Jump to content
BulForum.com

София


Recommended Posts

Е... всеки си търси хора от неговото училище/университет.... е, аз искам да питам сам ли съм в този форум, живеещ в София? Ако има и други в София - пишете, да запазим Пловдивското, майна :))

Link to comment
Share on other sites

Кольо е толкова несерьозна, че просто я отпиши. Любопитно ми е дали има други форумисти в тъпата Шопия. Не знам, само на мен ли ми се струва, или наистина тука е АДСКА селяния?! Ужас, не вярвах, че чалгата е проникнала в дълбините на студентски град. Тя е станала част от него. Хората ми казват, че ще свикна - напротив - става ми все по-противна. Хората като ги гледам, като виждам какви са им ценностите - дай да се напием и да се нае*ем... странно, изглежда съм изчезващ вид, вярвайки, че има и още нещо в живота... Един приятел ми го каза - не тръгвай за никъде с високи очаквания - ще пропаднат. Тогава си мислех, че знам за какво става въпрос. Сега разбирам, че нищо не съм знаел...

 

Иначе не се оплаквам като цяло - интересно е. Предизвикателството е огромно, което ме мотивира повече и повече. Колкото по-трудно - толкова по-интересно. Въпреки мизантропските ми разсъждения по-горе съм щастлив, защото имам малко, но знам, че то е мое и съм го постигнал сам!

Link to comment
Share on other sites

Още от самото начало темата е объркана. Мисля, че трябва да се прави разликата между София и Студентски град. На едното място хората работят усилено за да спечелят пари, а в другото невръсни "студенти" пилеят парите на родителите си. Не казвам, че всички са такива, но голяма част просто деградират всичко красиво в думата студент.

Link to comment
Share on other sites

ooo скорпи :P

хайде идвай си към Майнатаун,че взе да ни липсваш, а иначе за София - и мен много ме дразни като град, хора ... особено зимата, е една гадна и сива :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, ентусиасти! Едно не мога да разбера - какво общо имат София и софиянци със студентски град! Според вас софиянци ли живеят в общежитията? Студентски град е в такова състояние защото сума ти мърлячи от цяла България са се събрали на едно място.

Link to comment
Share on other sites

Е първо, в студенстки е пълно със софианци вечерно време:)

Ам а иначе нямат много общо.

А на мене си ми е яко тука:)

Другото е верно има много ламета дето си мислят, че студентски е само купони, секс на поразия и тн, определено не е така;) Точно тия хора като доидат тука са онези въпросните, дето @shadowhand говори за тях:)

Link to comment
Share on other sites

Скорпион, все пак не забравай, че в Студентски град живеят предимно селяни, иначе и аз когато преди 10 години заживях там, след 3 месеца се изнесох в Дървеница на квартира, нищо че струваше доста повече. Само че тогава още чалга нямаше.

Link to comment
Share on other sites

Само не мога да разбера какво му е лошото на алкохол и след това секс... Колкото по-често и повече - толкова по-добре...

Опа, извинете.... вие сте там да учите... пък и да работите...

Ами значи за вас "студентски живот" е термин, изпразнен от съдържание. Аз лично, никога няма да си простя, че записах в Пловдив, вместо в София... Ако там има чалга, тогава не знам какво е тука... И ако там поне имаш избор, то тук такъв НЯМА!!! Селянията е повсеместна...

 

Мое скромно мнение... Разни шовинистични майни въобще да не се занимават да ми опонират - няма да им отговарям...

Link to comment
Share on other sites

Само не мога да разбера какво му е лошото на алкохол и след това секс... Колкото по-често и повече - толкова по-добре...

Опа, извинете.... вие сте там да учите... пък и да работите...

Ами значи за вас "студентски живот" е термин, изпразнен от съдържание. Аз лично, никога няма да си простя, че записах в Пловдив, вместо в София... Ако там има чалга, тогава не знам какво е тука... И ако там поне имаш избор, то тук такъв НЯМА!!! Селянията е повсеместна...

 

Мое скромно мнение... Разни шовинистични майни въобще да не се занимават да ми опонират - няма да им отговарям...

 

То няма за какво да се опонира, то си е самата истина.

Иначе аз си харесвам Пловдив, но студентският живот там определено е за предпочитане ;)

 

@3dfx - и за мизерийката си е вярно де ;)

Link to comment
Share on other sites

Е няма съмнение, че животът в студентски град е много по-як от този който можеш да имаш записвайки се да учиш в Пловдив... Само че там мизерията наистина е уникална и за нея не са виновни софиянци...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има ли рок-заведения в Студентски град? Някой знае ли? Имам предвид място, където мога да чуя любимата си музика, а не просто някакъв компромис, радвайки се, че не е чалга? За Хелоуина разбрах, че е затворен. Някой знае ли?

Link to comment
Share on other sites

...за тия дето каза Гопето съм съгласен:)

Ама как е забравил Строежа :punk , въпреки че там напоследък не може да се влезе.....особенно в четвъртък:)(тогава е ретро)

Link to comment
Share on other sites

Маската...и Сърцата, но там просто пускат хубава музика, а в Маската се свири и на живо.

Маската е много приятно местенце.Строежа също не е лошо,ама не е кой знай кво.

Link to comment
Share on other sites

Аз изначално съм против Строежа...не ме питайте защо...така си тръгна изначално още като беше строеж там... А Маската и Seattle Night...ех и спомени и всичко...

Link to comment
Share on other sites

Абе строежа е просто ретро клуб. Аз питах за рок. Тоест място, където мога да чуя Deep Purple, Rainbow, Black Sabbath (dream on) и може би Slayer или Sepultura и т.н. Прекалено много ли искам?

Link to comment
Share on other sites

За Slayer си закъснял с няколко годинки, но пък винаги можеш да идеш в Сърцата, там пускат хубава музика...

 

....но не яжте нищо повече от пържени картофки там:)

 

Иначе може да се поспори за Строежа, защото там е ретро само в четвъртък. През останалите дни пускат всякаква музика, включително и Сепултура;) :punk :punk :punk :punk :punk Това което не ме кефи мен, е блъсканицата. Напоследък стана ужасно. В 4-так 5-ак и събота там буквално не се диша.

Link to comment
Share on other sites

Има ли рок-заведения в Студентски град? Някой знае ли? Имам предвид място, където мога да чуя любимата си музика, а не просто някакъв компромис, радвайки се, че не е чалга? За Хелоуина разбрах, че е затворен. Някой знае ли?

Гледам никой не е споменал "Делфинчето"....много по-готино и по-ефтино от споменатите до тук.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...