Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

БРАВО НА БАРЕКОВ!!! :punk :punk :punk И мн ми хареса като каза:"Ако се разпляскат от пловдив феновете ще се чуе до тук" :ph34r: :punk

Дааа.. Това точно ми напълни душичката отсякъде :punk

Link to comment
Share on other sites

някой видео няма ли,дейба не знаех,че ще го дават.

 

КАРАМАТЕВ ГО СПЪНАХА,СИГУРЕН СЪМ! как изобщо можете да го сбъркате с Урумов или Чипилов,те по физика, прическа и физиономия са толкова различни.

 

 

 

Един от най-ексцентричните футболисти в "А" група Георги Какалов даде интервю за "Топспорт" по повод четвъртия му червен картон, скандалното му поведение на терена и бъдещите му намерения.

 

- Георги, как ще коментираш поредния ти червен картон?

- Не е нормално, трябва да се променя. Този път няма да давам никакви обещания, ще се оставя на течението, за да видя какво ще стане. Няма да говоря с никого, ще ходя на тренировки, оттам у дома и ще мисля само за футбол. Трябва сам да си помогна, защото иначе и Господ няма да го направи. Ако не променя характера си, няма да играя голям футбол.

 

- Вярно ли е, че ще спираш с футбола?

- Наистина го казах след мача с Родопа, но това няма да стане. Има хора, които застанаха зад мен. Щом те ми вярват, значи и аз мога да си повярвам, че ще се променя. Президентът Димитър Христолов е човекът, който ми оказва най-голяма помощ в този труден момент. Той е единственият човек, който ме подкрепя. Даже понякога се чудя защо го прави, вместо примерно да ме изгони. Аз знам, че Господ ме е дарил с качества, които не притежава всеки един футболист. Но се питам дали не е сбъркал, като ги е дал на мен.

 

- Президентът заяви, че си изявил желание да не получиш премия за победата?

- Така и стана. Момчетата прибраха заслужените си награди вчера, но аз не взех нищо. Парите са важни за мен, защото имам семейство и човекът до мен не бива да страда заради лошото ми държане. Трябва обаче да променя мисленето си, иначе не ме очаква нищо хубаво.

 

- Това е четвърти червен картон от началото на сезона. Често упрекваш съдиите, че не са били прави, защо?

- Обвиних реферите в мачовете срещу Локо (Пд) и Локо (Сф). В София срещу Локо бях изгонен, защото хванах топката, тъй като ми се стори, че съдията даде край на мача. Срещу Родопа онзи ден не се оправдавам, но през цялото време ме ритаха, дърпаха и щипеха. Може би защитниците на съперника знаят, че съм избухлив и са им дали указания да ме провокират. Точно в ситуацията, когато съдията ме изгони, ударих неволно Иван Тодоров от гостите. Той ме бе хванал за двете ръце и аз, за да се отскубна и да получа топката, замахнах и извърших нарушение срещу него. Преди това имаше още такива ситуации, в които исках да го фаулирам, но съдията не отсъди нищо. И точно когато стана неволно, бях изгонен.

 

- Съдиите гледат ли на теб като на цел, която на всяка цена трябва да премахнат?

- Може би. Но за всичко аз съм си виновен. Аз съм опетнил името си и трябва да го изчистя. Да не би да е виновен съдията, че съм ударил някого? В доста случаи реферите не ме оставят на мира. Онзи ден срещу Родопа от началото на мача съдията започна да се занимава с мен. През целия двубой гледа къде ми е фланелката, сто пъти ми каза да я прибера в гащите си. На терена има примерно още 15 различни футболисти, на които фланелките са отвън, но той гледа мен. Това е така, защото аз вече съм се набил на очи.

 

- Това е може би, защото си по-различен от останалите нападатели?

- Не се чувствам по-голям или по-различен. Лошото е обаче, че всичко хубаво, което правя на терена, се обезличава от поредния червен картон. Мачът в събота бе доказателство за това. Публиката ме прие, хората държаха на мен, а аз с една моя постъпка изгубих цялото доверие. На терена съм избухлив и нетърпим, но извън него съм съвсем обикновен човек.

 

- Защо тогава толкова често си санкциониран от съдиите?

