Jump to content
BulForum.com

Най - безинтересен отбор


BoFFo

Най безинтересен отбор  

138 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мразя ги, защото отстраниха Локо без никаква игра и с 2 съдийски грешки. Мразя ги, защото играят ГРОЗЕН футбол. А ти ги обиаш, защото взимаш парички като ги пускаш на ЕФУ,а в това няма нищо лошо - всеки си има право на избор!

 

И защото оня гнусен тип Сам Алърдайс непрекъснато събира някви пенсионери, с които чисто и просто закърпва отбора. За мен няма по-гаден отбор, от този, който залага на възрастни и безпреспективни играчи. Точно затова мразя Милан и харесвам Арсенал

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
И защото оня гнусен тип Сам Алърдайс непрекъснато събира някви пенсионери, с които чисто и просто закърпва отбора. За мен няма по-гаден отбор, от този, който залага на възрастни и безпреспективни играчи. Точно затова мразя Милан и харесвам Арсенал

 

Мда, Кака, Джилярдино и навремето (визирам когато го купихме) Шевченко хич не са перспективни играчи :D Факт е, че е в стила на Анчелоти да залага на по-възрастни играчи, за което и аз далеч не му симпатизирам, но не мисля, че играчи като Леман и Бергкамп са първа младост. Омразата ти не идва от това ;)

Link to comment
Share on other sites

За Болтън въобще не сте прави. Когато ги пое Алардайз те бях много по-зле, въобще не предполагах, че ще оцелеят в Премиършип. Наистина залага на стари муцуни, но трансферната му политика е много пестелива от към финанси, защото повечето идват със свободен трансфер или под наем, а и не са с чак толкова високи заплати.

Политиката на Арсенал е кофти. Те залагат на твърде много легионери и плащат луди пари за младоци, които често пъти не се доказват. Арсен Венгер имаше повече от достатъчно време да направи отбора европейски гранд, но за всичките години не постигна нищо в Европа. А си спомнете какви играчи имаше като пое състава и освен това колко години е в отбора - защо чак сега се сети да търси и обиграва таланти?

Милан - наистина Анчелоти залага на пенсионери, но все пак в отбора има и млади играчи (или поне бяха млади като доидоха). За Кака, Шевченко и Джилардино вече споменаха, но да не забравяме Пирло. В Интер той се провали, а в Милан стана звезда от световна класа!

Link to comment
Share on other sites

Мда, Кака, Джилярдино и навремето (визирам когато го купихме) Шевченко хич не са перспективни играчи :D Факт е, че е в стила на Анчелоти да залага на по-възрастни играчи, за което и аз далеч не му симпатизирам, но не мисля, че играчи като Леман и Бергкамп са първа младост. Омразата ти не идва от това ;)

 

Само дето Бергкамп е от 10 години в отбора. Леман наистина е възрастен, ама до колко години играят вратарите а? Я ми кажи на колко години бяха и Кафу и Стам когато ги купихте? Милан сигурно има най-възрастният отбор в Европа. Малдини и Костакурта са си направо паметници, а Дида и той не е първа младост. Ами Сержиньо? Виери? Непрекъснато говорят за разни апетити към Роберто Карлуш. Тия всичките да не ми кажеш, че имат дълги години игра пред себе си? Сега за Кака и Джилардино съм напълно съгласен, обаче техните качества са направо очеизваждащи и няма как да не забележиш, че имат бъдеще. Но не съм видял някой млад футболист, около който не се шуми много да си е пробил път в състава на Милан макар и частично. Нещо, което Венгер прави от години. Така стана и с Анри, последни примери са Сендерос, Фабрегас, Фламини, Ебуе, Туре и т.н. И Рейес е много преспективен, но него не го вкарвам в сметката защото броиха страшно много пари за него. Но всеки от гореизброените е пристигнал на Хайбъри за почти без пари и е станал важна част от отбора. Омразата ми няма от какво друго да идва. Аз не мразя нито Интер, нито Рома, нито Лацио, нито който и да било от другите водещи отбори в Италия. Просто Милан са ми неприятни.

