Jump to content
BulForum.com

Най - безинтересен отбор


BoFFo

Най безинтересен отбор  

138 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Милан, Барселона и... Лион :) Но далеч не са супер-дупер отбор Барселона, а да не говорим ако отсъства Роналдиньо колко смешно ще става.

 

Е, не са супер-дупер, ама и другите не са хипер-дипер, нали?

Освен това Роналдиньо е важен, но е е всичко. Има достатъчно много играчи, които могат да докажат, че Дида е левак. Сред тях са и Ето'о, Меси, Жули, Деко.....няма нужда да продължавам мисля. Барса по нищо не отстъпва на Милан като кадрови потенциал, а и са в по-добра форма...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Напротив,Барса ако отстъпва по нещо на Милан е точно по кадрови потенциал!Барса печели от това че играе нападателно,а това като,че ли е най-силния коз в шампионата на Испания!Не знам как можем да ги сравняваме.Кой нападател от Барса може да е по-добър от Шева или Джила,а?Смешно е да сравняваш оня камерунец с двамата нападатели ставали голмайстори през последните 4-5 години и то не къде да е,а в Италия!!!Не искам да се заяждам,но наистина без Роналдиньо Барса е с класи под Милан,с него не се знае какво ще стане,ако се паднат ще разберем. :)

Link to comment
Share on other sites

Барса по нищо не отстъпва на Милан като кадрови потенциал, а и са в по-добра форма...

 

Не съм и казал друго, а и Милан имат 5 поредни победи в Италия, като и вчера видяхте какво стана. Освен това при всички положения Дида прави много по-малко грешки от Виктор Валдес, а ако почна да изброявам "колко играчи могат да докажат че е левак" (тоест да тръгна да изброявам целия отбор, както направи и ти) направо да ти дам acmilan.com и да погледнеш пълния състав ;)

 

Когато Роналдиньо и Ето'о отсъстваха, Барселона играеха грозно и направиха само загуби (2 или 3, не помня точно). Явно "е всичко".

Link to comment
Share on other sites

Е, не са супер-дупер, ама и другите не са хипер-дипер, нали?

хахахаах, тва ме изкефи :lol: :lol: а на всичко отгоре си и много прав, че барса не са само роналдинъо. малко по рано в темата писах, че барса са играли без рони и са побеждавали... а лео меси е просто невероятен, вижте само как минаваше през защитниците на челси, като алберто томба заобикаля колчетата на слалома, а спокойно мога да кажа, че защитата на челси е може би най-добрата в света :pirate

едит: @FENA, грешиш много, барса в 2-та мача с челси показаха, че могат да играят и много правилно тактически и почти не дадоха възможности на челси да вкара. има голямо израстване в отбора от миналата година, когато наистина играеха само нападателен футбол и челси им напляскаха 3 гола на бързо и след тва няма оправяне :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля , че ако не се губят 2 защитника за Роналдиньо , ще е по друг начин за Меси... Роналдиньо наистина е много ,ама много добър , но..... утре някой ще му счупи краченцата (Някой от Ювентус примерно) и к'во? Меси може ли да замени Роналдиньо???

Ми - НЕ !

Link to comment
Share on other sites

Меси може ли да замени Роналдиньо???

Ми - НЕ !

не забравяй, че все пак е на 18г, като стане колкото роналдинъо може и да е над неговото ниво ;)

Link to comment
Share on other sites

Когато Роналдиньо и Ето'о отсъстваха, Барселона играеха грозно и направиха само загуби (2 или 3, не помня точно). Явно "е всичко".

 

Е, те рално погледнато нямат други нападатели. Ако не се лъжа в този период и Ларсон беше контузен и кво...остава им само онзи гигантски травестит Макси Лопез, който не може да уцели трибуните на Ноу Камп ако стреля от пистата... Освен това Барса няма да играят без Рони и Ето'о, а с тая защита, дето общата им възраст е 120 години Милан ще видят зор....ще има Малдини да накуцва след черньото, та...

Link to comment
Share on other sites

не забравяй, че все пак е на 18г, като стане колкото роналдинъо може и да е над неговото ниво ;)

 

Лошо няма .

