Jump to content
BulForum.com

Дама на бала....?


Трябва ли да имаш дама на бала?  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз нямах дама на бала! То от нашия випуск никой нямаше дама! А и ако трябваше всеки да има - съотношението момичета/момчета беше 5/1 горе-долу. А и за мен щяха да се сбият поне 3-4 момичета :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
Аз нямах дама на бала! То от нашия випуск никой нямаше дама! А и ако трябваше всеки да има - съотношението момичета/момчета беше 5/1 горе-долу. А и за мен щяха да се сбият поне 3-4 момичета :P

хаха ПОНЕ 3-4 :lol: Скромен бе,скромен. Пък на моя бал няма да има мъже :D :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз нямах дама на бала! То от нашия випуск никой нямаше дама! А и ако трябваше всеки да има - съотношението момичета/момчета беше 5/1 горе-долу. А и за мен щяха да се сбият поне 3-4 момичета :P

 

В моя клас в лиляната бяхме само 2 момчета. И всеки трябваше да е с по 12 дами на бала... :woot Прекалено много уважавах момичетата, за да избера една пред другите 23... Затова се забавлявах с всички ( е с една малко повече... ) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бе не знам... аз специално бях през цялото време със 7-8...абе бая :) Прибрах се обаче само с една :(

Link to comment
Share on other sites

В моя клас в лиляната бяхме само 2 момчета. И всеки трябваше да е с по 12 дами на бала... :woot Прекалено много уважавах момичетата, за да избера една пред другите 23... Затова се забавлявах с всички ( е с една малко повече... ) :rolleyes:

 

Да ви имам проблемите на всички с тия дами на бала

 

Якоооо и ко стана кат са събуди видя че си подмокрил гащите и си удари още едма здравословна за събуждане ... така и тряя и аз кат стана от сън първата ми работа е да лъсна бастуна инак деня тръгва на криво ...

 

Браво бре Гудо само така прогрессссс

Link to comment
Share on other sites

Ще видим какво ще стане аз за сега си имам една вечерта ще се види пак и има още врее да изпадне още някоя . Съотношение в нашия клас момче/момиче 1/4.25 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Aз пък не си бях на бала :( :punk

 

:hmmm: може би си горд... :blink:

Тъпо е да изпуснеш такъв жизнено важен момент от развитието си, поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

:hmmm: може би си горд... :blink:

Тъпо е да изпуснеш такъв жизнено важен момент от развитието си, поне според мен.

Значи според теб балът е жизнено важен момент за индивидуалното личностно развитие?! И с какво толкова допринася една нощ, прекарана по хотели и по барове за формирането на личността?

Link to comment
Share on other sites

А нужно ли е другата година да имам кавалер? :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

А нужно ли е другата година да имам кавалер? :blink: :D

 

Никой за нищо не те задължава, кеф ти имаш - кеф ти нямаш :D

Link to comment
Share on other sites

И с какво толкова допринася една нощ, прекарана по хотели и по барове за формирането на личността?

Ако сте по хотели.. с нищо. Ние си направихме екскурзия до Черна Гора и Хърватска и беше трижди по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

Ако сте по хотели.. с нищо. Ние си направихме екскурзия до Черна Гора и Хърватска и беше трижди по-добре :)

 

Екскурзията също с нищо не допринася, просто ти остават малко повече спомени (би трябвало да са добри, но...) в главата. :D

Link to comment
Share on other sites

абе незнам добри ли, лоши ли, но на мен лично бала ми остави много спомени... например това, че по-голямата част от класа не съм я виждал след това, пък и това беше най-добре прекараната нощ с класа ми за всичките 5 години. Така че тва да си пропуснеш бала... не ме кефи особено като идея, а тези, които са го пропуснали, тяхен проблем. А относно дамата на бала - ба ли го, закво ти е, само да ти опява що си толкова пиян и обръщаш внимание на всички други момичета, но не и на нея ;) абе общо взето квото си го направите

Link to comment
Share on other sites

що ли още като прочетох заглавието!!!веднага се сетих за поредния тийн американ муууви :D :angry: където не можеш да нямаш дама/кавалер :wacko:

според мен тва са глупости,но който както си иска,аз лично моя не го исках с мен там!!!и си ми беше мноо добре(както винаги,мамка му :wacko: )!!!

Link to comment
Share on other sites

Нали уж балът е толкова важна вечер и т.н, защо да не го споделиш с половинката си, ако връзката ви е сериозна. Но това непременно да не си сам е безсмислено. Кой както си го чувства. В крайна сметка това е ТВОЯТА вечер :)

Link to comment
Share on other sites

то ако беше като някое тийн мууви щеше да е яко, там поне има много шибинг, при нас тази част липсваше :D :D :D

Евала бате!! :lol: :punk

 

Нали уж балът е толкова важна вечер и т.н, защо да не го споделиш с половинката си, ако връзката ви е сериозна.

На 18 не е истина колко са сериозни връзките.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

На 18 не е истина колко са сериозни връзките.... :lol:

 

Айде да не отваряме темата за възрастта, че ще стане дълга и широка. Всеки според разбиранията си за сериозна връзка :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Айде да не отваряме темата за възрастта, че ще стане дълга и широка. Всеки според разбиранията си за сериозна връзка :gangstah:

Хехе :) Добре.. както кажеш, како :D

Link to comment
Share on other sites

Ама чакайте сега малко! Какво разбирате под дама на бала? Аз до колкото знам за дама на бала се избира момиче от випуска или класа, а не гаджето ти. За съжаление когато хората са ги мислели тези балове не са подозирали, че днешните абитуриенти са сменили 5-6 гаджета преди да станат на 18 и едва ли ще имат нужда от помощ(баловете) да си намерят половинка. Аз когато бях абитуриент си имах приятелка, която не беше от випуска и съответно не беше с мен на бала ми, аз също не бях на нейния, но на екскурзията след моя бал бяхме и двамата.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...