Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply
a we te pak govoreha che nqma da go otmenat ama kato se kazaha 2,3 dumi i vednaga se nasraha...

 

Ахахах, предполагам мислиш вашия протест промени нещата? Същия протест, който се чу, че се е състоял, чак след като решението беше отменено?

 

Санкциите са заради хвърления предмет от агитката на "черно-белите", който е ударил полицай, охраняващ срещата от 5-ия кръг на елитната ни дивизия между "железничарите" и Берое (1:0).

 

Като не можете да си овладеете говедата в агитката - ще страдате. Все пак нито вие, нито ние сме привилегировани като шопите и тряя да внимаваме кво правим.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой какво е хвърлял, но във всеки случай се е намерил някой бонак, който ни донесе този чуден бонус. Не стига че отбора играе колебливо, ами сега и без публика. Може да е Конеляно и Марек, но все пак....

 

Все ще се намери кой да те спре. Те на Рома публиката спряха, пък на Локо ли няма. Пък най-много да отнесем още някоя награда, за неспазване на наказанието.

 

 

Т'ва е от мача с цска още. Върнаха го преразглеждане и ни насадиха на пачи яйца. Странно ми е к'ви са тия нови "доказателства", след като такъв "ицодент" изобщо нямаше :angry:

 

 

БФС - К*РВИ :excl:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Много ми е интересно как винаги на вас се случва,като сте винаги "невинни" :blink:

Много ми е интересно, защо винаги се месите в нашите теми с цел заяждане. Айде гледайте си вашата тема моля ви се!

Link to comment
Share on other sites

:lol: Много ми е интересно как винаги на вас се случва,като сте винаги "невинни" :blink:

 

 

:blink: :blink: :blink:

 

 

А бе адаш, откъде го взе т'ва "винаги". Наказват ни заради едно и също нещо вече втори път. И то заради "инцидент", който не се е случвал...

Link to comment
Share on other sites

:blink: :blink: :blink:

А бе адаш, откъде го взе т'ва "винаги". Наказват ни заради едно и също нещо вече втори път. И то заради "инцидент", който не се е случвал...

Доколкото знам в София срещу ЦСКА "нямало" инцидент,сега срещу Берое пак ли няма :blink:

 

Както и да е-спирам да пиша тук

Link to comment
Share on other sites

:blink: :blink: :blink:

А бе адаш, откъде го взе т'ва "винаги". Наказват ни заради едно и също нещо вече втори път. И то заради "инцидент", който не се е случвал...

 

Пейстнах, че обвиненията са за хвърлен предмет на мача С БЕРОЕ. Вече дали е имало нещо, не мога да твърдя. Но topsport знаят така.

Link to comment
Share on other sites

То стигат 3-4 келемета, дето да се доказават, хвърляйки предмети. Айде няма да пиша повече, защото нямам никакво инфо, освен това което пейстнах.

Link to comment
Share on other sites

Първият отбор сме със собствено радио :P

Иначе жалко за мача с Вихрен. От 2:0 да ситгнем до 2:2 и след това да паднем... :( Нелепа загуба! Втори мач след Ботев, от който трябваше да вземем поне точка, но неопитността отново ни проваля. Следващат седмица дано бием Марек, пак пред празни трибуни :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...