Link to comment
Share on other sites

По принцип аз не харесвам Италианския футбол и за това гласувах за Милан ма то и Ювентус са същата работа ;) Англиското първенство квото и да става си е най-якото!!!! :love

Link to comment
Share on other sites

Само дето Бергкамп е от 10 години в отбора. Леман наистина е възрастен, ама до колко години играят вратарите а? Я ми кажи на колко години бяха и Кафу и Стам когато ги купихте? Милан сигурно има най-възрастният отбор в Европа. Малдини и Костакурта са си направо паметници, а Дида и той не е първа младост.

Малдини и Костакурта са легенди, не просто паметници!

Не е важно, на колко години е един играч, а на колко се чувства.

Дида може да не е първа младост, но е от най-добрите вратари в света, да не кажа най-добрия!

Link to comment
Share on other sites

Не е важно, на колко години е един играч, а на колко се чувства.

Абе стига говори глупости моля ти се. Аз се чуствам на 28 айде.... що не ме вземат в Барса щом се чуствам в разцвета на силите си..... аре без глупости моля ти се

Link to comment
Share on other sites

Малдини и Костакурта са легенди, не просто паметници!

Не е важно, на колко години е един играч, а на колко се чувства.

Дида може да не е първа младост, но е от най-добрите вратари в света, да не кажа най-добрия!

 

За двамата ти споделям мнението, въпреки че не съм гледал мачове на нито единия в годините, когато са били в разцвета на силите си.

Обаче за Дида направо си се изхвърляш, ама направо! За мен лично е един от най-прехвалените топ-вратари в европа и това се дължи на спасените дузпи на финала с Ювентус. Даже Абиати е по-добър от него и не знам защо той не е на вратата при положение, че дори е по-млад и е италианец.

Link to comment
Share on other sites

Леман наистина е възрастен, ама до колко години играят вратарите а?...

а Дида и той не е първа младост.

значи вратарите играели до много години, но Дида не бил първа младост :confused

и второто

 

Само дето Бергкамп е от 10 години в отбора

обаче

Малдини и Костакурта са си направо паметници

 

А те са в Милан сигурно от 1 година :confused

Link to comment
Share on other sites

За двамата ти споделям мнението, въпреки че не съм гледал мачове на нито единия в годините, когато са били в разцвета на силите си.

Обаче за Дида направо си се изхвърляш, ама направо! За мен лично е един от най-прехвалените топ-вратари в европа и това се дължи на спасените дузпи на финала с Ювентус. Даже Абиати е по-добър от него и не знам защо той не е на вратата при положение, че дори е по-млад и е италианец.

Dida

 

Когато Абиати е на вратата, при всеки пряк-свободен умирам от страх. :(

Link to comment
Share on other sites

За мен най-безинтересен футбол играят Ювентус. Тяхната тактика 10-0-0 много ме дразни. Те разчитат да контраатакуват и да вкарат един измислен гол. Немога да разбера какво павят Байерн в тази анкета. Те играят един доста красив футбол. Изгледайте един техен мач и ми кажете какво им е грозното в играта.

Link to comment
Share on other sites

Немога да разбера какво павят Байерн в тази анкета. Те играят един доста красив футбол. Изгледайте един техен мач и ми кажете какво им е грозното в играта.

пък да не говорим за Реал...че и 8 гласа имат даже... :huh:

и аз не ги харесвам, ама да кажеш, че играят безинтересен футбол е смешно... :angry:

Link to comment
Share on other sites

пък да не говорим за Реал...че и 8 гласа имат даже... :huh:

и аз не ги харесвам, ама да кажеш, че играят безинтересен футбол е смешно... :angry:

 

И аз съм на твоето мнение. Това са отбори с традиций. Според мен не са за тук. :)

Link to comment
Share on other sites

то ако ства въпрос всички от изброените отбори са с традиции.... не мога да кажа нищо за Реал, защото този сезон им гледах само 1 мач - този с Лион, където бяха размазани, но за Байерн съм абсолютно съгласен, че мястото им ме е в тази тема....

гледам, че Ювентус имат по-малко гласове от Интер, което също ме изненадва....

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на твоето мнение. Това са отбори с традиций. Според мен не са за тук. :)

да бе, а другите са отбори без традиции, които чуваме от 2 години :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ах колко скучен и нерезултатен футбол играят Милан (Милан - Емполи 3:0), а Ювентус ни размазаха с красотата на футбола си (Сампдория - Ювентус 0:1) ;)

Link to comment
Share on other sites

Силните са мразени нали знаете.....никой не иска да си признае,че Милан играе най-добрия футбол,въпреки че средната възраст е около 30 години.Замислете се на къде върви футболът щом Малдини,Кафу и компания са най-добрите изпълнители...

