Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Ето ви една, на която й се плаща да се облича:

 

x6eh01.jpgx6egxg.jpg

 

И една, на която й се плаща да се съблича:

 

x6esgn.jpgx6esl3.jpg

 

[Edit] Хоста на изображенията се беше оплескал или ги бяха махнали. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Ето ви една, на която й се плаща да се облича:

x6eh01.jpg

Олеле майчице... изпонадървих се от тази снимка (поне ми се искаше да мога де...). Как се казва туй...създание прекрасно?

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив толкова много хубави жени, а пичовете без никакъв вкус. Толкова крокодили изгледах в тая тема, че не е истина просто. :lol: Стегнете се, бе. :о) Чат-пат някое добро попадение.

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив толкова много хубави жени, а пичовете без никакъв вкус. Толкова крокодили изгледах в тая тема, че не е истина просто. :lol: Стегнете се, бе. :о) Чат-пат някое добро попадение.

Kaжи коя според тебе е лошо попадение - Виктория Силвстед или тая последната италиянката :love ???!!!

:confused

Link to comment
Share on other sites

Заповядай :)

 

happyhour0024qm.jpg

Хех Мерси . Тая мадама е изключителна . Италянка ли каза че е ?

Link to comment
Share on other sites

Хех Мерси . Тая мадама е изключителна . Италянка ли каза че е ?

 

Lucia Tovar - колумбийка е. Имах 4500 нейни снимки и разни видеота, ама ги затрих отдавна.

Link to comment
Share on other sites

Грешка грешка :(

 

За тази в твоя пост става въпрос, нали? Е, ако е за нея определено не е грешка. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Това ли ти е представата за най-яка мадама ?!! :blink: :wacko:

Или си объркал темата за постване или си объркал сградата в която живееш ... :P

Link to comment
Share on other sites

Това ли ти е представата за най-яка мадама ?!! :blink: :wacko:

Или си объркал темата за постване или си объркал сградата в която живееш ... :P

Че к'во й е лошо но момичето....честно казано се чудех дали да не я пусна в другия раздел (за "горните части" :bgrin: )...ама видях, че тука темата е замряла и реших да я съживя малко... :)

Link to comment
Share on other sites

Че к'во й е лошо но момичето....честно казано се чудех дали да не я пусна в другия раздел (за "горните части" :bgrin: )...ама видях, че тука темата е замряла и реших да я съживя малко... :)

Аве пич нз кво си мислиш , че излиза на поста, ама си постнал снимка на брадат бездомник с фас в устата, сочещ 2 средни пръста ... хахах :wir

Иначе ето и аз да постна една яка мадама :P - Джесика Алба просто ми е любимка - Има божествено лице и супер излъчване .

Link to comment
Share on other sites

Иначе ето и аз да постна една яка мадама :P - Джесика Алба просто ми е любимка - Има божествено лице и супер излъчване .

И на мен ми е любимка :)

Link to comment
Share on other sites

Тая Алба с тази стандартна блондинска физиономия и празно изражение, какво сте я захвалили толкова?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...