 

Но айде ,че пак го обърнахме на Барселонщина.... :punk

Link to comment
Share on other sites

малко по рано в темата писах, че барса са играли без рони и са побеждавали...

Иеее - това трябва да се запише ? Ама наистина ли ? Колко пъти сте побеждавали без Рони ? 1..2 ?

И срещу кой ? Тенерифе ?

Освен това Барса няма да играят без Рони и Ето'о, а с тая защита, дето общата им възраст е 120 години Милан ще видят зор....ще има Малдини да накуцва след черньото, та...

Хаха, ама то футболът не е само тичане, да знаеш B)

Иска се и малко мозък, а по този параграф Малдини със сигурност превъзхожда двете маймуни на Барса, на които общото им IQ се изравнява със средната им възраст...

А също и бъди сигурен, че говедо като Стам със сигурност няма да допусне толкова лесно меките глезени на Рони в наказателното...

Link to comment
Share on other sites

Иска се и малко мозък, а по този параграф Малдини със сигурност превъзхожда двете маймуни на Барса, на които общото им IQ се изравнява със средната им възраст...

А също и бъди сигурен, че говедо като Стам със сигурност няма да допусне толкова лесно меките глезени на Рони в наказателното...

симбата, направо ме главозамайваш с невероятното футболно неразбиране, което демонстрираш. срещу челси много ясно се видя, че барселона могат да играят перфектно тактически. да озъбтиш играчи от техния ранг е доста трудно. не знам на рони и ето'о колко им е iq-то, ама си направих извод твоето колко е :pirate

Link to comment
Share on other sites

Някой малко по-напред в темата се беше подиграл на традициите на барселона в евротурнирите... ами кво да кажа. Барса е единственият отбор в Европа който абсолютно всяка година участва в евротурнирите. И до сега не са участвали в интертото което значи че за своята повече от 100 годишна история най-ниското място в примера на което са завършвали сезона е... 6-то. Може да имат само 1 КЕШ но да си единствения отбор който абсолютно всяка година участва в евротурнирите си е достойно за уважение. Тва показва постоянство което липсва при другите отбори.

Link to comment
Share on other sites

симбата, направо ме главозамайваш с невероятното футболно неразбиране, което демонстрираш. срещу челси много ясно се видя, че барселона могат да играят перфектно тактически. да озъбтиш играчи от техния ранг е доста трудно. не знам на рони и ето'о колко им е iq-то, ама си направих извод твоето колко е :pirate

Не се тревожи за моето IQ :D

Силата на Барселона (btw - като си им почитател поне пиши името на отбора с главна буква), най-вече е в Рийкард - нарежда ги правилно и мисли вместо тях...

А за защитниците на Милан - Кафу беше казал, че не е важно на колко години си, а на колко се чувстваш. Възрастта на играчите е само за изграждане на статистика. Погледни как играе защитата на Милан и ми кажи дали, ако незнаеше кой на колко е, щеше да познаеш.

Link to comment
Share on other sites

Иеее - това трябва да се запише ? Ама наистина ли ? Колко пъти сте побеждавали без Рони ? 1..2 ?

И срещу кой ? Тенерифе ?

 

Хаха, ама то футболът не е само тичане, да знаеш B)

Иска се и малко мозък, а по този параграф Малдини със сигурност превъзхожда двете маймуни на Барса, на които общото им IQ се изравнява със средната им възраст...

А също и бъди сигурен, че говедо като Стам със сигурност няма да допусне толкова лесно меките глезени на Рони в наказателното...

 

1. Въобще нямаш идея нито какво е IQто на Малдини, още по-малко пък това на Ето'о. С тия ядни коментари само доказваш колко малко е твоето IQ ;)

2. Ти мислиш ли, че меките глезени на Рони въобще ще позволят говедото Стам да си домъкне туловището на по-малко от 2 метра от него? Щото аз не мисля така... Ще има пак слаломи...

Link to comment
Share on other sites

Някой малко по-напред в темата се беше подиграл на традициите на барселона в евротурнирите... ами кво да кажа. Барса е единственият отбор в Европа който абсолютно всяка година участва в евротурнирите. И до сега не са участвали в интертото което значи че за своята повече от 100 годишна история най-ниското място в примера на което са завършвали сезона е... 6-то. Може да имат само 1 КЕШ но да си единствения отбор който абсолютно всяка година участва в евротурнирите си е достойно за уважение. Тва показва постоянство което липсва при другите отбори.

