Jump to content
BulForum.com

Най - безинтересен отбор


BoFFo

Най безинтересен отбор  

138 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

awe aide we milan biha 3:0 i vednaga igraq hubav futbol ako iskat mogat da igraqt neveroqten futbol no naposleduk ne go pravqt

za real te ne igraqt grozen futbol

juve oba4e igraqt

bayern zavisi ot situaciqta vupreki 4e mi e lubimiq otbor ne moga da kaja 4e igrae vinagi krasivo no celta opravdava sredstavata

liverpool te si znaqt kvo igraqt :)

inter o4kavam pove4e osobeno s izpulniteli kato solari i figo ot tozi sezon no ne znam za6to ne se polu4ava

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
Мне, всъщност най-добрия футбол се играе от Роналдиньо и Ето'о :) Когато те липсват, Барселона играе грозно, като болшинството отбори, а и неуспешно. Кофти е, когато един гранд зависи толкова от двама играчи :(

без рони сме играли доста мачове и сме печелили, но сега не мога да се сетя кой сезон беше това. беше се контузил лошо и бая време го нямаше, така че тези 2 загуби мога да ги отдам на кофти късмет или може би на добра игра на противника. все пак не знам защо, но атлетико с рони и без рони си ни бият, а валенсия са прекия конкурент за титлата. като вземеш предвид и фактора гостуване не виждам какво срамно има да паднем. да не говорим, че не играхме чак толкова зле срещу валенсия и само заради глупавата грешка на вратаря ни паднахме :pirate

Link to comment
Share on other sites

awe aide we milan biha 3:0 i vednaga igraq hubav futbol ako iskat mogat da igraqt neveroqten futbol no naposleduk ne go pravqt

 

http://www.soccerway.com//national/italy/first

 

Головата разлика, приятелю. Най-много голове в първенството.

 

@Leper_Messiah - Милан играха два мача със Сампдория тоя сезон и в двата играха за победа, затова и не биха нито единия :P Но факт е, че мачовете бяха по-интересни от катеначото на Ювентус снощи след 1:0. По-скоро не катеначо, равностоен мач беше, но Ювентус не се и опитваха да вкарат втори, стига им победата. "Феновете да лапат" дето се вика ;)

Link to comment
Share on other sites

OK, veseo,ама футболът не е само яростни атаки от първата до последната минута,нали?Милан като имат 63 вкарани гола и какво - да не би да вземат някой трофей този сезон?Истината за печелившия футбол е в практикуването на прагматичен такъв-справка Ювентус ;)

Link to comment
Share on other sites

OK, veseo,ама футболът не е само яростни атаки от първата до последната минута,нали?Милан като имат 63 вкарани гола и какво - да не би да вземат някой трофей този сезон?Истината за печелившия футбол е в практикуването на прагматичен такъв-справка Ювентус ;)

 

Виж в коя тема пишеш :) Говориш истини, вярно е че скучния футбол е по-успешен (за съжаление), но ... тук обсъждаме кой отбор играе грозно. А Ювентус го прави. И не се знае дали няма да вземат трофей :) Елиминираме ли Байерн, а с тоя добър резултат на техен терен сме доста улеснени, почти няма кой да ни спре - единствено Челси и Барса, а един от тях ще отпадне 100% :P

Link to comment
Share on other sites

Преди малко имах възможността да гледам репортажа от мача на Милан с Емполи и останах доста приятно изненадан от показаното,защото определено играха атакуващ футбол и въпреки всичко пак за малко да не бием,след като се има впредвид в коя минута падна първия гол.Но пък Милан правеха доста красиви комбинации в близост до наказателното поле и все пак удариха 2 греди,които бяха вследствие на 2 опасни положения.Това беше малко извън темата,но исках да го спомена,защото определено имаше красиви моменти в този мач.А иначе Барса си има не само Роналдиньо,доста добри играчи събраха,но мисля,че като всички испански отбори въобще не мисли за защитата,като изключим само един такъв-Валенсия,защото те определено играят нетипичен испански футбол,поне по мое мнение. :)

Link to comment
Share on other sites

Придържан се напълно към мнението за челси....Както и за френския клубен футбол - не знам предубеден ли съм или наистина си има причина,но според мен във френското първенство се играе отвратително скучен футбол :sick

Link to comment
Share on other sites

....Както и за френския клубен футбол - не знам предубеден ли съм или наистина си има причина,но според мен във френското първенство се играе отвратително скучен футбол :sick

Според мен не си гледал достатъчно. То не че аз съм гледал кой знае колко, но до сега не съм попадал на скучен мач, а редовния им представител в шампионската лига Олимпик Лион винаги прави приятни за гледане мачове.

Link to comment
Share on other sites

Според мен не си гледал достатъчно. То не че аз съм гледал кой знае колко, но до сега не съм попадал на скучен мач, а редовния им представител в шампионската лига Олимпик Лион винаги прави приятни за гледане мачове.

Ами не знам - опитвал съм се да гледам отделни френски мачове,дори и такива на които съм залагал обаче пак не се получава - за мен този футбол е много досаден.

