Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Според вас има ли шанс Едуард Ераносян да се завърне като треньор на Локомотив? Той наблюдава отблизо последните няколко мача на отбора, но както винаги мълчи. Дали въобще има смисъл връщането му? Дали Тасев няма да развърже кесията и да върне на Лаута недолюбваните в ЦСКА Тунчев и Котев, а дай боже и Илиев?

 

Аз лично се надявам това с Едо да стане. Доказа, че е много добър треньор, даже един от най-добрите в България. За бившите играчи малко се съмнявам да стане...

Link to comment
Share on other sites

Аз лично се надявам това с Едо да стане. Доказа, че е много добър треньор, даже един от най-добрите в България. За бившите играчи малко се съмнявам да стане...

и аз също

Link to comment
Share on other sites

Според вас има ли шанс Едуард Ераносян да се завърне като треньор на Локомотив? Той наблюдава отблизо последните няколко мача на отбора, но както винаги мълчи. Дали въобще има смисъл връщането му? Дали Тасев няма да развърже кесията и да върне на Лаута недолюбваните в ЦСКА Тунчев и Котев, а дай боже и Илиев?

 

Аз лично се надявам това с Едо да стане. Доказа, че е много добър треньор, даже един от най-добрите в България. За бившите играчи малко се съмнявам да стане...

 

 

На контролата със Спартак Наков, Едо и Тасев си говореха, а на мача вчера Едо беше в централната ложа. Очаквах че веднага ше тръгнат спекулации по медиите, ама знам ли?! Може накрая и треньор да стане. Мен лично малко ме съмнява, щото Едо иска голяма заплата, а политиката на клуба в момента е друга. Друг въпрос е че дългото време без работа, може и да му е намалило претенциите :) Според мен обаче Масларя трябва да изкара още един сезон, щото наложи един стил на игра и младите играчи.

 

Колкото до старите играчи - и аз не вярвам да дойдат. А и не ни и трябват - мое мнение ;)

 

Ето малко снимки от мача с Фарул:

 

На загрявката:

 

10_l.jpg

 

По време на мача:

 

7_l.jpg

 

5_l.jpg

 

20_l.jpg

 

23_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Едо няма да се върне при нас бъдете сигурни.

И това че го виждаме на мачове... еми че той ходи на всеки мач на локото

от мноого време.

Нищо странно няма ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
София. Локо (Пд) ще играе два мача без публика. Това реши Дисциплинарната комисия на БФС, съобщи за Агенция "Фокус" генералният секретар на клуба Атанас Узунов. Причина за санкцията е ударен полицай по време на гостуването на "черно-белите" на ЦСКА на стадион "Българска армия" в неделя. Освен това Локо (Пд) ще трябва да плати и 3000 лева глоба. "Черно-белите" ще бъдат без публика в мачовете със Славия и Берое.

Лошо за вас,но все пак законът трябва да се спазва

Link to comment
Share on other sites

То май е било провокация, ама знае ли се... едва ли някога ще се изясни. Между другото откога гостуващия отбор може да бъде наказван за нередности по трибуните, не са ли отговорни домакините за осигуряването на сигурност?

Link to comment
Share on other sites

То май е било провокация, ама знае ли се... едва ли някога ще се изясни. Между другото откога гостуващия отбор може да бъде наказван за нередности по трибуните, не са ли отговорни домакините за осигуряването на сигурност?

От Локо Го - Ботев, когато накрая се пак ни го отмениха, обаче след като бяхме изиграли единия мач без публика вече :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

То май е било провокация, ама знае ли се... едва ли някога ще се изясни. Между другото откога гостуващия отбор може да бъде наказван за нередности по трибуните, не са ли отговорни домакините за осигуряването на сигурност?

Доколкото знам пичът,хвърлил камък по полицай,живее в София и не фигурира в техния фен-клуб,но все пак това не значи,че не им е фен,нали?

 

Иначе според мен е правилно да се наказват и гостуващите отбори,иначе ще стане мазало :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам пичът,хвърлил камък по полицай,живее в София и не фигурира в техния фен-клуб,но все пак това не значи,че не им е фен,нали?

 

Иначе според мен е правилно да се наказват и гостуващите отбори,иначе ще стане мазало :wacko:

 

Абе правилно е да се наказват, ама защо наказват само Локомотив? Що за разнообразие не накажат "грандовете"? При тяхни мачове редовно стават разни мизерии, а изведнъж публиката на Локо скандирала Пронацистки реплики! Викаха им "цигани". А що не накажат чорбата след като всеки мач крещят по 60 минути "к*р за левски". За говедата работата е същата. Избиват се двете агитки, обаче някой от малките отбори го дъвче след тва. Ами ша ма извинява тоя шибан ФС, ама така въобще не доказват, че корупцията е заминала и работят в нова насока. Сигурен съм, че има нещо общо и с тоя мангал Дражев. Понеже нищо не могат да му направят решиха да показват авторитет пред някой друг... Мижитурки един до друг в БФС.

Link to comment
Share on other sites

Абе правилно е да се наказват, ама защо наказват само Локомотив? Що за разнообразие не накажат "грандовете"? При тяхни мачове редовно стават разни мизерии, а изведнъж публиката на Локо скандирала Пронацистки реплики! Викаха им "цигани". А що не накажат чорбата след като всеки мач крещят по 60 минути "к*р за левски". За говедата работата е същата. Избиват се двете агитки, обаче някой от малките отбори го дъвче след тва. Ами ша ма извинява тоя шибан ФС, ама така въобще не доказват, че корупцията е заминала и работят в нова насока. Сигурен съм, че има нещо общо и с тоя мангал Дражев. Понеже нищо не могат да му направят решиха да показват авторитет пред някой друг... Мижитурки един до друг в БФС.

Незнам вие какво толкова се оплаквате, кога са наказвали друг път Локомотив?

Link to comment
Share on other sites

Така:

цска-черно море БОИ - Нищо

левски бомби по полицаите - Нищо

Кажете ми една публика която да не скандира расизъм (НЯМА)

Лапето е било с бащата си,следователно трябва да се накаже в случая бащата понеже тои носи одговорност за него(за какво ги искат тея лични карти по стадионите и не се дупускат не пълнолетни бес предрожител).Да не говорим,че полицията не показва кадри от случая може и изобщо да нямат.

Кво следва,че си носим кръста щот не сме от софия тва следва!

Link to comment
Share on other sites

Незнам вие какво толкова се оплаквате, кога са наказвали друг път Локомотив?

 

Преди няколко години пак имаше не знам си колко мача лишаване от домакинство. А вие пък от кво се оплаквате...да ви чуя болката... Нещо друго освен Христолов?

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко години пак имаше не знам си колко мача лишаване от домакинство. А вие пък от кво се оплаквате...да ви чуя болката... Нещо друго освен Христолов?

E стига ся...казахме си ,че няма да пре*баваме отделните теми :)

Link to comment
Share on other sites

http://focus-sport.net/?do=n1148764029556

 

Айде честит ви компромис :) Ама май така си е най-правилно де... не може да се разбере със сигурност дали анонимния шоп е бил ваш фен или не.

 

@Leper_Messiah - Какво подскачаш като ощипана ученичка? Така звучиш все едно ви наказват за всяка хвърлена слънчогледова семка, ебаси. Вярно е, че шопските отбори са "привилегировани", ама не сте нарочени от БФС и целия свят деа :) Айде със здраве и да запазим нормалния тон.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...