Jump to content
BulForum.com

Най - безинтересен отбор


BoFFo

Най безинтересен отбор  

138 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Вече си промених мнението. На първо място е Ювентус. Няма толкова противен отбор. Нареждат се на голлинията и напред каквото стане

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
Вече си промених мнението. На първо място е Ювентус. Няма толкова противен отбор. Нареждат се на голлинията и напред каквото стане

мразя и жуве и милан,обаче хич не си прав в случая.бианконерите играят много по атрактивно от милан

Link to comment
Share on other sites

Интер!За мен са много непонятен отбор..Винаги са имали добри футболисти,но никога нищо не постигат.Последният пример е отпадането от ШЛ от Виляреал :zzz

Link to comment
Share on other sites

мразя и жуве и милан,обаче хич не си прав в случая.бианконерите играят много по атрактивно от милан

гледах доста репортажи с мачове на Милан от тоя сезон да си ги припомна. Милан играят във високо темпо, почти винаги надиграват противника и създават куп положения. До като Ювентус играят в по-бавно темпо и създават доста по-малко голови положения. За мен играта на Милан е много по-добра и атрактивна, макар и понякога да не е ефективна като тази на Ювентус (в Италия), но пък друг път се получава и противника се разгромява

Link to comment
Share on other sites

Двата най-безинтересни отбора - Милан и Челси пак победиха с по 4 гола :blink:

Репортаж от Милан - Киево

Погледнете красотата...поне за няколко минутки забравете за злобата и омразата към Милан.

Link to comment
Share on other sites

Милан - машината за голове

 

Източник:"Sportal.bg"

 

След победата на Милан над Киево с 4:1 в неделя италианските медии нарекоха тима на Карло Анчелоти "машина за голове". "Росонерите" са отбелязали внушителните 102 гола в 47 двубоя от началото на сезона. Това прави по 2,17 гола на мач. Именно това звездно нападение кара тифозите на тима да мечтаят за Шампионската лига преди решителните срещи с Барселона. Футболистите на Милан са отбелязали фантастичните 74 гола в 33 срещи от Серия "А", 20 попадения в 10-те двубоя от Шампионската лига и 8 гола в 4 мача от турнира за Купата на Италия. Подобно постижение не се бе случвало на тим от Серия "А" от много време. "Росонерите" са единственият отбор, който има четири реализатори с над 10 гола в първенството до момента. Шевченко (19), Джилардино (16), Кака (12) и Пипо Индзаги (10). През сезона 1950/51 карето на Милан Нордал (с 34 гола), Карло Ановаци (17), Нилс Лиеднолм (13), и Ренцо Бурини 12 бележи общо 107 гола, печели скудетото и завършва с една точка пред кръвния враг Интер. Всички тези цифри, правят мегадвубоя с Роналдиньо, Ето`о , Деко, Меси от 1/2-финалите на Шампионската лига още по-интересен. Каталунците до момента са единственият тим от водещите шампионати в Европа, който е реализирал повече попадения. Отборът на Франк Рийкард е вкарал 110 гола в 48 срещи от началото на сезона, което прави по 2,29 гола средно на мач. Испанският шампион има 72 гола в шампионата, 21 в Шампионската лига и 17 в Купата на Краля.

 

Тука все разбирачи сте се събрали. Говорите наизуст, поне вземете погледнете малко статистиката . Този сезон няма по-скучен отбор от Пуул. Мачовете им рядко завършват с повече от два гола, а победите им са предимно с 1:0.

Link to comment
Share on other sites

Тва че не вкарват не значи че не атакуват и че не играят красиво.Аз пък съм им виждал безброй греди и отменени голове,да не говорим за пропуснати положения

Link to comment
Share on other sites

Тва че не вкарват не значи че не атакуват и че не играят красиво.Аз пък съм им виждал безброй греди и отменени голове,да не говорим за пропуснати положения

Аха, ясно - Пуул не бележат, защото удрят греди и им отменят головете :lol:

Хитро :)

Link to comment
Share on other sites

Ако не помниш,срещу сао пауло удариха 3 греди и им отмениха 3 гола

последен пример -срешу бенфика 2 греди и отменен гол и 0-2

и тва се повтаря цял сезон...

Link to comment
Share on other sites

Дори и така да е не можеш да кажеш, че Ливърпуул не печелят, защото им отменят всички голове... по принцип са си слабички горките :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...