Jump to content
BulForum.com

Най - безинтересен отбор


BoFFo

Най безинтересен отбор  

138 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Юфето...най-типичното за тях е 1-0 90+ минута от дузпа

 

 

Пичове, не се обиждайте, ама разбирате от футбол, колкото котката ми от комбинаторика.

 

VeSo - за теб е ясно, че го казваш, защото си пристрастен или пък незнам защо иначе, но все пак трябва да знаеш, че този сезон Милан имат от около 40 мача, точно 2 победи с по 1-0, докато Юве имат 6 такива.

Няма смисъл да се спори на тази тема. 1-0 е типичен резултат за италианските отбори ;) Все пак катаначото от там иде. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
Пристрастия а? Ехх този любим Милан...

То май цялата тема се превръща не в " Най - безинтересен отбор",a в "Кой е най-големият конкурент на любимия ти отбор" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пичове, не се обиждайте, ама разбирате от футбол, колкото котката ми от комбинаторика.

 

VeSo - за теб е ясно, че го казваш, защото си пристрастен или пък незнам защо иначе, но все пак трябва да знаеш, че този сезон Милан имат от около 40 мача, точно 2 победи с по 1-0, докато Юве имат 6 такива.

Ти под интересен футбол само головете ли разбираш? Примерно може да играят с някой селски отбор и да вкарат 10 гола и мача пак да е безинтересен, докато резултаа може да е 1-0 и да е много по-интересен мача. Това че Милан имат 4 победи повече с по 1-0 отколкото Юве нищо не значи...

Link to comment
Share on other sites

Интер....

просто не виждам нищо, което би ме заинтригувало в техния отбор и игра...

вечно големи претенции и очаквания, но не показват нищо на практика...не виждам, с какво може да бъдат интересни на някого освен на феновете си (лично мнение)...

Link to comment
Share on other sites

Добре бе ! К'во ми се заяждаш , тъп ли си к'во ?

Аз казвам ли ти нещо за Ботев , примерно! :angry1

Бахти и детския гъз!

къде съм споменал твоя ник, та съм се заяждал с теб? И леко с обидите. Да съм обиждал някой? Не виждам да пише Ботев в анкетата. И преди мен го споменаха. Който има най-много гласове си личи, че го мразат най-много. Естествено, че всеки гласува за отбора, който мрази, няма да гласува за любимия си отбор :punk

Много бързо си едитна поста. Май бързо си усети грешката :laughing:

Link to comment
Share on other sites

От анкетата се вижда кой е най-мразения отбор във форума :D

Дам, точно така е :)

Наистина по принцип най-мразеният отбор е Челси, въпреки, че те са един от няколкото най-добри тимове в света.

Милан също е доста мразен - това вече не си го обяснявам. Може би :

So Milan is still hated by everyone, cuz' Milan is still better than anyone...

:D

Link to comment
Share on other sites

За мен Ливърпул са най-безинтересният отбор за гледане този сезон. С удоволствие пропускам техните мачове. Рафа е построил един отбор без кой знае какъв талант ( за разлика от Челси, където поне имат качествени играчи) изцяло дефанзивно! От друга страна, обаче, засега сезонът е доста успешен за Пуул, но това е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Chelsea ne beshe tolkova antipatichen dokato trener beshe Ranieri, prosto mnogo hora ne ponasqt Chelsea glavno zaradi Mourinio, s arogantnosta i napadkite mu v tova chislo i az, inache respect pred talanta mu na manager.

Link to comment
Share on other sites

къде съм споменал твоя ник, та съм се заяждал с теб? И леко с обидите. Да съм обиждал някой? Не виждам да пише Ботев в анкетата. И преди мен го споменаха. Който има най-много гласове си личи, че го мразат най-много. Естествено, че всеки гласува за отбора, който мрази, няма да гласува за любимия си отбор :punk

Много бързо си едитна поста. Май бързо си усети грешката :laughing:

 

Именно , верно ,че съм пристрастен :D

Извинявай , не съм искал да те обидя , просто се нерва малко :)

Даже и аватара си едит-нах , защото придава пристрастност :)

 

Сори за офф-а

:punk

Link to comment
Share on other sites

отборът, който според мен играе най-антипатичен футбол, е болтън.

хах, прав си. тея или ще извъртят някой Х, или ще бият с клизма както стана в последния кръг :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

и защо болтън да са антипатични или може би окоча не прави никакво шоу?болтън са доста класно тимче което срещу добрите отбори-челси,арсенал,ливърпул,ман.юн. винаги прави запомнящи се мачове а срещу слабите играе по слабо

Link to comment
Share on other sites

и защо болтън да са антипатични или може би окоча не прави никакво шоу?болтън са доста класно тимче което срещу добрите отбори-челси,арсенал,ливърпул,ман.юн. винаги прави запомнящи се мачове а срещу слабите играе по слабо

този сезон окоча не съм го видял никво шоу да прави, даже се представя посредствено. и ми е интересно с какво си им запомнил мачовете на болтън, щото аз освен яко рушене играта на противника и невероятен късмет, друго не съм запомнил.

Link to comment
Share on other sites

този сезон окоча не съм го видял никво шоу да прави, даже се представя посредствено. и ми е интересно с какво си им запомнил мачовете на болтън, щото аз освен яко рушене играта на противника и невероятен късмет, друго не съм запомнил.

Болтън са отбор, които днес е на 4то място, а утре никой няма да го помни с нищо. Те попадат в моята лична класация за най-антипатичен отбор. Ужасно грозен футбол практикуват и са срам за английското първенство (не, че там като цяло има красив футбол, но това е за друга тема).

Link to comment
Share on other sites

този сезон окоча не съм го видял никво шоу да прави, даже се представя посредствено. и ми е интересно с какво си им запомнил мачовете на болтън, щото аз освен яко рушене играта на противника и невероятен късмет, друго не съм запомнил.

еми запомних ги с това че миналия сезон нямаха загуба от силните отбори...не знам защо ги мразите,може би защото отстраниха локото.на мен са ми един от любимите отбори в англия и са ми донесли не малко пари от ефу

Link to comment
Share on other sites

еми запомних ги с това че миналия сезон нямаха загуба от силните отбори...не знам защо ги мразите,може би защото отстраниха локото.на мен са ми един от любимите отбори в англия и са ми донесли не малко пари от ефу

Мразя ги, защото отстраниха Локо без никаква игра и с 2 съдийски грешки. Мразя ги, защото играят ГРОЗЕН футбол. А ти ги обиаш, защото взимаш парички като ги пускаш на ЕФУ,а в това няма нищо лошо - всеки си има право на избор!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...