Jump to content
BulForum.com

Муай Тай


UzITo

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Пробвай се няма да сгрешиш ;) .Ще видиш как ще се чувстваш след всяка тренировка.За разпускане е идеално.

 

П.С. При Бони ли ще идваш да тренираш :) ?

Link to comment
Share on other sites

И аз това се чудя? :) Сериозен съм, бре! :) И сега си тренирам 4-ри пъти седмично. Чудя се, дали ще мога да издържа 6х :lol: Ама стига съм приказвал, да не вземете да си помислите вече, че съм несериозен и само приказвам.

 

П.С. При Бони ли ще идваш да тренираш xmas.gif ?

 

Мисля да се пробвам първо в училището, защото ми е на 10 минути пеша, а на Лаута ще трябва да се мъкна с колата. Пък и там май почвате по-рано, а аз окъснявам от работа често.

 

Ако не ме бива за Muay Thai, ще се запиша аеробика - там поне има лелки :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
И аз това се чудя? :) Сериозен съм, бре! :) И сега си тренирам 4-ри пъти седмично. Чудя се, дали ще мога да издържа 6х :lol: Ама стига съм приказвал, да не вземете да си помислите вече, че съм несериозен и само приказвам.

Мисля да се пробвам първо в училището, защото ми е на 10 минути пеша, а на Лаута ще трябва да се мъкна с колата. Пък и там май почвате по-рано, а аз окъснявам от работа често.

 

Ако не ме бива за Muay Thai, ще се запиша аеробика - там поне има лелки :lol:

 

Айде! Какво стана? Започна ли или да? :D

Нещо впечатления туй-онуй няма ли да споделиш?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

МмМ.. разбрах, че ще има състезания по Мауй Тай на 10.11.07 (събота) и 11.11.07 (неделя) в Бургас.Има ли тука някой състезател :) ?

Link to comment
Share on other sites

Не я бях поглеждал тая тема скоро...

 

Какво трябва да означава това?

Имам предвид, че там тренировките са по-освободени, няма да те изгонят ако пропускаш, цари "дружеска" атмосфера и т.н. Поне така беше, когато аз тренирах там.

 

В кое училище се провеждат тренировки ?

В "Благоев", ако не се лъжа...

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид, че там тренировките са по-освободени, няма да те изгонят ако пропускаш, цари "дружеска" атмосфера и т.н. Поне така беше, когато аз тренирах там.

 

Може и да е верно. Не знам. Чувам обаче, че Вихрен вади повече и по-успешни състезатели от Бони. Това за мен означава, че там се тренира сериозно. Поне който иска.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Нормално е Вихрен да вади по-успешни състезатели от Бони, при полужение, че при Бони не се правят спаринги и състезетелите му (или по-голямата част от тях) не са ритали друго освен круша/щит.

Link to comment
Share on other sites

Нормално е Вихрен да вади по-успешни състезатели от Бони, при полужение, че при Бони не се правят спаринги и състезетелите му (или по-голямата част от тях) не са ритали друго освен круша/щит.

 

Хе! Че какъв е тоя Муай Тай без спаринги?

Честно казано съм учуден. Когато аз тренирах при Бони, си скъсвахме г*****те от спаринги. Какво се е променило сега?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Raging Fire .. ти от къде имаш сведения бе, приятелю.Аз мога да ти кажа, че в момента тренирам при него и знам на какви обстоятелства сме, и как се провеждат тренировките.Да, спаринг се прави !

Link to comment
Share on other sites

Raging Fire .. ти от къде имаш сведения бе, приятелю.Аз мога да ти кажа, че в момента тренирам при него и знам на какви обстоятелства сме, и как се провеждат тренировките.Да, спаринг се прави ! От коментара ти разбирам, че не си му бил ученик, а просто някой твой приятел ти се е оплакал.И може би не му харесва нещо друго, и затова си търси причината в тренировките.Ако е дошъл да тренира за 1-2 месеца естествено е ,че спаринг няма да прави, тъй като все още техника не знае.Така че коментарът ти е излишен !

Да, държа да се коригирам. Спарингите явно ги правите по-опитните. Просто за престоя ми в залата не бях видял някой да играе :).

 

Извинявам се- при Бони спаринг се прави.

 

 

 

Успех с тренировките на всички и весели празници.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

В ЦСКА има кик-бокс и един от инструкторите показва МТ. Казва се Киро Пенджуров(почти всяко лято ходи в Тайланд) и това се доближава най-близко до МТ в София.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Някаква информация за Леон Комба ? Знам,че е някъде в кичука(къде по-точно),колко е таксата,как се провеждат тренировките,какво имат в залата (чували,лапи,фитнес уреди...) ?

Link to comment
Share on other sites

залата им е страхотно има няколко чувала ринг фитнес баня с топла вода

таксатае 30 лева

тренировките са в 19-пон ср пет и 18.30 - вт четв

залата е в клуба на бсп в кичука

Link to comment
Share on other sites

Мерси. От центъра евентуално с какъв транспорт може да се стигне и ползването на фитнеса влиза ли в таксата ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...