Jump to content
BulForum.com

The Fast and the Furious: Tokyo Drift


Recommended Posts

КОфтито е че ще почакаме доста докат излезне!Е дано да си струва чакането!

А иначе кат слушам акт а фоол и ми идва да зема нащо БМВ и да му запаля гумите: )!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Аз си мисля че ще си струва чакането.

 

P.S. Пишете и дайте линк ако излезе трейлър.

Link to comment
Share on other sites

Каде го видя?!Щот аз не го видях!?Да ходя на Очи,нос,гърло!?Нито го виждам в списъка на актьорите!

 

 

 

na edna ot snimkite go ima6e we basi !!!!

 

EDIT: sega poglednah izvineti ma ama ne sam vidql qvno pi4a mi e zaprili4al na pol naistina ima prilika !

Link to comment
Share on other sites

na edna ot snimkite go ima6e we basi !!!!

 

EDIT: sega poglednah izvineti ma ama ne sam vidql qvno pi4a mi e zaprili4al na pol naistina ima prilika !

Той ще му е двойник!Ще играе неговата роля!Ама пак няма да е същото!Без Пол и Вин :)Иначе Вчера гледах пак 1-вата част!КлаСика!!! :love :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Ако има начин да го свалите и да го упнете и да го сваля че не ми се инсвалира т'ва дето ми иска даже не видях и к'во е; )

Link to comment
Share on other sites

iska ActiveX control ili ne6to ot sorta i Quick time player ama az i az se otkazah 4e izob6to ne mi se zanimava s bugaviq QUICK time

Link to comment
Share on other sites

На мен този трейлър ми говори само добро за филма. Ще е станал як

Link to comment
Share on other sites

Мислех че филма ще е поредната американска боза и че дори и този хубав филм ще го развалят но започвам да гледам по друг начин.Имаше един филм за тези улични надпревари в Япония и тия жълтури имат най-малко 2 коли една за ежедневието и една за улицата минимуйма беше 450 конски сили и яко се надпреварваха може да го гледате определено ще липсват актиорите от 1 и 2 част на мен най ми липсва Вин Диезел много добре играй в първата част

Link to comment
Share on other sites

Вин Диезел много добре играй в първата част

Малко пресилваш нещата :) Пък ако според теб добра актьорска игра значи да говориш дрезгаво и да вървиш наперено, показвайки мускулестото си тяло, то да - определено Винчо е от най-добрите!

 

Колкото до филма - нито първата, нито втората част можеха да се похвалят с нещо повече от лъскави коли, нахакани пичове и мадами с лошо държание, та защо да очакваме нещо повече от третата?

Link to comment
Share on other sites

ne znaeh 4e sled 2rata 4ast ima fenofe filma 6toto prosto be6e edno ek6un4e qvno vin diesel e prail golqma 4ast ot filma po-atraktiven a i 1vata 4ast si be6e novatorska i ne be6e prosto ek6un4e abe fen sum na 1vata 4ast gledal sum e sig 13/14 puti 2rata e boza g/d za sujalenie toq 6te go vidim kat doi :)

Link to comment
Share on other sites

Заглавието не ми харесва. АЗ си мисля че ще има повече японски коли а това никак не ми харесва. Ето защо повече се кефих на ВТОРАТА ЧАСТ НА ФИЛМА щото "япончетата" бяха редуцирани. Дано и в тази част да е така. :rolleyes: Иначе очаквам филм като първите два.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ми филма може да як , ама лично мене ще ме дразнат многото пичове с дръпнати очи.... :angry: Не ме радват!Иначе филмчето може би ше е мн яко :laughing:

 

Последния слух който чух е че актьорския състав ще е нов. Ще видм какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Айде бе.Филмеца излезе и никой нищо не пише.Аз лично няма да го чакам на кино щото в нащи бардаци сигурно ша го пуснат след една година,но поне ще изчакам по-добро качество.Иначе ето от каде да го драпнете ама още е CAM формат Цъкни Мъ

Link to comment
Share on other sites

По кината излезна ли ? :wacko:

Не.Сигурно в Арената в София ша излезе в близките няколко седмици,а в Фламинго-то кой знае кога :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Май и Вин Дийзел ще участва :D

Ми нямаше го в каста,който беше показан на официалния сайт,и в трейлъра го нямаше-освен да са появява като Ghost Rider :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Само, ако излезне на кино до края на месеца ще го гледам. Иначе ще го гледам на компа, като излезе с добро качество. Наистина ще си заслужава за кино, но няма да ми стигне търпението.

Link to comment
Share on other sites

Май и Вин Дийзел ще участва :D

Да участва, но в много малко сцени ;)

Аз филма на бързо го прегледах :bgrin: и не е както миналите серии така добър, но пак става ако няма кво да се прави :blink:

 

Лична оценка: 5/10

Като цяло ме разочарова.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...