Link to comment
Share on other sites

Гласувам за Челси със 2 ръце! Откакто Мауриньо е треньор играят най-грозния футбол на света.

 

Но резултатен и успешен :) Не е толкова ефектен, колкото играта на Роналдиньо, признавам, но не е чак грозен. Ако трябва да изброя отбор с грозна игра, то това определено ще е Ливърпул. Скучна игра и далеч не резултатна. Неслучайно има само 7 отбора с по-малко вкарани голове, а все пак Пуул са на 3 място :blink:

Link to comment
Share on other sites

Придържан се напълно към мнението за челси....Както и за френския клубен футбол - не знам предубеден ли съм или наистина си има причина,но според мен във френското първенство се играе отвратително скучен футбол :sick

що бе?във франция играят много национали на кот дивоар и сенегал а те определено внасят колорит в мачовете.според мен във френското първенство се играе доста бърз и техничен футбол като изключвам псж-то щото те тая година коронния им номер е 0-0...е не може да се сравнява с испания например но като цяло ми харесва

Link to comment
Share on other sites

http://www.soccerway.com//national/italy/first

 

Головата разлика, приятелю. Най-много голове в първенството.

 

@Leper_Messiah - Милан играха два мача със Сампдория тоя сезон и в двата играха за победа, затова и не биха нито единия :P Но факт е, че мачовете бяха по-интересни от катеначото на Ювентус снощи след 1:0. По-скоро не катеначо, равностоен мач беше, но Ювентус не се и опитваха да вкарат втори, стига им победата. "Феновете да лапат" дето се вика ;)

 

Виж какво, не може винаги да се играе за феновете. Много добре знаеш на толкова високо ниво за какви залози става въпрос. За къв им е да правят невероятно красиви...загуби? Не е ли по-добре да направят грозна победа и да станат шампиони? Естествено феновете не са доволни като гледат жалки мачове, ама ще се кефят като луди след 3 месеца когато Дел Пиеро вдигне купата, нали? Еми всеки преценява. Тва не е Аякс от едно време...да могат и да играят красиво и да бият. Футбола в момента е такъв и нищо не може да се направи

Link to comment
Share on other sites

Френския фубол според мен не е скучен там съм гледал доста интересни мачове. Подкрепям мнението ви и за Ливърпул, преди играеха доста добре, но в последната година направиха огромна крачка назад... жалко за тях

Link to comment
Share on other sites

а милан като ги гледах срещу байерн нз как не ви е срам да казвате, че играят изобщо футбол :blink:

ами да не ме е срам изобщо и казвам, че Милан играят футбол и то красив футбол :woot

Link to comment
Share on other sites

ами да не ме е срам изобщо и казвам, че Милан играят футбол и то красив футбол :woot

 

Е, да, то за теб сигурно и Ботев играят красив футбол...и то най-красивия :D Познах ли?

Link to comment
Share on other sites

И Ботев са играли най-красивия и резултатен футбол в България, но преди 20 години :cry . Но ако си гледал вчерашния мач не може да не ти е харесала играта на Милан

Link to comment
Share on other sites

И Ботев са играли най-красивия и резултатен футбол в България, но преди 20 години :cry . Но ако си гледал вчерашния мач не може да не ти е харесала играта на Милан

 

Срещу колчета на тренировка и аз мога да играя красиво. Фен съм на Байерн, но си признавам, че толкова жалки не съм ги виждал през живота си както във вчерашния мач. Далеч по-различно ще е да играят срещу отбор, който може да им се противопостави, нали така?

Link to comment
Share on other sites

Те и Фенербахче бяха колчета,сега и Байерн колчета,утре току виж били някой още по-голям отбор и за тях ли ще кажете,че са колчета.Еми те и Ботев да играят срещу Байерн ще са колчета нали,ама тогава няма да кажете,че Байерн са колчета.Това не го ли мислите,че отбора играе,колкото му позволява противника в даден мач.

Link to comment
Share on other sites

.Това не го ли мислите,че отбора играе,колкото му позволява противника в даден мач.

 

Ами точно тва казваме и ние де. Милан вкараха 4 гола, щото Байерн толкова играха. Тва не значи, че трябва да ги възвеличаваме. Ще ги видим като се натресат на Барса или Лион

Link to comment
Share on other sites

Ех тая Барса бе еврострашилището ще става сигурно. :D Освен това имат и железни традиции в турнира,цяла титла са завоювали до момента,дано докато Роналдиньо е жив да успеят да вземат още някоя и друга. B)

Link to comment
Share on other sites

Ех тая Барса бе еврострашилището ще става сигурно. :D Освен това имат и железни традиции в турнира,цяла титла са завоювали до момента,дано докато Роналдиньо е жив да успеят да вземат още някоя и друга. B)

 

Добре де, а кажи кой според теб е основния фаворит за титлата? Бенфика ли или Виляреал?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, а кажи кой според теб е основния фаворит за титлата? Бенфика ли или Виляреал?

 

Милан, Барселона и... Лион :) Но далеч не са супер-дупер отбор Барселона, а да не говорим ако отсъства Роналдиньо колко смешно ще става.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...