Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply
ей касуал...стига си писал ,че за смях стана...лягай да спиш да растеш(може и малко акъл да те навести)

 

ша праааа квот си искам ти немои ми кажеш нищо !?!?!?

Link to comment
Share on other sites

casual, такива като тебе, май спомени отпреди "черешово време" нямат за отбора :)

 

едит:

 

то като те гледам тебе, отдалече си личи кой е простия..ааа да, и неграмотния

Link to comment
Share on other sites

casual, такива като тебе, май спомени отпреди "черешово време" нямат за отбора :)

 

а бе черешево време ама поне не се гаврад с отбора като с вашият и по долни фенове от ваще няма...

 

написали ми там боикоти и моикотои

 

и някви колежи и махаите се футболисти прости ем кфо да говора посредата на мача с ЛОКО СОФИЯ феновете на ботев си отивам после били наи верните ахахаха

Link to comment
Share on other sites

а бе черешево време ама поне не се гаврад с отбора като с вашият и по долни фенове от ваще няма...

 

написали ми там боикоти и моикотои

 

и някви колежи и махаите се футболисти прости ем кфо да говора посредата на мача с ЛОКО СОФИЯ феновете на ботев си отивам после били наи верните ахахаха

само не ми казвай, че не знаеш за мача Локо - Шумен 1:3 1999 година, когато Локо легнаха и феновете им ВИКАХА ЗА ШУМЕН, за да може Ботев да изпаднат. Но Локо изпадна, Ботев се спаси. От това по-долна постъпка не може да има. Феновете на Ботев никога няма да направат такова излагация. Така, че не знам кои фенове са най-долните

Link to comment
Share on other sites

ей casual, ама много е весело да те гледа човек как се плюнчиш :)

 

И да не говорим, че за протокола мача за купата е 1:1 в редовното време, официално е равен, останалото след продълженията си е отделна работа, те се играят за да се излъчи продължаващ отбор.

 

ем 92 мин 1:0 кво ми говориш ?

 

само не ми казвай, че не знаеш за мача Локо - Шумен 1:3 1999 година, когато Локо легнаха и феновете им ВИКАХА ЗА ШУМЕН, за да може Ботев да изпаднат. Но Локо изпадна, Ботев се спаси. От това по-долна постъпка не може да има. Феновете на Ботев никога няма да направат такова излагация

 

офф затва ли на мача ЛОКО ЛЕВСКИ имаше фенове на ботев във агитката на левски ?

Link to comment
Share on other sites

Още следващия сезон, във втория ешелон, (1955-1956г.) новият треньор Христо Бъчваров успява да изведе "Локомотив" на първо място в южната "Б" РФГ, но в квалификационния турнир за място при майсторите отборът заема четвърто място и трябва да продължи в същата група.

Участието в "Б" РФГ продължава до 1961г. 6 години

през 1979-1980г. заема предпоследното 15-то място и за втори път в своята история е принуден да играе в "Б" РФГ. Тук "черно-белите" остават три години, редуват силни със слаби игри.

Ето ти само 9 години, да не говорим, че в сайта ви е описана толкова некадърно, пише, че изпадате и още веднъж, ама не пише за колко време, да не говорим, че няма нещата от 90+ година когато също прекарахте 3+години в Б група

 

Link to comment
Share on other sites

Още следващия сезон, във втория ешелон, (1955-1956г.) новият треньор Христо Бъчваров успява да изведе "Локомотив" на първо място в южната "Б" РФГ, но в квалификационния турнир за място при майсторите отборът заема четвърто място и трябва да продължи в същата група.

Участието в "Б" РФГ продължава до 1961г. 6 години

през 1979-1980г. заема предпоследното 15-то място и за втори път в своята история е принуден да играе в "Б" РФГ. Тук "черно-белите" остават три години, редуват силни със слаби игри.

Ето ти само 9 години, да не говорим, че в сайта ви е описана толкова некадърно, пише, че изпадате и още веднъж, ама не пише за колко време, да не говорим, че няма нещата от 90+ година когато също прекарахте 3+години в Б група

 

 

ам вие кфо ще кажеш че сте били само по малко от 3 години в Б ГРУПА ?

