Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

Ти познаваш ли го, че да знаеш колко ходи на мачове? Ти само на мачове на Локото ли си бил? Кво лошо има да иде на мач на друг отбор?

 

em poznafam go da shto problem???

em uj si ot botef pa da hodish da gledash machove na kravniqt si frag tva e nemislimo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply
em poznafam go da shto problem???

em uj si ot botef pa da hodish da gledash machove na kravniqt si frag tva e nemislimo...

И аз съм бил на мач на Локото, беше преди около 3 години, когато играхте с Левски, май загубихте 1-3 и кво лошо има да ида да гледам футбол? Какво като е на кръвния враг?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм бил на мач на Локото, беше преди около 3 години, когато играхте с Левски, май загубихте 1-3 и кво лошо има да ида да гледам футбол? Какво като е на кръвния враг?

em takao nikoga nqma stapa na stadiona botev ako shte i s liverpool da igraqt....

 

 

ai stiq tolkofa umrazna mi veche :)

utre pak........

Link to comment
Share on other sites

Бил съм на точно 2 мача на Локо. А на Ботев винаги хода с шал. И не съм от тея дето се бият. До преди 2 години винаги ходех в агитката. Пък не си никъв, та да ми казваш кво да права

Link to comment
Share on other sites

Да ама играете срещу друг отбор и викате за него, а ние обиждаме футболистите, защото са некадърни и не са за нашия отбор, едно е да обиждаш футболистите, друго е отбора. Сега ще кажете ми те футболистите са част от отбора, да ама не са...

 

 

Добре де, айде кажи ми как по-точно сме си обидили отбора. Аз бях на тоя мач и мога да ти кажа, че беше гробно мълчание на мача и виковете за Шумен бяха откъсачни, основната "агитка", която е викала наистина за Шумен е била следващия кръг на мача Добруджа - Шумен(нещо което също никак не одбрявам). Също така мога да ти кажа, че когато изравнихме, целия стадион стана на крака и се изкефи. Само че след това играчите тотално спряха да играят щото ония бяха супер-калитари и тогава тръгнаха разни бъзици и подвиквания "Шумен...". Накрая заваля и як дъжд и доста хора се разотидоха, знайки изхода на мача и мога да ти кажа, че въобще не бяха очаровани!!! Така че спрете с тия простотии!

Link to comment
Share on other sites

em takao nikoga nqma stapa na stadiona botev ako shte i s liverpool da igraqt....

 

 

ai stiq tolkofa umrazna mi veche :)

utre pak........

Ако искаш стъпвай, много фенове на Локото са ходили поне 1 път на мач на Ботев, а и много наши фенове са ходили на мач на Локото, все пак и двата отбора са от Пловдив и не виждам нищо ненормално да идиш на мач на противниковия отбор, и не мога да разбера как можеш да наричаш нашия стадион миризлив, да не говорим, че сте играли и домакински мач на него, така че не говори, че стадиона ни е миризлив, а си виж вашия

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш стъпвай, много фенове на Локото са ходили поне 1 път на мач на Ботев, а и много наши фенове са ходили на мач на Локото, все пак и двата отбора са от Пловдив и не виждам нищо ненормално да идиш на мач на противниковия отбор, и не мога да разбера как можеш да наричаш нашия стадион миризлив, да не говорим, че сте играли и домакински мач на него, така че не говори, че стадиона ни е миризлив, а си виж вашия

 

kade sam kazal che e mirizliv ?

Link to comment
Share on other sites

kade sam kazal che e mirizliv ?

Грешката е моя, тва е щото много ми са спи, айде отивам да лягам, пък утре ако не са затворени темите ще си продължим спора :D

Link to comment
Share on other sites

Грешката е моя, тва е щото много ми са спи, айде отивам да лягам, пък утре ако не са затворени темите ще си продължим спора :D

 

aahha kaf spor che lokoto sa nai dobrite i ne sa podlogi i nqma da badat!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Мдам. Това го каза от Христо Бонев в неделя по телевизията. Изненадвам се, че чак днес информацията се появява в нета. Доколкото разбрах, договорът е 5-годишен за 1 милион лева на година :)

Link to comment
Share on other sites

До няколко дни Локо (Пд) ще има още един солиден рекламодател, се заговори на "Лаута" вчера. Почти сигурно е, че своите продукти чрез марката "Локомотив" ще рекламира автомобилния гигант "Мерцедес Бенц".

 

http://topsport.ibox.bg/news/id_1429096747

 

Евала на президента ви, голям човек излезе. Жалко че няма кой да гръмне наш Сельо, та да има поне малко интрига в дербито.

Link to comment
Share on other sites

намерих един нов сайт http://clubs.bulgarian-football.com/. Интересно инфо пише за Локомотив

Локомотив, чието име и база наследява настоящият клуб, създаден в 2001 г., е основан през 1936 г. като ЖСК.

Локомотив 1936 - след като Велбъжд (Кюстендил) премества седалището си в Пловдив - Локомотив прекратява съществуването си, а Велбъжд приема името Локомотив 1936 - от 2001 г.

:woot 10.gif

Link to comment
Share on other sites

намерих един нов сайт http://clubs.bulgarian-football.com/. Интересно инфо пише за Локомотив

 

:woot 10.gif

 

 

 

Добро утро!Ама ся ще стане яко меле от псувни аз си бърша ръцете и ще гледам как се опитвате да успорите фактите!

Link to comment
Share on other sites

Нека някой админ да изтърка горните 2 поста, че няма файда от такива неща.Миланистчето да прочете първия пост в темата.

Link to comment
Share on other sites

Нека някой админ да изтърка горните 2 поста, че няма файда от такива неща.Миланистчето да прочете първия пост в темата.

 

To тоя не е миланистче, а хейтърче. Само си намира да плюе...

 

Добро утро!Ама ся ще стане яко меле от псувни аз си бърша ръцете и ще гледам как се опитвате да успорите фактите!

 

Абе нали много разбирате от футбол. Вземете понаучете малко и българския....или двете са несъвместими?!

Пише се Оспорвам

Link to comment
Share on other sites

ми то като нямате к'во друго да измислите и почнахте да търсите и правописни грешки :laughing: Не съм измислил аз цитираното. Сърдете се на хората от сайта, че са написали фактите. Повече няма да пиша по тоя въпрос

Link to comment
Share on other sites

А бе и вие не съществувате още като ви обедениха със Спартак преди мноооооого години, ама не ви го натякваме по форумите ;) През оная работа ми е к'во мислят завистливците ;) А как се молехте преди т'ва Жоро да ви вземе... Ама т'ва е съвсем друга тема ;)

Link to comment
Share on other sites

To тоя не е миланистче, а хейтърче. Само си намира да плюе...

 

 

 

Абе нали много разбирате от футбол. Вземете понаучете малко и българския....или двете са несъвместими?!

Пише се Оспорвам

 

 

Кат неможа да измислиш нещо с което да Оспориш фактите се заяде с правописа ми еха умника на мама! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...