Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Ето и от мен нещичко:това , това и нещо българско - Ирен Онтева

 

Ами определено втората и мен мноиго ме кефи иначе и първата не е зле. :) Ама Ирен не е ли леко дъртичка вече ;)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление може да се каже същото за начина, по който използва червило :tongue

Тва е тактика да и изглеждат по-големи устните :laughing: Ама мъжката част много сте ги забелязвали тия работи :blink:

 

Dee ot E-type - много и се кефих като бях по-малка,но и сега се уверявам,че е близо до идеала ми за женски сексапил B)

dee13.jpg

etype26.jpg

[

Link to comment
Share on other sites

Ba 4ak da ne zabelqzwame, to biwa malko odebelqwane ma ima nqkoi indwidi ot jenski pol deto naprao nowi si risuwat s twa 4erwilo, mnoo smeshno izglejda. Ina4e onaq macka s 4erwiloto spokoino moje da mi izkarti mifkyty maina :D .

Link to comment
Share on other sites

Тва е тактика да и изглеждат по-големи устните :laughing: Ама мъжката част много сте ги забелязвали тия работи :blink:

Въпросната "тактика" е изключително грозна. Друг е въпросът дали девойчето иска да снима реклама на лютеница.

Под мъжката част да разбирам ли, че визираш мен? За съжаление по думите на един познат аз по никакъв начин не мога да мина за мъж...

и да не съм съвсем извън темата

pho15609xb.gif

Link to comment
Share on other sites

нещо ново от мен...:)

Delta Goodrem... :love

 

:sick

 

Marion Cotillard, известна още като мацето от TAXI! :love

 

:sick

 

218524491_l.jpg

тоя цвят на косата и татусите просто къртят :punk

 

Yeah....

 

За съжаление може да се каже същото за начина, по който използва червило :tongue

 

Hehe....really?

 

Тва е тактика да и изглеждат по-големи устните :laughing: Ама мъжката част много сте ги забелязвали тия работи :blink:

 

Dee ot E-type - много и се кефих като бях по-малка,но и сега се уверявам,че е близо до идеала ми за женски сексапил B)

 

Nice again...

 

И двете са "зарибени" :punk :

 

tuning-lada-xxx-14.jpg

 

B)

:sick :sick :sick :sick :sick

 

 

 

Here....

Link to comment
Share on other sites

не разгледах всичко което сте сложили ама последно време ме кефи :

<images>

Съвсем нормална си ми е сексуалната ориентация и жени не харесвам ама .. хубавото си е хубаво. Подкрепям Viper. Кейти вярно е готина. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...