Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply

Нямаше никакъв "инцидент"! Боби Михайлов трябва да разбере, че със стари труженички на любовта - ново овеселително заведение не се прави. Т.е. трябва да се махнат всички алкохолизирани делегати и корумпирани членове на комисийките в БФС :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-после Садъков си замина от Локото. Уволнен е (изненадващо, нали... :tongue ). Не се знае кой ще е новия треньор обаче, аз лично се надявам да е Едо. Тренировките се водят от Маслара за момента.

Link to comment
Share on other sites

Най-после Садъков си замина от Локото. Уволнен е (изненадващо, нали... :tongue ). Не се знае кой ще е новия треньор обаче, аз лично се надявам да е Едо. Тренировките се водят от Маслара за момента.

 

 

Новият треньор щял да е италианец :blink:

Link to comment
Share on other sites

Само да не е Корадо Кота ;) Това ще е все едно сте ни били на трансферния пазар :D

 

 

И таз хубава :woot Бивало и тоз "специалист" да ни сервират :wacko:

 

 

През шампионския сезон се говореше по едно време за Енрико Катуци, ама едва ли ше е той. А бе все ми е тая, само да не е Садъков...

Link to comment
Share on other sites

И таз хубава :woot Бивало и тоз "специалист" да ни сервират :wacko:

 

 

През шампионския сезон се говореше по едно време за Енрико Катуци, ама едва ли ше е той. А бе все ми е тая, само да не е Садъков...

 

Гледай сега Наков да докара Трапатони или Манчини :woot

Link to comment
Share on other sites

mnogo dobyr ma4 s botev toq brazileca gi praveshe da si barat ushite :)

mnoo dobro mele maina predi ma4a s mnoo nashi zadarjani ;[

е тоя бразилеца след едно полувреме и не можеше да бяга

Link to comment
Share on other sites

е тоя бразилеца след едно полувреме и не можеше да бяга

Това е благодарение на физическата подготовка на футболистите, или по-скоро на липсата на такава :angry:

Утре няма да се изненадам, ако и Берое ни ударят...

Link to comment
Share on other sites

ama va praishte po 2-ma nali... ima mnoo slaba psihika toq igra maina.posledniqt sadiiski signal reveshe mom4eto!!!

 

Доколкото знам (не ви знам толкова играчите) плачеше централния ви защитник от бразилците, не Даксон (той мисля е халф или крило?).

Link to comment
Share on other sites

ama va praishte po 2-ma nali... ima mnoo slaba psihika toq igra maina.posledniqt sadiiski signal reveshe mom4eto!!!

е 2 пъти направи по 2ма

Link to comment
Share on other sites

Но най-показателни бяха сълзите на бразилецът Алекс след срещата. "Кариоката" не можа да овладее добре една топка в защита, вездесъщият Видолов му е открадна, подаде към прекаралият два месеца в ареста нападател Дормушали Саидходжа и той успя да преодолее Колев за крайното 3:2.

 

Само че си нямам и идея от кой вестник е. Както и да е, успех днес.

Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал мача, ама според тия от радио Пловдив доста ни е ощетил съдията. Но все пак да не моем да бием заралиите цял мач си е срам. Дано по-скоро да намерят някой читав треньор, че тия полуграмотни Садъков и Маслара съсипаха отбора. Тия и за даскали по физическо не стават, камо ли за треньори на футболен отбор...

Link to comment
Share on other sites

mnogo dobyr ma4 s botev toq brazileca gi praveshe da si barat ushite :)

mnoo dobro mele maina predi ma4a s mnoo nashi zadarjani ;[

пожелавам тоя бразилец винаги да прави квото си иска и винаги след това да бием :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Локо ще играе следващите 2 домакински мача при закрити врати, заради хвърлени предмети в 5ия кръг срещу Берое.

 

Докога целия отбор ще страда заради 10 необуздани селяка :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

i kakvo se hvarlqli osven che se katerihme po ogradite zaradi tapiq genov da mu ********

 

 

ahaha koi sha me spre da ne vlezna da gledam ma4a we teq ludi li sa we ???

 

tfa da ne e beroe ili marek....

 

buahah loko-koneliqno i loko-marek na zakriti vrati o boje ;)

 

Не знам кой какво е хвърлял, но във всеки случай се е намерил някой бонак, който ни донесе този чуден бонус. Не стига че отбора играе колебливо, ами сега и без публика. Може да е Конеляно и Марек, но все пак....

 

Все ще се намери кой да те спре. Те на Рома публиката спряха, пък на Локо ли няма. Пък най-много да отнесем още някоя награда, за неспазване на наказанието.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...