Jump to content
BulForum.com

The Fast and the Furious: Tokyo Drift


Recommended Posts

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

Donwload

 

5937.jpg

 

Очаквам мнения за филма :) който вече е факт :punk :punk :punk

 

Comment:
The soundtrack to the third installment of The Fast and the Furious film franchise will be released on Tuesday June 20th, 2006, just four days after the film hits theaters. Like the soundtracks to the previous two The Fast and the Furious flicks, Tokyo Drift features a bevy of street savvy tunes from artists such as DJ Shadow, N.E.R.D., Don Omar, Atari Teenage Riot, and underground upstarts like Evil Nine and Japanese rap crew Teriyaki Boyz (who actually perform the title track).

Track list:

01. Teriyaki Boyz - Tokyo Drift 4:15
02. DJ Shadow Feat. Mos Def - Six 3:53
03. 5.6.7.8's - The Barracuda 2:28
04. Evil Nine - Restless 4:56
05. Far * East Movement - Round 3:21
06. N.E.R.D. - She Wants To Move 3:35
07. Teriyaki Boyz - Cho Large 5:15
08. Dragon Ash - Resound 4:09
09. Atari Teenage Riot - Speed 2:50
10. Don Omar Feat. Tego Calderon - 5:07
11. Don Omar - Conteo 3:18
12. Brian Tyler Feat. Slash - 2:24

 

OST...

 

Cast:

Lucas Black .... Sean Boswell

Damien Marzette .... High School Security Guard

Trula M. Marcus .... American Math Teacher

Zachery Ty Bryan .... Clay

Brandon Brendel .... Clay's Buddy #1

Daniel Booko .... Clay's Buddy #2

Chris Astoyan .... Racer Hunk

David V. Thomas .... Clay's Buddy #3

Amber Stevens .... Cheerleader #1

Ashika Gogna .... Cheerleader #2

Christian Salazar .... Chubby Hispanic Kid

Danny Ray McDonald II .... Auto Shop Bully #3

Nikki Griffin .... Cindy (Clay’s Girlfriend)

Vincent Laresca .... Case Worker

Joey Crumpton .... Police Officer

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Този филм ще е много як. Поне аз така мисля, но някъде четох че филма ще е поверен на неопитен режисьор. Не знам дали е вярно и ако е така тази идея не ми се нрави много.

Link to comment
Share on other sites

Режисьорите и сценаристите и на трите части са различни. Специално тези в третата част нямат много опит зад гърба си. Да видим какво ще направят. Стискам палци да не се изложат.

Link to comment
Share on other sites

Стискам палци да не се изложат.

И аз съм така!Тукмо и те ще беснат с този филм,ако стане добър,ако не ще стане кофти за тях!А до колкото актьорите...Много съм разочарован още от 2-рата час дето не играе Вин в нея ама както и да е!А тука в третата не виждам много даже мисля че не видях име което да го има в 1-вата или 2-рата част!Пак казвам дано да бъркам ама,ако не бъркам доста кофти!

Link to comment
Share on other sites

Това ще бъде голям провал :( Няма Paul Walker?!!?!?!? :cry Tyrese ? :huh: А толкова обичам първите две части...Няма да има на кой да се наслаждавам :wub: А и като видя каст-а и ми става лошо :wacko: Както и да е,дано се лъжа! :)

Link to comment
Share on other sites

Няма ли някакъв Трейлър да видя какво ще преставлява продължението. Лично за мен втората част не беше яка.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам от снимките и историята, филма няма да е лош. Ще го чакам с нетърпение.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дата на излизане ;)

 

Edit:Видях 16 юни

Да 16 юни е официялната премиера.

Link to comment
Share on other sites

Да ама то и качеството няма да е добро!Такаче съм на премиерата в БГ :) В колко и да е чеса!И дано да не остане разочаравон от филма!Както казах най ма е яд че не играят Пол и Вин...За тва много ме е яд!Ама както и да Е!Иначе за мене 1-вата част си е класика!2-рата не толкова много!

Link to comment
Share on other sites

Да ама то и качеството няма да е добро!Такаче съм на премиерата в БГ :) В колко и да е чеса!И дано да не остане разочаравон от филма!Както казах най ма е яд че не играят Пол и Вин...За тва много ме е яд!Ама както и да Е!Иначе за мене 1-вата част си е класика!2-рата не толкова много!

И на мен първия ми харесва повече, но не можеш да отречеш, че и втория не е лош.

Link to comment
Share on other sites

И на мен първия ми харесва повече, но не можеш да отречеш, че и втория не е лош.

Не отричам!Ама за мен 1-вия повече ми хареса!2-рия не чак толкова и най-важното в 2-рия намеше Вин :)))

Link to comment
Share on other sites

Не отричам!Ама за мен 1-вия повече ми хареса!2-рия не чак толкова и най-важното в 2-рия намеше Вин :)))

Дизелчо където и да се появи внася повече екшън в екшъна.Самия му вид е някаф злобен.Точно поради тая причина единицата повече ми ареса :D

Link to comment
Share on other sites

И аз на това се надявам. Дано само не си останем само с надеждите.

Link to comment
Share on other sites

awe pol walker mai 6te igrae we na snimkite ot filma go ima we basi trqbva da igrae !!!!

 

Каде го видя?!Щот аз не го видях!?Да ходя на Очи,нос,гърло!?Нито го виждам в списъка на актьорите!

Link to comment
Share on other sites

Остава ни надеждата. Може пък все пак филма да се окаже интересен, но за да разберем ще трябва да изчакаме.

Link to comment
Share on other sites

Само да не ми се окажат повечето някви японци и китайци!Иска ми се да има и 4-та част с истинските актьори на филма!Който бяха в 1-вата и 2-рата част.Може би и някой третата като завършек на филма!Ама кой знае може това да е последната част от тази поредица пък може и да не е!Надявам се да не е :)И да излизат по бързо другите не да се чака толкова време :)

Link to comment
Share on other sites

Само да не ми се окажат повечето някви японци и китайци!Иска ми се да има и 4-та част с истинските актьори на филма!Който бяха в 1-вата и 2-рата част.Може би и някой третата като завършек на филма!Ама кой знае може това да е последната част от тази поредица пък може и да не е!Надявам се да не е :)И да излизат по бързо другите не да се чака толкова време :)

До колкото погледнах каста. Поне на мен имената не ми говореха за японци и китайци, но ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...