Link to comment
Share on other sites

Силните са мразени нали знаете.....никой не иска да си признае,че Милан играе най-добрия футбол,въпреки че средната възраст е около 30 години.Замислете се на къде върви футболът щом Малдини,Кафу и компания са най-добрите изпълнители...

милан играе най-добрия футбол, ама га ма няма. най-добрия футбол се играе в момента от чел$и и барса, ако си гледал мачовете помежду им ще разбереш защо, а милан като ги гледах срещу байерн нз как не ви е срам да казвате, че играят изобщо футбол :blink:

Link to comment
Share on other sites

милан играе най-добрия футбол, ама га ма няма. най-добрия футбол се играе в момента от чел$и и барса,

 

Мне, всъщност най-добрия футбол се играе от Роналдиньо и Ето'о :) Когато те липсват, Барселона играе грозно, като болшинството отбори, а и неуспешно. Кофти е, когато един гранд зависи толкова от двама играчи :(

Link to comment
Share on other sites

Стига сте я хвалили тая Барса,защото Роналдиньо пак ще се контузи,и тогава само за 1 мач ще се спука балона и айде отиде пак целия сезон на вятъра.Всеки знае,че в Испания се играе лесно и се бележат голове,а я погледнете нападението на Милан колко е вкарало в Италия!Не знам какво ви е разбирането за интересен отбор,но според мен определено не е е да прави всеки кръг резултати от сорта на 4-2 и 5-0.Между другото Милан в момента имат точно толкова вкарани голове колкото Барса в Испания,е тогава за какъв скучен отбор може да става въпрос.Да не говорим,че нивото на калчото е с класи над испанската примера.И трябва ли да споменава,че Милан си спечели всичките мачове без Шевченко,когато беше контузен,точно по това време някъде се падаше миналата година.Пак казвам без него,а резултатите без Рони се видяха само преди няколко кръга.Не само,че не си взеха мачовете,ами допуснаха унизителни загуби,две подред при това!Айде не пишете глупости,и на мен например Байерн хич не ме кефят,но не мога да кажа,че са скучен отбор.Това най-много важи за Челси и Юве,погледнете фактите и ще разберете защо!

Link to comment
Share on other sites

Ах колко скучен и нерезултатен футбол играят Милан (Милан - Емполи 3:0), а Ювентус ни размазаха с красотата на футбола си (Сампдория - Ювентус 0:1) ;)

 

Айде да не забравяме и "дребните" детайли, състоящи се в това, че Емполи са един от най-безнадеждните отбори в Сериа А, докато Сампдория се представят доста по-добре и имат шансове за евротурнирите. Излишно е да ти казвам какво могат имена като Антониоли, Бацани, Флаки, Дала Бона и т.н. Както и това, че Милан си играят вкъщи, докато Юве на доста негостоприемен стадион.

Така че и занапред като изтъкваш факти споменавай всички, а не само тези, които защитават твоята теза ;)

 

ФЕН, абе и ти си прав донякъде, ама айде кажи ми кой отбор не е зависим от Роналдиньо? Няма такъв! Във всеки отбор ще се усети липсата му, дори в националния на Бразилия. Освен това е доста по-лесно да липсва реализатора на отбора какъвто е Шева и друго е да липсва някой като Рони, който има далеч по-комплексни функции. Не може да не се съгласите с това, че той организира цялата атака на Барса от по-задни позиции. Шевченко просто вкарва (не го умаловажавам ни най-малко). Освен това Милан имат Джилардино, Индзаги, Виери (имаха) и т.н., докато в Барса единствения еквивалент на Роналдиньо донякъде е Лео Меси, но едва ли може 18г играч да понесе цял отбор на гърба си

Link to comment
Share on other sites

Ах колко скучен и нерезултатен футбол играят Милан (Милан - Емполи 3:0), а Ювентус ни размазаха с красотата на футбола си (Сампдория - Ювентус 0:1) ;)

"Целта оправдава средствата,приятелю" ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...