Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply

много добър мач с берое доволен съм и на точката която зехме :)

а относно полицията да ги е*а в зараджиите искаха да ме преберът щото съм се клатил на оградата :)

Link to comment
Share on other sites

Всеки ден се пишат различни неща. Един път фалирали, другия път пловдивски бизнесмен ги взима, третия път незнам си кво друго. И излиза, че нищо от писаниците не е вярно :)

Link to comment
Share on other sites

Всеки ден се пишат различни неща. Един път фалирали, другия път пловдивски бизнесмен ги взима, третия път незнам си кво друго. И излиза, че нищо от писаниците не е вярно :)

Хм да, така е, но важното е, че играем и без пари, за отбора, та на всичко отгоре и точки взимаме, а някои други отборчета и с пари не могат :D ...

Link to comment
Share on other sites

честно казано тея от пловдив24 и тъпспорт пишат квото им дойде на акъла, така че не им вярвайте много много :angry:

Link to comment
Share on other sites

Вече може да се каже, че има развитие по въпроса:->тук<-

Тасев със сигурност е бил днес на Лаута, тъй като и във форума на Локото няколко човека пишат, че са ги видяли двамата с Наков да разговарят по време на тренировката :)

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам кой е тоя Тасев ама вчера точно на входа пред съблекалните беше спрял един злобен Мерцедес S 500 и ако съдим по колата му, явно има много парички :D

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам кой е тоя Тасев ама вчера точно на входа пред съблекалните беше спрял един злобен Мерцедес S 500 и ако съдим по колата му, явно има много парички :D

Аз четох, че тоя Тасев бил от Кюстендил. Някъде прочетох още, че е търговец на череши. Не знам шега ли беше или имаха предвид "череши".

 

Всъщност ето я статията - от днес е:

Пловдив. Търговецът на череши Александър Тасев, който може да купи акции на Локомотив (Пд), се появи на Лаута вчера, пише “7 дни спорт”. Бизнесменът от Кюстендил пристигна със собственика Емил Наков. Двамата дълго разговаряха в една от канцелариите на стадиона, а след това влязоха в съблекалнята при футболистите. Тасев вече помага финансово на отбора.
Link to comment
Share on other sites

Еми честито ви... нямате паразит като нашия "президент" и се оправяте финансово. Дано и нас ни огрее някой ден :)

Link to comment
Share on other sites

Аз четох, че тоя Тасев бил от Кюстендил. Някъде прочетох още, че е търговец на череши. Не знам шега ли беше или имаха предвид "череши".

Какво толкова смешно има :confused Това, че е търговец на череши не означава, че седи на една сергия на пазара и продава череши :D Тасев е прекупвач и доколкото разбрах най-големият в България. То иначе и Наков се занимава със същото, но е по-дребна риба :bgrin: Изобщо черешите са основното занимание на повечето кюстендилски бизнесмени.

А за Тасев чух също, че бил съдружник на Любо Ганев в бизнеса с метан :)

Link to comment
Share on other sites

А за Тасев чух също, че бил съдружник на Любо Ганев в бизнеса с метан img src="style_emoticons/default/xmas.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="xmas.gif" />

 

Така е и ша иска да пробива в Пловдив в тоя бизнес. Ние трябва сме част от пробива му в Пловдив. Впрочем, както беше и с Жоро Илиев, лека му пръст. Само че неговите възможности естествено едва ли са като на Жоро. Както и да е. Дано поне има някаква стабилност и да не разпродадем отбора, щото тоя отбор според мен е талантлив поне колкото предишния!

Link to comment
Share on other sites

Те и Ботев имат договор за сътрудничество с Милан, но кво ли помага тва изобщо :blink:

Сътрудничеството ви е с Рома, не с Милан хем играхте по едно време и с резервните им екипи и като цяло тва ви беше целия кяр от сътрудничеството ... Дано някой чичко паричко купи Локо и да ги направи отново да играят за Уефа ,защото ако Локо София играят там ще е направо трагедия !

Link to comment
Share on other sites

Сътрудничеството ви е с Рома, не с Милан хем играхте по едно време и с резервните им екипи и като цяло тва ви беше целия кяр от сътрудничеството ... Дано някой чичко паричко купи Локо и да ги направи отново да играят за Уефа ,защото ако Локо София играят там ще е направо трагедия !

Точно пък е с Милан. Там ходеха играчи уж да се учат и такива работи

Link to comment
Share on other sites

Не точно с Милан ни е сътрудничеството, Корадо Кота или къфто беше там дойде от Милан, миналата година идваха някакви представители да милан да наблюдават тренировките на ДЮШ ;) а пък никой не може да каже дали Локо Сф ще се представи по-зле в евротурнирите ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая статия в Пловдив24 ми се струва прекалено хубава за да е истина :laughing1:

 

Все пак дано да е така де. Стискам палци :P

 

Мисля си обаче, че е прекалено рано да летим в обаците. Нека мине още малко време за да се разбере к'во ша става ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...