Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply
Уоооуу, е това вече не съм го очаквал!

 

Верно, че на Локото пари им трябват, ама пък чак в Дубай да го продадат... :unsure:

1 милион евро е доста солидна сума. Аз лично не очаквах да му вземат толкова много :huh: А това нали не е поредния слух :confused

Link to comment
Share on other sites

Това с Мартин Камбуров още не е сигурно. 1 милион евро са страшно много и в момента не се и съмнявам, че ще се отразят много добре на Локото. НО трансфер в Дубай ще е край за кариерата на Камбуров. Вратите на националния ще бъдат веднага затворени (не, че сега са широко отворени, но все пак). Ще е отлично платен, но ще играе в слабо първенство и шанса да бъде забелязан от западноевропейски отбор - нищожен. Виж, ако отиде дори в някой кофти отбор във Франция, може след 1-2 добри сезона да попадне в полезрението на някой средно европейски отбор.

Link to comment
Share on other sites

Само че не е село Ловеч, и стадиона е за 7000 човека. Гришата не плаща на околията, а хората отиват да гледат добър футбол, за разлика от други градове ;)

 

Стадионът е за 6000, ако трябва да сме точни, само че Гришата не плаща на околията да ходят на домакинства, той им плаща гостуванията, ама както и да е, да си гледаме нашата паница....... :(

 

 

 

Мен не ме притеснява факта, че на нашите мачове вече ходят само истинските фенове :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 милион евро е доста солидна сума. Аз лично не очаквах да му вземат толкова много :huh: А това нали не е поредния слух :confused

 

Здравейте отново :) .

 

Значи Камбуров не отива при арабите за 1, а за 2 милиона евро, при това договорът му май е само за 1 година. През тази година спокойно може да си намери нов отбор в Европа, не му берете грижата. Според мен направи много добре като се махна от България, просто тук няма на къде повече да се развива.

Link to comment
Share on other sites

2 милиона евро вече наистина е много доволно :) Дано само Наков да не прибере паричките и да се изпари някъде да си гледа кефа. Иначе успех на Марто в новия му отбор :) А договора му е за 5 години, а не за една ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми браво на Камбуров, че са махна просто в България нама накъде да се развива. Успех в Дубай. А иначе Наков ще си прибере парите. Аз си мисля че той ще стане нещо като Христолов за Ботев( Лично мое мнение) :P

Link to comment
Share on other sites

dreamer, що не ги преименуваш тея 2-те теми примерно на "Всичко за Ботев и Всичко за Локо" и да си останат официално. така или иначе ще се коментират 2-та отбора в тях :>

Link to comment
Share on other sites

На мен мечтата ми е да гледам мача Локо-Ботев на ст.Пловдив!!!Супер мач ще е сумати хора с велика акустика на стадиона направо ще плача от кеф!!!

Link to comment
Share on other sites

На мен мечтата ми е да гледам мача Локо-Ботев на ст.Пловдив!!!Супер мач ще е сумати хора с велика акустика на стадиона направо ще плача от кеф!!!

Ако си мислиш,че ще се съберат повече хора жестоко се лъжеш...Шопите колко хора събират на Националния... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се ако това с трансфера наистина стане защо Марто ще се забие в Дубай. Заради пари ? Знам ли... Ако са му обещали там да му е като трамплин - ок, но какъв трамплин може да е дубайски отбор, за когото никой в БГ не е чувал? Така, че аз продължавам да не вярвам докато не чуя същото от устата на Мартин.

 

А Наков може и 1000 неща да каже, но и 1000-дата да нямат нищо общо с реалността.

Link to comment
Share on other sites

Ако си мислиш,че ще се съберат повече хора жестоко се лъжеш...Шопите колко хора събират на Националния... :excl:

 

 

Ще се съберат мноо ясно....неутрален стадион за феновете на Локо ще има повече места....не кат на предишния мач 2000.....няма да го напълним ама поне 16000 човека ще има...да не и повече....а да знаеш акустиката ква е!!!50 човека звучат кат 200 супер ще е!!!То има такъв вариант впрочем защото нали стадиона на Локото леко да се каже не е в добро състояние и ако им хрумне могат да го наемат за мача ама шансовете са нищожни...за жалост!!!Само кинти тряят и тоя стадион ще стане супер!!!

Link to comment
Share on other sites

Ще се съберат мноо ясно....неутрален стадион за феновете на Локо ще има повече места....не кат на предишния мач 2000.....няма да го напълним ама поне 16000 човека ще има...да не и повече....а да знаеш акустиката ква е!!!50 човека звучат кат 200 супер ще е!!!То има такъв вариант впрочем защото нали стадиона на Локото леко да се каже не е в добро състояние и ако им хрумне могат да го наемат за мача ама шансовете са нищожни...за жалост!!!Само кинти тряят и тоя стадион ще стане супер!!!

