ся т'ва че, тебе те дразни да гледаш как твоите любимци падат е отделен въпрос.

Иначе и на мен не ми хареса това намесване на американски коли и по-точно начинът,по който го направиха-пльос един двигател и американската кошница стана годна за дрифт.

Няма как да няма намеса, все пак говорим за американски филм. После т'ва с двигателя аз го намирам за пълна гавра. А и защо да не става за дрифт. Всичко се прави. Те и японските коли не стават за дрифт докато не се "направят".

Link to comment
Share on other sites

Заще не.. Какво значение има дали ще е на 35 години или ще е туко що излезнала от завода. Хубавата кола си остава хубава. Ся т'ва че, тебе те дразни да гледаш как твоите любимци падат е отделен въпрос.

 

В дълбока грешка си кои са ми любимците. Не говорим за любимци, а за реализъм. Верно че в един филм реализма няма много много място, но пък това си беше смешна работа с тоя двигател. А и не само това. Накрая видите ли момъка би всичко само щото е с американска кола. Дразни ме прозрачната пропаганда на тъпите американци. И ако се интересуваш от коли, би трябвало да знаеш каква е разликата при колите отпреди 35 години и тези от миналата година да речем. Никой не е казал, че тази от 67-ма е лоша, но да бие Вайпър който е модел 2005г е малко изхвърляне. И да, много добре знам че и вайпъра е американски. Американците също правят хубави коли. Друга бира е, че тоя вайпър през ония дупки ако мине реално няма да остане какво да се даде на белканто ама карай ся, и тя американска и тя е яка. Това ме дразни, а не че са лоши старите или пък новите американски коли. Много са си хубави даже ама не са за нас това е лошото :)

velvet_underground, не ти оспорвам това че си напред с материала и т.н. Евала че се интересуваш. Разбира се, че е различна целта при WRC-то, но и в дрифт състезание мисля пак ще се наложи доста да понастъпиш в завоите. И аз съм поизгледал бая филмчета и като гледам така никой не я гали газта с перце. Не знам, аз лично не съм се интересувал колкото тебе, но не виждам начин без доста газ да я вкараш в пътя колата. Но това ще го пишем другаде не му е тука мястото :)

Link to comment
Share on other sites

...Никой не е казал, че тази от 67-ма е лоша, но да бие Вайпър който е модел 2005г е малко изхвърляне...

Пак казвам: Защо не. А и нали знаеш, че във филма "нашия" човек е голяма работа щот става въпрос за шофиране ;) . Все пак виж тези клипчета: 1 2 3.

Link to comment
Share on other sites

Тоя вайпър щот и той точно за дрифт става :P Тая кошара е толкова нестабилна, че мах на 5-я завой и си се изсипал :bgrin: А оная консерва другата само кат я видях и пробуди бурен смях :woot Как може тая антика нещо да я покажат в дрифт !?! То тва квито и настройки да му се правят сигурен съм, че просто самата му форма не излъчва тази пластичност, която му е нужна и с тоя висок център на тежест

направо ужас и много ми се спи вече :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Пак казвам: Защо не. А и нали знаеш, че във филма "нашия" човек е голяма работа щот става въпрос за шофиране ;) . Все пак виж тези клипчета: 1 2 3.

 

Клипчетата две съм ги гледал, но те не доказват нищо. То и Трабанта е супер за ускорение. Не искам да си представям варианта някоя от тези коли да се опита да завие. То ламарина с ламарина няма да остане здрава :) Абе като цяло филм е. Всичко е възможно в него ;)

Link to comment
Share on other sites

А саунтраците някой да знае каде ги има ? Търся този с китарата , която придрънква на всеки по важен момент ? Някои да знае как се казва ?

Link to comment
Share on other sites

А саунтраците някой да знае каде ги има ? Търся този с китарата , която придрънква на всеки по важен момент ? Някои да знае как се казва ?

мисля че някои в ''Търся една песен но незнам как се казва...'' го търсеше но несъм сигурен дали е тои

Link to comment
Share on other sites

А саунтраците някой да знае каде ги има ? Търся този с китарата , която придрънква на всеки по важен момент ? Някои да знае как се казва ?

