Jump to content
BulForum.com

Дама на бала....?


Трябва ли да имаш дама на бала?  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

По-добре сам/а. Няма да има нужда да се съобразяваш с нечии капризи, а ще си гледаш собствения кеф. Ако си имаш момиче, което обичаш можеш да и отделиш всяка една друга вечер и да си изкарате страхотно. Бала не е най-подходящото място за половинки...поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

На бала смятам да пия, пуша, шмъркам разни работи и не смятам че ще е много яко да съм с гаджето си, намираш някоя за вечерта и тва е... Ама ако пък толкова се обичате и сте неразделни може и да си вземеш приятелката, няма толкова голямо значение...

Link to comment
Share on other sites

Щях да отивам с една, но нестана, на бала бях с друга, тръгнах си с трета и накрая пак останах сам. И по добре, защото тази с която си тръгнах сега има дете точно на 4 години :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Задължително, едно време като ми беше бала, целия клас бяхме по двойки, в смисъл кавалер-дама. Пък и малко позьорщина няма да навреди никому ;) Все пак се виждате последно официално с целия клас и е добре с момичето/момчето с които сте се кльопали най-много през годините да сте на бала заедно.

Пък и взимането на дамата от къщи малко наподобява сватба, така че преживяването си струва, друго е като правиш нещо за 2-ри път :) Коли, балони, клаксони, цялата рода на едните, цялата рода на другите...голяма емоция е, сега като се сетя и си попрегледам снимките ми трепва едно такова отвътре. Който не го е преживял (по този начин, неможе да говори) :beer:

Link to comment
Share on other sites

Задължително, едно време като ми беше бала, целия клас бяхме по двойки, в смисъл кавалер-дама. Пък и малко позьорщина няма да навреди никому ;) Все пак се виждате последно официално с целия клас и е добре с момичето/момчето с които сте се кльопали най-много през годините да сте на бала заедно.

Пък и взимането на дамата от къщи малко наподобява сватба, така че преживяването си струва, друго е като правиш нещо за 2-ри път :) Коли, балони, клаксони, цялата рода на едните, цялата рода на другите...голяма емоция е, сега като се сетя и си попрегледам снимките ми трепва едно такова отвътре. Който не го е преживял (по този начин, неможе да говори)  :beer:

 

Искам и аз пак да съм на БАЛ много е яко ама Там си има и момичета и момчета в зависимост от предпочитанията :) :D :love

Link to comment
Share on other sites

Още съм малък за бала,но според мен би било чудесно ако имам дама :love

Може би самочувствието ми тогава ще е много по голямо от колкото без дама и се озалагам че ще бъде незабравим бал :love

Link to comment
Share on other sites

Щях да отивам с една, но нестана, на бала бях с друга, тръгнах си с трета и накрая пак останах сам. И по добре, защото тази с която си тръгнах сега има дете точно на 4 години  :bgrin: .

Вашия бал да не би да беше преди 4 години и 9 месеца :D

Иначе ако си имаш приятелка добре, но да каниш някоя "дама" за бала е малко как да кажа ... бесмислено.

Link to comment
Share on other sites

Всяко момиче би се зарадвало да бъде дама на бал. Особено ако се обичате. Аз съм още на около 7-8 месеца от бала, ама вече съм си поканил мойта дама. Тя радостно прие :) И не мисля, че ще си изкарам лошо с нея - дори напротив!

Link to comment
Share on other sites

Аз си бях сам на бала все с коч компания ... ако имаш неква дама нема са моиш съ нарежеш кат свиня и то кво ти остава ... не стига че тва е толкова тъжен ден ами ся и жена да е с тебе и ша я втасаш ... и сам воина е воин !!! Тез па дет са отговорили с твърдо ДА моа да им кажа да са стегнат малко или да одят съ ... ако некои иска да поспорим да ми пишат на ЛС а ако иска да се псуваме пак може ;)

Link to comment
Share on other sites

Определено НЕ. До последния момент ми беше гадно че щеше да съм сам на абитурентската. То пък така стана че не се наложи, тъй като нямахме бал а просто отидохме на екскурзия и се разцепихме. От сегашна гледна точка казвам на тези от вас нак койото им предосто бал:

 

Не ви трябват дами. Вие какво?! ще се забавлявате като за последно или .. ?! Отидете на бала и се разбиите! Не мислете за капризите на някой друг, както каза Снежко. Пък и така няма да бъдат пренебрегнати и по-свитичките (като мен) които не могат да си намерят момиче за бала. :P

Link to comment
Share on other sites

на кой му пука дали ще си с дама на бала или не

на моя бал си намерих дамата точно преди да влезнем в хотела и после тя ми благодари че сме влезнали заедно все едно всички са се събрали , за да видят дали тя ще си има кавалер или не.На кой както му е зарибено така да си ходи на бала ( или да не си ходи)

 

---няма значение----

Link to comment
Share on other sites

аз пък отидох с тогавашната си приятелка, която дори не беше абитуриентка. после пък тя ме взе на нейния бал. и пак си беше весело, щото такова си го направихме. кви са тия истории не можел си да пиеш кат си с "жинътъ" / "мъжо"? кат ми се пие - ще пия. кат ми се денси- ще танцувам. кат ми се правят глупости - ще ги правя. независимо къде съм, с кой съм и кой ме гледа. капиш?

Link to comment
Share on other sites

Незнам какво толкова му намирате на бала, свършва училището голяма работа... свършва лесното :confused ( това не беше по темата, но както и дае ).

 

Всичко се свежда до това как ТИ искаш, със или без дама/кавалер.Лично аз бях без дама(не че и богзнае какъв бал имахме), но си прекарах добре.Пък и mobo е напълно прав реша ли да направя нещо ще го направя без значение с кой съм или с кой не съм.

Link to comment
Share on other sites

Твърдо нИе ;) Закакво ми е някаква мадама да ми казва да не пия повече или да ми мрънка нещо от рода на "Мило тъпо ми е">По хубаво сам и като си на градус забиваш нето от тайфата и тва е :)

Link to comment
Share on other sites

Така изглеждах на бала си, че единствения начин да си намеря дама, която би се съгласила да влезне с мен в Новотела (изкл тогавашната ми приятелка) беше с бухалката и в пещерата за косата... Но преди бала, докъто майка ми, баща ми, чичо ми, леля ми празнуваха от мое име в хола, аз и приятелката ми празнувахме от наше в моята стая :)

Link to comment
Share on other sites

Твърдо нИе ;) Закакво ми е някаква мадама да ми казва да не пия повече или да ми мрънка нещо от рода на "Мило тъпо ми е">По хубаво сам и като си на градус забиваш нето от тайфата и тва е :)

 

Демек както винаги ;) Поне на бала можеш да направиш изкючение, пък то това за тълпата не пречи да го правиш B) Накрая на бала да не е имало: " - Как прекара нова година" "- Незнам още не са ми разказали.."

Link to comment
Share on other sites

Абе закакво ти е дама на бала. След него ще имаш достатъчно време за тях. Бъди малко егоист. Вечерта си е само твоя ама ха.

Link to comment
Share on other sites

Абе закакво ти е дама на бала. След него ще имаш достатъчно време за тях. Бъди малко егоист. Вечерта си е само твоя ама ха.

Ем за ко му е ... да съ гъзари и да са прави на голямата работа и другите да му завиждат и да се дразнят и той да им покаже че са неудачници и всекви тама ... аз га бях абуриген на бала си фанах такава дама уж мноу яка ... накрая са оказа че било мъж ... ама поне го докара до дама ... да ви е*а и темите ... нема да лъскате ами ша са занимавате с глупости Erotica.tv - The Real World !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
много ясно,че трябва да имаш.моята дама я избраха за най-красива дама на бала,дадоха и и няква лента на победителка B)

Якоооо и ко стана кат са събуди видя че си подмокрил гащите и си удари още едма здравословна за събуждане ... така и тряя и аз кат стана от сън първата ми работа е да лъсна бастуна инак деня тръгва на криво ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...