- Във всеки мач искам да побеждавам, искам да вкарвам голове. Това е голямо удоволствие за мен. Самият аз не мога да си обясня какво ми става, като стъпя на терена. Знам само, че всеки път давам обещания пред себе си и нищо не се променя.

 

- От Ботев заявиха, че ще ти назначат психолог?

- Нека е ясно, че нямам нужда от психиатър, защото аз не съм луд.

 

- Чакай, чакай. Има разлика между психолог и психиатър.

- - Добре де... Не ме обижда, че ще ми назначат психолог. Може би трябва да разговарям с някого, да се успокоя, защото случаят при мен се повтаря за пореден път.

 

- Къде искаш да продължиш кариерата си?

- Аз съм го казвал и преди. В България ще играя само за Ботев и с голямо изключение в ЦСКА, ако ме искат. За чужбина ми е много рано. Нека оправя характера си, защото навън никой няма да ме търпи.

 

 

 

 

да знаете кога ще заседава дисциплинарната комисия?

Edited by Tedo1912
Link to comment
Share on other sites

ами аз форматнах харда и няма как да го сиидвам вече, но 1-2 човека го свалиха, така че се надявам да го сииднат по някое време :)

Link to comment
Share on other sites

Кой друг освен нашия любим отбор да реши кой ще бъде шампион на България??? Еееее,жълти боговеее.....! ;)

 

Едно шоу може да промени хода на футболната история. В понеделник вечер пред цяла България в най-гледания телевизионен ефир екзекуторът на Петлите Емо Костадинов разкри тайното оръжие, с което ЦСКА може да прекрати синята футболна хегемония още този сезон. Шефът на ЦСКА хвърли бомбата в студиото, като обяви, че клубът е готов да изхарчи скромна част от митичните милиарди на Прамод Митал, като даде премия на Ботев и го мотивира допълнително, за да обърне Левски в домакинския си мач тази пролет. Нищо не е загубено със загубените две точки срещу Черно море. Нали има Ботев (Пд). Битката на Канарчетата срещу Левски под тепетата ще бъде последният коз на червените за прекършването на синия полет и завоюването на 31-ата титла още този сезон.

Цесекарските надежди умират последни

Ход на отчаянието, гениална стратегия на талантлив футболен мениджър, удар под кръста, опит за купуване на титлата или просто една весела шегичка... Това са само част от определенията, които ще получи нестандартната постъпка на Костадинов. Едно е сигурно - на феновете на червените точно сега не им е до шеги и те приемат напълно сериозно всеки сигнал, който ще излъчи поставеното под напрежение ръководство. Офертата към Ботев е тъкмо такъв сигнал, че сезонът за червените все още не е приключил. Най-после някой посмя да хвърли ръкавицата към "вечния" враг.

Изпълнителният директор на ЦСКА направи знаков жест в студиото на Слави. Моментът е такъв, че цялата червена общественост следи внимателно и изпитателно всеки мъничък сигнал, който ще даде ръководното тяло. Костадинов направи това, което искаха най-после да видят с очите си и да чуят с ушите си червените фенове. Играта не е приключила, мачът не е решен, борбата продължава с всички средства. Поканих Емо Костадинов при мен, защото смятам, че той е единственият фактор на стадион "Българска армия", който понастоящем има ресурс, харизма и позиции в БФС, за да води битката с мощния център на власт около изпълнителния директор на сините Наско Сираков. Легендарният червен нападател оправда напълно очакванията и даде истински оръдеен залп срещу сините нападки

Това, което Сашо Томов не може никога да си позволи да направи във футбола, Емо го прави с лекотата, с която късаше мрежата на французите. На стрелбата с "Калашников" на сините босове Тодор Батков и Наско Сираков по парцаливото червено знаме политикът Томов отговаряше... като ги пръскаше право в лицето с воден пистолет. Червеният Батман Емо Костадинов обаче не се поколеба нито за миг да извади картечницата, скрита под наметалото. Спокойно отговори и за слоновете, като каза, че няма нищо против да ги извадят за малко от зоопарка. Според него, който много приказва за слоновете, всъщност се страхува от тях. "Борисовата градина е близо до Зоологическата в центъра на София за разлика от гара Подуене, която се намира в покрайнините", така смело обоснова логиката си легендарната седмица. "Първенството е дълго и може да свърши в последната минута, както стана с французите", подхвърли загадъчно Костадинов и така изправи от ужас косите на тези от Левски, които вече са отворили шампанското за титлата.