Би трябвало да е "Brian Tyler Feat. Slash - Mustang Nismo", но все пак ще дам целия лист на соунтраците на филма и линк за сваляне да ги има ;)

 

Comment:
The soundtrack to the third installment of The Fast and the Furious film franchise will be released on Tuesday June 20th, 2006, just four days after the film hits theaters. Like the soundtracks to the previous two The Fast and the Furious flicks, Tokyo Drift features a bevy of street savvy tunes from artists such as DJ Shadow, N.E.R.D., Don Omar, Atari Teenage Riot, and underground upstarts like Evil Nine and Japanese rap crew Teriyaki Boyz (who actually perform the title track).

Track list:

01. Teriyaki Boyz - Tokyo Drift 4:15
02. DJ Shadow Feat. Mos Def - Six 3:53
03. 5.6.7.8's - The Barracuda 2:28
04. Evil Nine - Restless 4:56
05. Far * East Movement - Round 3:21
06. N.E.R.D. - She Wants To Move 3:35
07. Teriyaki Boyz - Cho Large 5:15
08. Dragon Ash - Resound 4:09
09. Atari Teenage Riot - Speed 2:50
10. Don Omar Feat. Tego Calderon - 5:07
11. Don Omar - Conteo 3:18
12. Brian Tyler Feat. Slash - 2:24

 

Би тряяло да са тва...

Link to comment
Share on other sites

[...]

Аз даже та очаквам в следващата серия. Батко Вин Дизела да участва в F1 състезание с един американски мускул и да им чупи трътките на всички...

:laughing: :laughing: :laughing: - super za sum i az! pisna mi ot american muscle skoro i do lunata shte gi pravqt da letqt tezi tupi amercanci

new22ty.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм може да се опише с една дума и тя е-shit!

Ако дам на баба ми една камера, няколко коли и малко време ще направи филм с два пъти по-як сюжет и история... :D

Жалко за загубеното време...можех да правя толкова по-смислени неща от гледането на тоя филм...например да си бъркам в носа... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм може да се опише с една дума и тя е-shit!

Ако дам на баба ми една камера, няколко коли и малко време ще направи филм с два пъти по-як сюжет и история... :D

Жалко за загубеното време...можех да правя толкова по-смислени неща от гледането на тоя филм...например да си бъркам в носа... :lol:

:blink: :blink: :blink: и на тва му викаш смислено да си бъркаш в носа ОМФГ

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм може да се опише с една дума и тя е-shit!

Ако дам на баба ми една камера, няколко коли и малко време ще направи филм с два пъти по-як сюжет и история... :D

Жалко за загубеното време...можех да правя толкова по-смислени неща от гледането на тоя филм...например да си бъркам в носа... :lol:

ми ти би трябвало да се досетиш кво можеш да очакваш от филма-сюжет и история в такива филми просто не се търсят щото няма да ги намериш.филма си е яки коли и мадами,смисъл-йок,забавление и разпускане-много :punk

Link to comment
Share on other sites

филма си е супер як...

 

не може да си фен на хорърите и да седнеш да гледаш романс и да останеш доволен...примерно

Link to comment
Share on other sites

Е да ама пък и не може да направиш филм в който да няма нищо смислено! Освен някви коли и "мадами", защото трудно можеш да кажеш на онея от филма мадами! Повечето са :sick

Link to comment
Share on other sites

Филми като тоя не се гледат заради сюжета, а заради атмосферата фъв филма.

Гледал съм го 2 пъти въф формат TELESYNC XviD и снощи го гледах в лятното кино за 3-ти път...

Link to comment
Share on other sites

Абе само ли на мен ми направи впечатление че нашия човек на първата дръпка сменяше автоматични скорости като ръчни.....смешна работа ама важното е да държи там големия лост и да млати напред назад.....

Link to comment
Share on other sites

Тази част е по добре според мен от 2-рата . Там имаше много невъзможни работи ... :thumbs-up: Първата и третата според мен са най - добри . Аве интересен е филма ако си Дрифт маниак ... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Филмчето не е кои знае кво от към замисъл ама има готини дръпнати путки и мн яки резачки. И някой от песните към филма с мн злобни тея двете на Дон Омар и на Тeriyaki Вoyz (мн як японски рап :P ) Иначе всичко друго е боза :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...