 

едит: спирам да пиша така ша се разправяме до утре..

Link to comment
Share on other sites

ам вие кфо ще кажеш че сте били само по малко от 3 години в Б ГРУПА ?

 

едит: спирам да пиша така ша се разправяме до утре..

Ботев имат 3 изпадния за по 1 година... и то последните 2 са по времето на селския

Link to comment
Share on other sites

офф затва ли на мача ЛОКО ЛЕВСКИ имаше фенове на ботев във агитката на левски ?

AБЕ ти малоумен ли си или да. Локо вика срещу СОБСТВЕНИЯ си отбор само и само да може Ботев да изпаднат

 

И ДА ние сме изпадали само 3 пъти

Link to comment
Share on other sites

AБЕ ти малоумен ли си или да. Локо вика срещи СОБСТВЕНИЯ си отбор само и само да може Ботев да изпаднат

 

аахаххахахахахахаахахахахах ОМГ.......

 

AБЕ ти малоумен ли си или да. Локо вика срещу СОБСТВЕНИЯ си отбор само и само да може Ботев да изпаднат

 

И ДА ние сме изпадали само 3 пъти

ai kaji mi togafa shto fie pqhte za naftex na finala za kupata na balgariq na vashiqt stadion ???

Link to comment
Share on other sites

аахаххахахахахахаахахахахах ОМГ.......

ai kaji mi togafa shto fie pqhte za naftex na finala za kupata na balgariq na vashiqt stadion ???

ТИ ПРАВИШ ЛИ РАЗЛИКА. Тогава Нафтекс не са играли срещу Ботев

Link to comment
Share on other sites

ТИ ПРАВИШ ЛИ РАЗЛИКА. Тогава Нафтекс не са играли срещу Ботев

KFOKATO WE !!!!!!!!!!!

AMA VIKATE ZA DRUGI NALI !!!!!!!!!

ai stia mi se prai na nai velikiqt fen na botev shtoto znaesh za botev samo ot vesnici umnikoi ako imash nad 200 macha na botef shti kaja brafo......

Link to comment
Share on other sites

KFOKATO WE !!!!!!!!!!!

AMA VIKATE ZA DRUGI NALI !!!!!!!!!

ai stia mi se prai na nai velikiqt fen na botev shtoto znaesh za botev samo ot vesnici umnikoi ako imash nad 200 macha na botef shti kaja brafo......

Е ти явно наистина си тъп, ти правиш ли разлика да викаш за други и да викаш срещу собствения си отбор :blink:

Link to comment
Share on other sites

Е ти явно наистина си тъп, ти правиш ли разлика да викаш за други и да викаш срещу собствения си отбор :blink:

 

a ti praish li razlika kfo pisha az ?

 

I TFA NE E BILO NIKOGA KOITO I FEN DA PITASH SHTI KAJE " EBI SI MAIKATA JULT"(sorry dafam samo primer)

Link to comment
Share on other sites

Е ти явно наистина си тъп, ти правиш ли разлика да викаш за други и да викаш срещу собствения си отбор :blink:

той ако имаше акъл до сега да е спря да се излага. Затапихме го от всякъде с линкове и факти

 

I TFA NE E BILO NIKOGA KOITO I FEN DA PITASH SHTI KAJE " EBI SI MAIKATA JULT"(sorry dafam samo primer)

ами кво да каже като е безсилен

Link to comment
Share on other sites

той ако имаше акъл до сега да е спря да се излага. Затапихме го от всякъде с линкове и факти

еи покажими линк дето пише че феновете на локо са пяли за шумен ве ?

botev ne ma drazni da ne te zatapqt v zemqta

Link to comment
Share on other sites

еи покажими линк дето пише че феновете на локо са пяли за шумен ве ?

botev ne ma drazni da ne te zatapqt v zemqta

всеки, който е бил на мача знае за какво става въпрос. Ти тогава сигурно не си бил чувал за Локо. До сега всички приказки ти са пълни глупости.