 

И аз играя всеки тираж еврофутбол,ама като не печеля каква е файдата от всичко? :D Определено изказването ти не беше много смислено.

Link to comment
Share on other sites

И аз играя всеки тираж еврофутбол,ама като не печеля каква е файдата от всичко? :D Определено изказването ти не беше много смислено.

Май май твойто не е смислено защото за да играеш всеки тираж еврофутбол се иска само да имаш желание, а за да се класираш за евротурнирите освен желание се искат и добри резултати през целия сезон. :) Край на оффтопика :)

Link to comment
Share on other sites

Барселона са велики, имат 2-3 цели резервни отбора, наравно на нивото на Роналдиньо и Ето'о, Милан играят грозен и нерезултатен футбол и съдиите им помагат постоянно. Точка :P

Link to comment
Share on other sites

Барселона са велики, имат 2-3 цели резервни отбора, наравно на нивото на Роналдиньо и Ето'о, Милан играят грозен и нерезултатен футбол и съдиите им помагат постоянно. Точка :P

Нека допълня специално за Leper_Messiah ! :rolleyes:

Чезаре-Паоло-Кристиано - поколение след поколение мизерници...

Барса са най - красиво-играещият отбор в света, който притежава най-интелигентните хора на скромната ни планета. Ето и един от професорите играещи в Барселона :

etoo.jpg

Разбрах, че ако не е имал възможност да се развие като футболист, щял да работи като ядрен физик...

Link to comment
Share on other sites

Нека допълня специално за Leper_Messiah ! :rolleyes:

Чезаре-Паоло-Кристиано - поколение след поколение мизерници...

Барса са най - красиво-играещият отбор в света, който притежава най-интелигентните хора на скромната ни планета. Ето и един от професорите играещи в Барселона :

etoo.jpg

Разбрах, че ако не е имал възможност да се развие като футболист, щял да работи като ядрен физик...

 

Да,като дузина ядрена физици дори. :D Най-много ще му отива бананоберач. :D

Link to comment
Share on other sites

буахаха :wacko: ,

Служите си с иронията и другите художествени похвати по-добре отколкото Роналдиньо с топката. Направо ме разтърсихте из основи с този изящен хумор. Къци Вапцаров ряпа да яде пред вас. Евала ;)

Link to comment
Share on other sites

хумора стил къци въпцаров ще го оставя настрани, но не мога да проумея как разбра колко акъл има ето'о?! лично го познаваш ли кво ли? виждам те, че от футбол разбираш, колкото аз от ядрена физика и не мога да разбера защо продължавам да споря с теб :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не го ли решихте този спор. ;) Милан играят скучно това е. Днес ще видите на какво са способни Интер. :)

Интер играят направо супер, още малко щях да заспа :punk

Link to comment
Share on other sites

ахаххах, симбата, без да се обиждаш ама, както викаше бай брадър, си извънредно куха лейка. хумора стил къци въпцаров ще го оставя настрани, но не мога да проумея как разбра колко акъл има ето'о?! лично го познаваш ли кво ли? виждам те, че от футбол разбираш, колкото аз от ядрена физика и не мога да разбера защо продължавам да споря с теб :wacko:

Хихи, да не съм те ядосал с нещо ?

Неможеш да измислиш друго и започна да обиждаш и да повтаряш едно и също B)

Няма нищо - нормално е...за фен на човека от снимката :D

Както и да е - факт е, че специално Ето'о вчера са го свалили от дървото, а днес са го направили футболист... :)

Иначе за кухата лейка или там какво беше казал, не се обиждам споки.

 

Water4o_bg : Решихме спора...като че ли...а това, което твърдиш е смешно...но както каза нека видим тази вечер Интер колко са велики B)

Link to comment
Share on other sites

аз пък реших да го махна да не се заяждам ама го видя вече :lol: не знам кой повтаря едно и също обаче. какво си се заял с ето'о не мога да разбера?! пак те питам лично го познаваш и знаеш къв му е интелекта ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...