Jump to content
BulForum.com

Дама на бала....?


Трябва ли да имаш дама на бала?  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

никви дами,отивам напивам се права си цяла нощ густото и това е :lol: :woot :smile:

Ако пък си от училище като механото няма и да си намериш дама :)

(базик, нищо лошо нямам към даскалото просто там преобладава мъжкия пол)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
За съжаление когато хората са ги мислели тези балове не са подозирали, че днешните абитуриенти са сменили 5-6 гаджета преди да станат на 18 и едва ли ще имат нужда от помощ(баловете) да си намерят половинка.

5-6 ако е пак добре. те повечето са се наши**ли с половината си набори, та ся за 5-6 ще правим въпрос :D :P

 

всъщност сега наближават баловете... иии така да си кажа, някоя дама ако си търси кавалер аз съм навит, само да ми плати куверта за ядене и пиене и после да ми купува водки из дискотеките. Обещавам ще я заведа до бунарджика сутринта!

Link to comment
Share on other sites

Ако пък си от училище като механото няма и да си намериш дама :)

(базик, нищо лошо нямам към даскалото просто там преобладава мъжкия пол)

 

 

ne sam ot mehanoto :lol:

 

sorry za offtopica

Link to comment
Share on other sites

5-6 ако е пак добре. те повечето са се наши**ли с половината си набори, та ся за 5-6 ще правим въпрос :D :P

 

всъщност сега наближават баловете... иии така да си кажа, някоя дама ако си търси кавалер аз съм навит, само да ми плати куверта за ядене и пиене и после да ми купува водки из дискотеките. Обещавам ще я заведа до бунарджика сутринта!

 

 

а да ти купи и костюм нещеш ли :D :P аз 2 години изкарах аботюрентски балове... надявам се и тая година да съм кавалер на някоя дама ;) B) B) а гудо... гледам те че пишеш глупости... тва че няма дама която да те вземе на бала, не означава , че е гадно и тъпо.Нищо лично между другото. Не е лощо , да знаеш че има с кой да се прибереш , при положение че не хванеш нещо по хубаво по време а незабравимата нощ ;)А ако с мацката се обичате, кво по хубаво от тва да прекараш една от най-запомнящитете се вечери с момичето което обичаш ?

Link to comment
Share on other sites

а да ти купи и костюм нещеш ли :D :P аз 2 години изкарах аботюрентски балове... надявам се и тая година да съм кавалер на някоя дама ;) B) B) а гудо... гледам те че пишеш глупости... тва че няма дама която да те вземе на бала, не означава , че е гадно и тъпо.Нищо лично между другото. Не е лощо , да знаеш че има с кой да се прибереш , при положение че не хванеш нещо по хубаво по време а незабравимата нощ ;)А ако с мацката се обичате, кво по хубаво от тва да прекараш една от най-запомнящитете се вечери с момичето което обичаш ?

запомнящи или НЕзапомнящи се,поради погълнати нечовешки количества забранени субстанции ;)

и кат се обичате и ко :wacko: и кат го намериш по-убаату не щеш ли иде тоя дет видиш ли те обичал и е*а мамата на сичко :wacko: :angry: :bgrin:

бала трябва да е без 50те %,така че уговорките от 8 клас за края да могат да се спазят :lol: :bgrin: :hump:

Link to comment
Share on other sites

Ако пък си от училище като механото няма и да си намериш дама :)

(базик, нищо лошо нямам към даскалото просто там преобладава мъжкия пол)

Че са малко са малко , ама има такива парчета , чее... :P

Link to comment
Share on other sites

Я да ви вида ся кво мислите.....За или Против това да отидеш с точно определно момиче на абитюрентския бал

 

Ами не е зле да имаш дама

кофтито е да имаш кавалер :lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