Костадинов върна интригата. Митал развърза кесията. Милионът не е само в сънищата на Сашо Томов. ЦСКА няма да става сателит на Цървена звезда. Дори може да стане обратното и един ден "Мала Маракана" да стане тренировъчно игрище за червените юноши от белградската ДЮШ. Даже скромни отбори като Ботев могат да разчитат на трохите от пикантната индийска трапеза. Лека-полека Канарчетата с бойките си игри вкъщи се превърнаха в ключов фактор в първенството. Бихме с десет човека ЦСКА, защо да не бием Левски. В пловдивската шампионска лига не е като срещу Челси и Барселона, но ако ги ядосат или мотивират с някое кайме, Лилчо Арсов и Какалов стават по-люти от стадо бизони в прерията

Ако ЦСКА не прави повече издънки, титлата може да се реши и в Пловдив. Навремето редовно правехме червените шампиони по заповед на Партията, ако трябва, пак ще ги направим. Стига да си платят във валута. Колко да поиска президентът Христолов като премия за повдигането на колективния дух на своите момчета? 100 000 евро би била една достойна премия. Все пак това е само една десета от парите, който ще вземат червените футболисти от портфейла на г-н Митал. Нищо работа в сравнение с несметните милиарди, отлежаващи тежко по дебелите му банкови сметки. Съветвам от Ботев да бъдат особено бдителни, защото влизат в голямата игра, където атовете се ритат, но накрая страдат магаретата като нас. Най-добре ЦСКА да превежда парите по банков път, за да няма неприятни изненади и всичко да е напълно законно, както поиска и Костадинов. Никъде не е забранено един отбор да бъде стимулиран, за да играе за победа. Особено в България при масовата клубна немотия парите на олигарсите могат да върнат интригата в първенството.

Защо и бедните да не могат да мечтаят. Голям смях пада в български футбол. Даже по-голям, отколкото в Шоуто на Слави. Досега само се забавлявахме с глупостите на богатите, но ето че и бедните излязоха на сцената. Щом в ЦСКА имат пари за раздаване, защо ние, от провинцията, да не им ги вземем?! Както казва Гриша Ганчев, ние като не сме от София, да не би да ядем доматите направо с колците?

 

Инфо от 7 days sport.... ЛИНК

 

В пловдивската шампионска лига не е като срещу Челси и Барселона, но ако ги ядосат или мотивират с някое кайме, Лилчо Арсов и Какалов стават по-люти от стадо бизони в прерията

 

:lol: :lol: :lol:

Edited by Zaio
Link to comment
Share on other sites

на мач на ботев скоро не съм ходил ама най - вероятно няма и да отида скоро , тоя отбор го превърнаха в смешка без да се убиждат феновете

 

ПС: nakatak_zick , изпразни си message box-a да ти прата 1 ПМ да се разберем за моята работа :P

Link to comment
Share on other sites

Кофти и Данчо Минев пропуска мача с комиЦите :( ще ни спукат гъза там :huh:

 

Дори и да играеше Данчо Минев,пак ще ни спукат гъза утре. ;)

Link to comment
Share on other sites

Даже скромни отбори като Ботев могат да разчитат на трохите от пикантната индийска трапеза.

 

 

Не знам какво ни е скромното,опънахме цска тук както сме правили и много пъти преди това,били сме левски много пъти и в Пловдив и в София. :angry:

Link to comment
Share on other sites

abe ako mojem da vzemem to4ki kato gosti to e sre6tu otbori kato belasica taka4e da se nadqvame 4e mom4etata mogat da napravqt ne6to..no v za6titi qvno 6te igraqt kato centralni za6titinici veli4ko i niki dimotrov na 17/16 ne sum siguren kolko to4no/ godini koeto e dosta problemno ;)

Link to comment
Share on other sites

По кое радио ще коментират мача и на коя честота е :)

сашо 10х

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

В шампионска лига не, ние си знаем мястото. Не като някой отбор, който отиде в ШЛ и са прибра с напълнена кошница от Божко Балабан :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...