Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Аз се радвам на Drea De Matteo (сестрата на Joye) и Gina Gershon. Снимки не им слагам, понеже така и неможах да намеря снимки, които да отразяват невероятно силния сексапил, който излъчват от екрана in action.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kristin%20kreuk.jpg

кристинчето isn`t bad at all ;) :love

Link to comment
Share on other sites

kristin%20kreuk.jpg

кристинчето isn`t bad at all ;) :love

 

ем бая страници прочетох и разгледах и установих, че мнооого хора нямат вкус за жени... а оная с потника хъстлър като я видях и ми се доака ...чесно.... подкрепям последния пост на @LPFC ето това е наистина красива жена

Link to comment
Share on other sites

ем бая страници прочетох и разгледах и установих, че мнооого хора нямат вкус за жени... а оная с потника хъстлър като я видях и ми се доака ...чесно.... подкрепям последния пост на @LPFC ето това е наистина красива жена

 

Знаем твоя вкус къв е..Ти не харесваш почти никоя...Пък да не говоря за друго :)!Иначе гледам пак не сте си зели поука!Май пак тряя да ви покажа истински красиви момичета дето не са някви наконтени звезди дето само кат ги направят са яки!А иначе са... :sick :sick :sick ...Няма най-красива жена!?Или както и темата най-зарибена!Различни хора различни вкусове!А от това следва че няма грозни хора!Т'ва на някой не му харесва не значи че не го харесва друг!

 

Ае :) :rolleyes: :blink: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Пич ами именно за това е темата всеки да покаже кой какво харесва...и за какво друго да говориш..че не ми стана ясно ...да малко жени ми харесват понеже съм достатъчно голям, за да не ми харесват всички, а определен тип... земи намери още снимки на Кристин Киьорк и тогаа ми говори за жени... само не можах да разбера ко точно пък й харесха на тая с потника на хъстлър ми тя мяса на травестит...ох чакай, че пак ми се доака :devil ако такива ще показваш по-добре си ги запази за себе си

Link to comment
Share on other sites

И ти сам го каза!Че всеки показва квот харесва!Само да ти кажа да ти стане ясно!Няма се съобразявам дали на тебе ти се до аква или квот ти се до прайва там,а ще си поствам!

Пич ами именно за това е темата всеки да покаже кой какво харесва...

С това мисля че се съгласи с мене че всеки има вкус!А съответно се подразбира че и няма грозни момичета/момчета...А ти пак казваш че ти се до аквало...Незнам за другите ама много смешно ми изглежда на мене това!И много ти се кефя на такива :)

 

П.С.Покажи нещо което си стура!И полувината ми пост не си го разбрал предния!Ама ти преди да постнеш тряя да го прочетеш и да го разбереш!

Link to comment
Share on other sites

Има защо :), сега ако и кажеш и името много ще те обичам :wub:

сорри беше файла се казва Fox ... дори не знам от къде я имам , май една приятелка ми я пращаше да съм видел на кой прилича :D или нещо от тоя род

Link to comment
Share on other sites

Ако твоя приятелка наистина прилича на тази от снимката, то задължително трябва да ни запознаеш...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...