Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

Това си е твоето мнение - аз живея близо до стадиона и всяка седмица минавам покрай него, така че мисля, че имам доста представа какво представлява...Тази огромна сума, за която говориш,по-добре да се вложи в ДЮШ на отборите,не мислиш ли?Затова говоря само за козметичен ремот на трибуните и модернизиране на съблекалните.

 

Не забравяй,че колкото и да е стар този стадион той никога не е пропадал като един друг стадион в Пловдив ;)

То едно е да минаваш покрай терена, друго е да играеш "вервай ми" ;) А за парите - то не може и ДЮШ и стадион, или едното или другото. Но за съжаление няма кой да ги вложи тези пари. Всеки иска след инвестицията веднага да си върне парите и да стане мултимилионер. Еми не става. Трябва по-дълготраини инвестиции за да се направят хубави игрища за ДЮШ и с нашите таланти (а определено имаме големи таланти) най-накрая да направин нещо свястно във футбола. Само дето много се отклонихме от същинската тема :) С парите, които Наков ще получи от трансфера на Камбуров, той спокойно може да направи заплатите на футболистите такива, каквито бяха преди убийството на Г.Илиев и съответно да задържи разбягващите се футболисти поне до другата зима. Самоче т'ва е просто една илюзия и ми се струва, че Наков ще си прибере мангизите и хич няма да го боли за Локо. Надявам се това да не се получи :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply

Значи аз съм имал честа да играя на ст.Пловдив...и тогава беше на ниво тревното покритие....ама сега незнам и наистина има нужда не само от козметичен ремонт стадиона а една хубава поддръжка на тревата....както каза LOKOMOTIVcho сигурно и след 20 години няма да е оправен стадиона което е много ама много жалко!!!

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд за Локото, въпреки че съм фен на Ботев. Дано това с Б групата да не се случи на вас, че ние сме били там и не е хубаво...

 

Според мен трябва да има повече такива пловдивчани...

За другите не знам, но аз съм първо фен на България, след това на Пловдив и чак след това на Локомотив Пловдив... Жалко, жалко, че футбола в Пловдив е на път да останат само спомени :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Майче това което се случвва в момента с отбора ви никой не го е очаквал.Един по един всички си отиват.Ще запреличате на нас.Ще проклинате Наков(тоя ми е най-омразната фигура откакто Жоро Илиев преместо отбора си в Пловдив).Аз се чудя защо не почнете да бучите против Наков.Да поискате някакво обяснение за това което се случва с отбора ви.След смъртта на Жоро Илиев Наков съвсем други работи говореше.Бати имам някво усещане че Спартак и Марица скоро ще си разменят местата с Ботев и Локо.Според мен в другите 2 пловдивски отбора се работи много правилно.

Към края на това първенство ще гледаме дербито "ФК НАКОВ VS ФК ХРИСТОЛОВ"

 

п.с-Ако модераторите счетат че в мнението ми не трябва да се публикува нека не го правят,но поне без warn(заради глупави спорове в раздела за футбол изядох 60%warn)

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд за Локото, въпреки че съм фен на Ботев. Дано това с Б групата да не се случи на вас, че ние сме били там и не е хубаво...

Те и Локото са били там (не чак толкова отдавна), по-добре и двата отбора да си седят в А група ;) .

 

Ще проклинате Наков(тоя ми е най-омразната фигура откакто Жоро Илиев преместо отбора си в Пловдив).

И на мен ми е много противен, защото е един от малкото преживели до днес мутри. Гаден е, гаден е и стилът му на водене на отбора. Аз съм от Ботев, но не крия, че Ераносян ми харесваше като треньор на Локото. Имаше някой минуси, но като за треньор в БГ беше супер. Пък и направи отборът шампион без да има на разположение свърхбюджет и кой знае колко известни футболисти. За Садъков съм чувал, че е с тежък характер, но е работил в техните ДЮШ и познава младите футболисти. А Наков нито е симпатичен, нито е от Пловдив, освен това се съмнявам да разбира нещо от футбол. Изглежда като човек, който преди 10-12 години във ВИСа е "събирал кварталните борчове".

Link to comment
Share on other sites

Наков не е никаква мутра. Просто беше близък до покойния Васил Илиев и затова Жоро го държеше, но никога не се е съобразявал с мнението му. Когато изгониха Ераносян по средата на сезона, това беше работа на Наков, а именно Г.И го върна. Нормално е след убийството му Ераносян да си тръгне, защото той имаше подкрепата само на екс-президента ни. А за Съдъка няма к'во да говора. Той 2 приказки не може да върже, пък камоли да те надъха да играеш - абсурд. Засега с този треньор и тези футбоисти виждам най-много 4-5 спечелени мача, а останалото загуби и няколко Х-а. Ще видим какво ще става от другия сезон.

 

@toti_barabata, за Марица съм съгласен, че работят на прав път с деца от школите, но при Спартак сега има разни сделки, които един госод знае какви точно са. Доколкото аз знам частния клуб Ботев 2002 на Андрей Павлов искат да съединят (или вече са го направили) двата отбора.

Link to comment
Share on other sites

@toti_barabata, за Марица съм съгласен, че работят на прав път с деца от школите, но при Спартак сега има разни сделки, които един госод знае какви точно са. Доколкото аз знам частния клуб Ботев 2002 на Андрей Павлов искат да съединят (или вече са го направили) двата отбора.

Да наистина Андрей Павлов вече е президент на Спартак и премести школата на Ботев2002 в Кичука.