а да ти купи и костюм нещеш ли :D :P аз 2 години изкарах аботюрентски балове... надявам се и тая година да съм кавалер на някоя дама ;) B) B) а гудо... гледам те че пишеш глупости... тва че няма дама която да те вземе на бала, не означава , че е гадно и тъпо.Нищо лично между другото. Не е лощо , да знаеш че има с кой да се прибереш , при положение че не хванеш нещо по хубаво по време а незабравимата нощ ;) А ако с мацката се обичате, кво по хубаво от тва да прекараш една от най-запомнящитете се вечери с момичето което обичаш ?
Ти кво ся...хвалиш ли се? Можеш да пуснеш обява в Марица - ще има наплив! Не ми харесва отношението ти: "при положение че не хванеш нещо по хубаво" ти за риба ли отиваш или на бал?
Link to comment
Share on other sites

Как без дама ве ? Я стига - взимам поне две с мен, колкото да се изгъзаря и после отивам цяла вечер при компанята да правим простотии "кат' за последно" :) :D

Link to comment
Share on other sites

Дама на бала?! :tongue Това е възможно най-голямата тъпотия която човек може да направи , първо абитурентския ти бал е за това за да се сбогуваш с училище и класа,къде е мястото на половинката тук?Второ цяла нощ трябва да се съобрзяваш с нея,просто трябва да и обръщаш внимание, не е същото,на моя бал се разбих максимално и една от причините бе че тогава нямах "половинка" !!Тва за дамата на бала точно идва от тийн филмите,нашите балове нямат нищо общо с американските....и ако някой иска да си направи вечерта на мах,половинката няма място във вечерта,но ако е от твоя клас или випуск нещата стоят по друг начин! :D

Link to comment
Share on other sites

Страхотно :)

 

Препоръчвам да си го сложиш това в сигнатурата за да не те зарибяват на лични съобщения :D

Link to comment
Share on other sites

Ти кво ся...хвалиш ли се? Можеш да пуснеш обява в Марица - ще има наплив! Не ми харесва отношението ти: "при положение че не хванеш нещо по хубаво" ти за риба ли отиваш или на бал?

 

Хаха... ако исках да се хваля... едва ли щях да се хваля със това , че съм бил на бал.... ама щом тка го приемаш.... така да е! Бе като ти гледам ника ми приличаш на момче, ама въпреки тва ще ти дам обяснение... ако бях казал "залюбиш" каква щеше да е разликата... мисля си че няма смисъл да издребняваш. ае :punk :punk :punk :punk и МвД

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз лично съм против. Защото още на другия ден може да скъсате....

Пък и абитуриентската си е да полудееш с класа, а не да се съобразяваш там с жената...

И все пак си е до уважение. Трябва да се покаже уважение на хората, с които се виждаш може би за последно, просто заедно с класа да се покефиш... Някои момичета от класа май ще идват с гаджетата си... ми тяхен проблем ще е после как ще ги носят към къщи... :lol: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм против. Защото още на другия ден може да скъсате....

Пък и абитуриентската си е да полудееш с класа, а не да се съобразяваш там с жената...

И все пак си е до уважение. Трябва да се покаже уважение на хората, с които се виждаш може би за последно, просто заедно с класа да се покефиш... Някои момичета от класа май ще идват с гаджетата си... ми тяхен проблем ще е после как ще ги носят към къщи... :lol: :lol: :laughing:

За кво уважение говорим ако неможеш да гледаш мутрите на 50% от класа с 20% не си говориш такава дума уважение отдавна е излезнала от употреба в нашия речник . Дамата на бала е колкото да стигнеш до прага на хотела след тва е време за купон .

Link to comment
Share on other sites

За кво уважение говорим ако неможеш да гледаш мутрите на 50% от класа с 20% не си говориш такава дума уважение отдавна е излезнала от употреба в нашия речник . Дамата на бала е колкото да стигнеш до прага на хотела след тва е време за купон .

Абсолютно съм съгласен. А колкото до уважението. Зависи какъв е класа ти....

Link to comment
Share on other sites

На моя бал приятелят ми беше на запоя с роднините у нас, после ме остави пред ресторанта и към 12ч. дойде и продължихме купона заедно. Беше супер! Без него вечерта нямаше да е и наполовина толкова хубава и запомняща се.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...