Едно време Жоро Илиевс като го искаше не му го дадоха, та сега на Наков ли ще го дадат

Link to comment
Share on other sites

Едно време Жоро Илиевс като го искаше не му го дадоха, та сега на Наков ли ще го дадат

 

 

Е аз не ти говоря да го купите....а просто за мача....то тоя стадион заради шибаната оправа и там другите гамени ще загние дейба простаците!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ще се съберат мноо ясно....неутрален стадион за феновете на Локо ще има повече места....не кат на предишния мач 2000.....няма да го напълним ама поне 16000 човека ще има...да не и повече....а да знаеш акустиката ква е!!!50 човека звучат кат 200 супер ще е!!!То има такъв вариант впрочем защото нали стадиона на Локото леко да се каже не е в добро състояние и ако им хрумне могат да го наемат за мача ама шансовете са нищожни...за жалост!!!Само кинти тряят и тоя стадион ще стане супер!!!

Може би, ако имаше лиценз.Не е обезопасен и такива неща и няма как да стане, поне за сега!

 

Стадиона е за 45 000 - 50 000 хиляди души и с малко (всъщност не толкова малко пари може да стане страхотен стадион и страхотно съоръжение).

 

Едно евентуално дерби не би събрало чак чак толкова повече хора, но ако сега ходят 15 000 то със сигурност може да станат до 20 000+, защото хората ще идат с кеф на страхотен стадион и дори да не са чак толкова запалени, а и ние няма да се гъчим агитките :excl: :punk

Link to comment
Share on other sites

Това за стадион пловдив скоро няма да стане :Д па и да стане пак трябва да има буферни зони а у.Представям си феновете на локо на горният етаж феновете на ботев на долния :Д

Link to comment
Share on other sites

Чудя се ако това с трансфера наистина стане защо Марто ще се забие в Дубай. Заради пари ? Знам ли... Ако са му обещали там да му е като трамплин - ок, но какъв трамплин може да е дубайски отбор, за когото никой в БГ не е чувал? Така, че аз продължавам да не вярвам докато не чуя същото от устата на Мартин.

 

А Наков може и 1000 неща да каже, но и 1000-дата да нямат нищо общо с реалността.

Ами Камбура според мен многократно показа, че парите за него са много по-важни от любовта на феновете към него.А и щом Байерн са купили от тия джагали накакъв, то явно европейските отбори следят какво става там.За да отиде там Мартин, явно наистина МНОГО кинти са му обещали...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се ако това с трансфера наистина стане защо Марто ще се забие в Дубай. Заради пари ? Знам ли... Ако са му обещали там да му е като трамплин - ок, но какъв трамплин може да е дубайски отбор, за когото никой в БГ не е чувал? Така, че аз продължавам да не вярвам докато не чуя същото от устата на Мартин.

 

А Наков може и 1000 неща да каже, но и 1000-дата да нямат нищо общо с реалността.

 

Ако си мислиш пък, че някой в Дубай е чувал за Локомотив или Левски или за който и да било Бг отбор се лъжеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Между другото тревното покриние на стадион Пловдив е в отлично състояние - нужен е някой лев за един козметичен ремонт на трибуните и модернизиране на съблекалните...такъв може да стане стадиона, че и националния отбор веднага ще се премести в Пловдив...

 

едит:А за Мартин Камбуров едва ли ще чуем нещо в близката година

Link to comment
Share on other sites

Това за стадион пловдив скоро няма да стане :Д па и да стане пак трябва да има буферни зони а у.Представям си феновете на локо на горният етаж феновете на ботев на долния :Д

Какво ще кажеш да не е така а? - ами обратното :excl: :D

 

То като, че ли ще стане та си говорим тука някви неща дето и след 100-тина години няма да станат пък камо ли сега :excl:

Link to comment
Share on other sites

Между другото тревното покриние на стадион Пловдив е в отлично състояние - нужен е някой лев за един козметичен ремонт на трибуните и модернизиране на съблекалните...такъв може да стане стадиона, че и националния отбор веднага ще се премести в Пловдив...

 

едит:А за Мартин Камбуров едва ли ще чуем нещо в близката година

Тревното покритие добро :blink: :confused Надявам се си играл там, за да видиш как топката подадена по земя към твой съотборник, той се налага да спира с гърди :D Освен това терена е няма дренаж. Налага се също да се вложи ограмна сума, а не просто "един козметичен ремонт" ;) Такаче в близките 20тина години не вярвам някой да направи нещо за този стадион

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд за Локото, въпреки че съм фен на Ботев. Дано това с Б групата да не се случи на вас, че ние сме били там и не е хубаво...

Link to comment
Share on other sites

Тревното покритие добро :blink: :confused Надявам се си играл там, за да видиш как топката подадена по земя към твой съотборник, той се налага да спира с гърди :D Освен това терена е няма дренаж. Налага се също да се вложи ограмна сума, а не просто "един козметичен ремонт" ;) Такаче в близките 20тина години не вярвам някой да направи нещо за този стадион

Това си е твоето мнение - аз живея близо до стадиона и всяка седмица минавам покрай него, така че мисля, че имам доста представа какво представлява...Тази огромна сума, за която говориш,по-добре да се вложи в ДЮШ на отборите,не мислиш ли?Затова говоря само за козметичен ремот на трибуните и модернизиране на съблекалните.

 

Не забравяй,че колкото и да е стар този стадион той никога не е пропадал като един друг стадион в Пловдив ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...