В Спартак вече играят Данаил Бачков и Емил Урумов.Тези 2имена са достатъчни за да разберем че и там се работи правилно.Аз лично желая искрено успех и на 2-та отбора.Марица още тая година може да влезнат а Спартак следващия сезон ще атакуват предполагам "А ГРУПА"

Link to comment
Share on other sites

Марица още тая година може да влезнат а Спартак следващия сезон ще атакуват предполагам "А ГРУПА"

 

Марица ще почнат да продават мачове пролетта, а Спартак не вярвам да са дорасли и те за А група. Все пак успех и на двата отбора.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Не забравяй,че колкото и да е стар този стадион той никога не е пропадал като един друг стадион в Пловдив ;)

 

Пропаднал е и то много сериозно на втория етаж от северната страна ;) За "козметичния" ремонт на тоя стадион ще отидат пари като за два чисто-нови...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И к'во радваш ли се? Да не би да сте шампиони, че гледате по другите отбори к'во става? Вие имате много малки проблеми и затова взехте нас да гледате... аре оправете се първо и тогава ми кажи колко сме зле...

Link to comment
Share on other sites

И к'во радваш ли се? Да не би да сте шампиони, че гледате по другите отбори к'во става? Вие имате много малки проблеми и затова взехте нас да гледате... аре оправете се първо и тогава ми кажи колко сме зле...

да съм казал нещо? комплексарска работа. Просто копирах линка, щото никой във форума не го беше писал до тоя момент

Link to comment
Share on other sites

да съм казал нещо? комплексарска работа. Просто копирах линка, щото никой във форума не го е писал до тоя момент

Така е, комплексирам се от това, че Локо са 5ти, а другия пловдивски отбор - 12. Никой не го е писал линка, защото никой не пише тук ;)

Link to comment
Share on other sites

Така е, комплексирам се от това, че Локо са 5ти, а другия пловдивски отбор - 12. Никой не го е писал линка, защото никой не пише тук ;)

Ако става въпрос ме е яд, че няма да има повече дербита, но каквото е това е.

Link to comment
Share on other sites

Ако става въпрос ме е яд, че няма да има повече дербита, но каквото е това е.

Ще има най-малко 3 дербита със сигурност.... нататък ще видим вече

Link to comment
Share on other sites

Ако става въпрос ме е яд, че няма да има повече дербита, но каквото е това е.

то ще има дербита ама в б група както са тръгнали нещата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Днес отново ми си върна оптимизма :) Отбора изглеждаше така както през шампионския сезон - амбициран. Видя се, че дори и с индивидуално по-слаби играчи и съдийски подаръчета към противника, Локо пак може да играе хубав футбол. Честита победа на всички фенове :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Супер победа. Направо отбора обезличи ЦСКА и ги надигра напълно. Радвам се, че с толкова млади играчи Локо играе толкова смислено, а и не можаха да използват целия си кадрови потенциал в този мач. Само не знам защо не играят така срещу всички. Ако го правеха сега щяхме да сме в Топ 3

Link to comment
Share on other sites

Евала за мача, честита победа. Но не се и възгордявайте, не забрявайте, че само Ботев пропусна да вземе точки от ЦСКА - чорбетата просто са страшно зле. И все пак браво, че им отмъкнахте купата от ръцете ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е отборът, който искам да гледам! Двата домакински мача от начакото на втория полусезон бяха най-добрите в първенството от самото начало. Няма го напрежението - кой не щял да играе, на кой му намалили заплата.

На тези играчи, които играха днес, не са им платени последите две заплати, ако може да се вярва на информацията, която се изнася.

В Явор Въндев и Влади Златинов виждам повече потенциял, отколкото има в цели други отбори в "А" групата.

Атмосферата днес на стадиона беше фантастична. Не го бях виждал толкова пълен от мача със Славия преди две години, когато станахме шампиони :bgrin:

Единственото, на което сега трябва да се надяваме е да се намери адекватно решение на финансовите проблеми. Този млад отбор има време до края на сезона да се сработи и да може следващият сезон отново да се борим за Евротурнирите :)

Link to comment
Share on other sites

Евала за мача, честита победа. Но не се и възгордявайте, не забрявайте, че само Ботев пропусна да вземе точки от ЦСКА - чорбетата просто са страшно зле. И все пак браво, че им отмъкнахте купата от ръцете ;)

прав си. искам да коментирам съдииството, което беше на изключително ниско ниво. докато главния рефер горе-долу се оправяше страничните бяха под всякаква критика. ощетиха жестоко и 2-та отбора, имаше поне 4 несъществуващи засади за ццка и поне 3 за локо. тея хора кой ги е направил съдии не знам, но определено трябва да си сменят професията :excl: за мача ще кажа, че локо играха перфектно тактически и имаха късмет, че ццка са в изключително слаба форма. чорбите просто бяха безидейни и сякаш без желание за игра и заслужено загубиха въпреки численото си предимство.

Link to comment
Share on other sites

невероятен мач на отбора на локомотив пловдив не сам виждал отбора така от давна :)

показахме че все още сме велик отбор с велика публика

 

иначе преди двубодя бяхме на ниво :)

разцепихме червените пред нашият стадио :)

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ми е гадно..сте направили доста добър мач :D ...

Ако продължавате така...вообще няма да си личи че сте без финанси...

А цска в послендо време са много зле(още ме е яд ,че и ние не взехме нищо от тях)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...