Link to comment
Share on other sites

всеки, който е бил на мача знае за какво става въпрос. Ти тогава сигурно не си бил чувал за Локо

 

ei az hodq na machove ot 6 godishna vazrast a ti hodish na machove ot 2 godini zatfa ne mi gofori shtoto ne si nikaf fen kogato tragnesh da obikalqsh balgariq s tfoq otbor togafa sha mi kajesh che si fen....

Link to comment
Share on other sites

Дебре бе господа ботевисти. Някой от вас бил ли е на тоя мач, че да твърди к'во сме викали и к'во не сме?!? И к'во значи да викаш срещу собствения отбор?! Викали ли сме к** за Локо или тем подобни??? Или пък да сме обиждали някой от играчите??? НЕ!!! Докато аз веднага се сещам за една публика, която си бие играчите и цял мач ги обижда...

Link to comment
Share on other sites

ei az hodq na machove ot 6 godishna vazrast a ti hodish na machove ot 2 godini zatfa ne mi gofori shtoto ne si nikaf fen kogato tragnesh da obikalqsh balgariq s tfoq otbor togafa sha mi kajesh che si fen....

като си бил на тоя мач, защо не го помниш? А защо не помниш контролите. Ами защото са от преди 6-7 години и тогава не си знаел какво е футбол. Като не знаеш от кога хода на мачове, поне не говори измислици

 

Дебре бе господа ботевисти. Някой от вас бил ли е на тоя мач, че да твърди к'во сме викали и к'во не сме?!? И к'во значи да викаш срещу собствения отбор?! Викали ли сме к** за Локо или тем подобни??? Или пък да сме обиждали някой от играчите??? НЕ!!! Докато аз веднага се сещам за една публика, която си бие играчите и цял мач ги обижда...

Аз бях на мача. Имаше пороен дъжд. И феновете на Локо викаха САМО ШУМЕН ОЛЕ на мач, в който играеше техния отбор

Link to comment
Share on other sites

като си бил на тоя мач, защо не го помниш? А защо не помниш контролите. Ами защото са от преди 6-7 години и тогава не си знаел какво е футбол. Като не знаеш от кога хода на мачове, поне не говори измислици

Аз бях на мача. Имаше пороен дъжд. И феновете на Локо викаха САМО ШУМЕН ОЛЕ на мач, в който играеше техния отбор

vij gorniqt post i vsichko svarshva

 

na 16 mai sha vi razmajem mucunite ot boi i na stadiona sha va smajev s igra tochka po vaprosa...

Link to comment
Share on other sites

Дебре бе господа ботевисти. Някой от вас бил ли е на тоя мач, че да твърди к'во сме викали и к'во не сме?!? И к'во значи да викаш срещу собствения отбор?! Викали ли сме к** за Локо или тем подобни??? Или пък да сме обиждали някой от играчите??? НЕ!!! Докато аз веднага се сещам за една публика, която си бие играчите и цял мач ги обижда...

Да ама играете срещу друг отбор и викате за него, а ние обиждаме футболистите, защото са некадърни и не са за нашия отбор, едно е да обиждаш футболистите, друго е отбора. Сега ще кажете ми те футболистите са част от отбора, да ама не са...

Link to comment
Share on other sites

като си бил на тоя мач, защо не го помниш? А защо не помниш контролите. Ами защото са от преди 6-7 години и тогава не си знаел какво е футбол. Като не знаеш от кога хода на мачове, поне не говори измислици

Аз бях на мача. Имаше пороен дъжд. И феновете на Локо викаха САМО ШУМЕН ОЛЕ на мач, в който играеше техния отбор

offf gospodina bil ot botev pa hodi na poveche machove na lokoto otkolkoto na botev nqma kfo da govora az ta gledam kak hodish na machove bez shalofi bez fanelka kato grajdanin da ne te utrepat nqkade i posle sqdash pri semkadjiite i aide :!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

offf gospodina bil ot botev pa hodi na poveche machove na lokoto otkolkoto na botev nqma kfo da govora az ta gledam kak hodish na machove bez shalofi bez fanelka kato grajdanin da ne te utrepat nqkade i posle sqdash pri semkadjiite i aide :!!!!!!!

Ти познаваш ли го, че да знаеш колко ходи на мачове? Ти само на мачове на Локото ли си бил? Кво лошо има да иде на мач на друг отбор?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...